Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Delta Speedline Challenge 2 (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/121367-delta-speedline-challenge-2-a.html)

Geox` 01-05-09 13:22

Delta Speedline Challenge 2
 
Delta Speedline Challenge 2
17 Mai 2009
Aeroportul Delta Dunarii, Tulcea
http://img3.imagebanana.com/img/0lru2fe/Afish.jpg
In urma cursei de accelerare de anul trecut ( 12 Octobrie 2008 ) pe care am considerat-o impreuna un real succes,
A.C.S. Speedline Motorsport,
revine cu :
Delta Speedline Challenge - editia a doua !!!
Tip cursa : Accelerare
Data : 17 Mai 2009
Locatie : Aeroportul Delta Dunarii, Tulcea

Info : Sistem de cronometrare, printare timpi, semafor, arbitraj asigurat de 8 arbitri ai Federatiei Romane de Autmobilism Sportiv (F.R.A.S.)
Vom reveni cu detalii si Regulamentul Particular al cursei cat de curand.

Va multumim si va asteptam cu "drag" la Tulcea pentru ceea ce speram sa fie o cursa deosebita din toate punctele de vedere.

vlad_Mafiotu 02-05-09 11:42

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
abia astept >:D< o sa fiu prezent :D

YZF-PWR 04-05-09 11:37

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
X-Team Racing Club isi anunta prezenta cu cel putin 8 masini la start , si restul Constantei promite sa vina avand in vedere succesul de anul trecut! Bv baieti

vely_brabus 13-05-09 18:40

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Am si eu o intrebare la ce ora incepe ?

Geox` 13-05-09 19:52

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
La 8 inscriierile si la 10 pentru spectatori:)

vely_brabus 14-05-09 20:13

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Ms mult

MariusMKV 16-05-09 06:33

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
o mare rugaminte pt cei din tulcea , daca se trezeste cineva mai devreme , sa ne spuna si noua cum este vremea sa nu mai batem drumu` aiurea

Mersi SEJ , o sa te sun dimineata daca nu te deranjeaza

adrian_tl30 17-05-09 07:11

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
e soare afara :) ...

MariusMKV 17-05-09 19:01

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Felicitari pt organizare ! ! ! Totul a fost impecabil...

vely_brabus 17-05-09 21:16

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Foarte frumos , felicitari inca o data ...Super

Geox` 17-05-09 21:46

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Bineinteles La Noi tot timpu iese Frumos,Ce vreme m-am bronzat mai ceva ca la mare!

MariusMKV 17-05-09 21:58

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
si eu m`am bronzat mai ceva ca in tractor :lol:

Eugen_TL 18-05-09 00:28

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
tricou+ ochelari+ pant 3/4= combinatie FATALA :)))

powerbmw2001 18-05-09 08:25

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
poze?filme?stie cineva unde s-a mutat topicul cu evenimemtul din 17?:D

flmoise 18-05-09 13:43

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
felicitari speedline pentru eveniment! la mai mult si la mai mare la tulcea.

mikafly 18-05-09 15:51

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Care aveti poze si filme.....bagati si voi aici......as vrea sa vad filmata si cursa cu Clio RS pe care am pierdut-o...(las ca data viitoare nu imi mai sare furtunul).....

kiddo 18-05-09 16:25

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
o fost frumos

VL 77 SYD 18-05-09 17:27

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=300 Astea de la Valcea.;)

Geox` 18-05-09 19:12

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Quote:

Originally Posted by powerbmw2001 (Post 2328357)
poze?filme?stie cineva unde s-a mutat topicul cu evenimemtul din 17?:D

Aici e Topicu cu poze/filme.

vGaBy 18-05-09 22:51

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
4 Attachment(s)
Poze cu FLY:arrow:

mikafly 19-05-09 01:11

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Quote:

Originally Posted by vGaBy (Post 2331481)
Poze cu FLY:arrow:

Urata mea.........alaturi de frumoasa victima..............Doamne ce cotet am!!

vGaBy 19-05-09 06:45

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 2331859)
Urata mea.........alaturi de frumoasa victima..............Doamne ce cotet am!!

Daca nova merge asa iti dai seama ce fel ar fi mers super nova? :lol:
Imi pare rau ca nu am vazut nici o cursa cu ea :(

johnjamesjohn 19-05-09 20:51

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
ceva poze/filmulete cu mazda ?

SAVYN 20-05-09 12:46

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
7 Attachment(s)
Attachment 927489

Attachment 927490

Attachment 927491

Attachment 927492

Attachment 927493

Attachment 927494

Attachment 927495

MauS 20-05-09 15:15

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Ca taximetristii :D:D Impingeam masina in statie. Multam de poze ;)

mikafly 20-05-09 18:17

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
cu mine nu are nimeni nici un film?

SAVYN 21-05-09 13:15

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 2336359)
Ca taximetristii :D:D Impingeam masina in statie. Multam de poze ;)

lasa ca lumea stie ca nu vrei sa-ti consumi kerosenu degeaba.

MauS 21-05-09 14:30

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Quote:

Originally Posted by SAVYN (Post 2339394)
lasa ca lumea stie ca nu vrei sa-ti consumi kerosenu degeaba.

Care lume?:-):-)

Geox` 23-05-09 18:06

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
19 Attachment(s)
Niste poze de la mine:-)

SAVYN 12-06-09 12:38

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 2339609)
Care lume?:-):-)

aia care te vad impingand taxiu :D

dragusu 26-07-09 03:14

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Quote:

Originally Posted by Geox` (Post 2330618)
Aici e Topicu cu poze/filme.

poate mai organizati o cursa la tulcea ca vad ca pe strada nu sunt sanse

mikafly 26-07-09 21:28

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Quote:

Originally Posted by dragusu (Post 2513124)
poate mai organizati o cursa la tulcea ca vad ca pe strada nu sunt sanse

Sigur ca da.....urmeaza sa se stabileasca data concreta......in septembrie........nimic batut in cuie.

ct42cip 03-03-10 23:03

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
pentru 2010 ce aveti de gand?

Eugen_TL 03-03-10 23:35

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
Vezi la mine la semnatura, din pacate topicul s-a inchis intrucat nu s-a respectat regulamentul...

ct42cip 03-03-10 23:43

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
pe 16 mai 2010 se face ceva asta vrea lumea sa stie
succes la organizare sigur o sa iasa bine
am fost si anul trecut si mia placut
mai mult ca la constanta
mult succces

Cubanez84 04-03-10 23:14

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
daca te uitai pe sectiunea tulcea mai bine uite ce este:https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/1...nationala.html

ianyST 14-04-10 16:16

Re: Delta Speedline Challenge 2
 
http://www.atlantishotel.ro/

Cine vrea cazare pe data de 8(sambata) un pm pentru rezervari!

Multumesc


All times are GMT +2. The time now is 18:49.

- Copyright 2026 4Tuning