![]() |
Delta Speedline Challenge 2
Delta Speedline Challenge 2 17 Mai 2009 Aeroportul Delta Dunarii, Tulcea http://img3.imagebanana.com/img/0lru2fe/Afish.jpg In urma cursei de accelerare de anul trecut ( 12 Octobrie 2008 ) pe care am considerat-o impreuna un real succes, A.C.S. Speedline Motorsport, revine cu : Delta Speedline Challenge - editia a doua !!! Tip cursa : Accelerare Data : 17 Mai 2009 Locatie : Aeroportul Delta Dunarii, Tulcea Info : Sistem de cronometrare, printare timpi, semafor, arbitraj asigurat de 8 arbitri ai Federatiei Romane de Autmobilism Sportiv (F.R.A.S.) Vom reveni cu detalii si Regulamentul Particular al cursei cat de curand. Va multumim si va asteptam cu "drag" la Tulcea pentru ceea ce speram sa fie o cursa deosebita din toate punctele de vedere. |
Re: Delta Speedline Challenge 2
abia astept >:D< o sa fiu prezent :D
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
X-Team Racing Club isi anunta prezenta cu cel putin 8 masini la start , si restul Constantei promite sa vina avand in vedere succesul de anul trecut! Bv baieti
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Am si eu o intrebare la ce ora incepe ?
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
La 8 inscriierile si la 10 pentru spectatori:)
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Ms mult
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
o mare rugaminte pt cei din tulcea , daca se trezeste cineva mai devreme , sa ne spuna si noua cum este vremea sa nu mai batem drumu` aiurea
Mersi SEJ , o sa te sun dimineata daca nu te deranjeaza |
Re: Delta Speedline Challenge 2
e soare afara :) ...
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Felicitari pt organizare ! ! ! Totul a fost impecabil...
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Foarte frumos , felicitari inca o data ...Super
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Bineinteles La Noi tot timpu iese Frumos,Ce vreme m-am bronzat mai ceva ca la mare!
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
si eu m`am bronzat mai ceva ca in tractor :lol:
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
tricou+ ochelari+ pant 3/4= combinatie FATALA :)))
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
poze?filme?stie cineva unde s-a mutat topicul cu evenimemtul din 17?:D
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
felicitari speedline pentru eveniment! la mai mult si la mai mare la tulcea.
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Care aveti poze si filme.....bagati si voi aici......as vrea sa vad filmata si cursa cu Clio RS pe care am pierdut-o...(las ca data viitoare nu imi mai sare furtunul).....
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
o fost frumos
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=300 Astea de la Valcea.;)
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Quote:
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
4 Attachment(s)
Poze cu FLY:arrow:
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Quote:
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Quote:
Imi pare rau ca nu am vazut nici o cursa cu ea :( |
Re: Delta Speedline Challenge 2
ceva poze/filmulete cu mazda ?
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
7 Attachment(s)
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Ca taximetristii :D:D Impingeam masina in statie. Multam de poze ;)
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
cu mine nu are nimeni nici un film?
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Quote:
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Quote:
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
19 Attachment(s)
Niste poze de la mine:-)
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Quote:
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Quote:
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Quote:
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
pentru 2010 ce aveti de gand?
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
Vezi la mine la semnatura, din pacate topicul s-a inchis intrucat nu s-a respectat regulamentul...
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
pe 16 mai 2010 se face ceva asta vrea lumea sa stie
succes la organizare sigur o sa iasa bine am fost si anul trecut si mia placut mai mult ca la constanta mult succces |
Re: Delta Speedline Challenge 2
daca te uitai pe sectiunea tulcea mai bine uite ce este:https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/1...nationala.html
|
Re: Delta Speedline Challenge 2
http://www.atlantishotel.ro/
Cine vrea cazare pe data de 8(sambata) un pm pentru rezervari! Multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 18:49. |
- Copyright 2026 4Tuning