![]() |
Jante pe 16
R16
et35 7j 4x100 2 anvelope Toyo Proxes 195\40\r16 stare buna profil 5-6 mm 2 anvelope de iarna Pirelli 195\45\r16 In stare foarte buna !!! pretz 10 mil PRETZ FIX Pentru poze click http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...et-326410.html Contact 0748 365 408 Doar bani |
Re: Jante pe 16
:D:-):sad:
|
Re: Jante pe 16
:twisted::twisted::twisted:
|
Re: Jante pe 16
:-):-):-)
|
Re: Jante pe 16
dak nu vroiai bani iti dadeam eu ceva in contravaloarea jentilor;).....adik si mai mult!
|
Re: Jante pe 16
|
Re: Jante pe 16
Daca nu au nici un defect le iau eu.Le trimiti prin curier?Sau vin eu sa le iau dar mai scazi la pret.Iar curierul daca le trimiti il platesti tu.Daca esti de acord da-mi un pm.
|
Re: Jante pe 16
crede`ma ca daca erau noi :))) le dadeam cu 5 mil .... ca na ... e criza
|
Re: Jante pe 16
:D:-):D
|
Re: Jante pe 16
:D:-):sad:
|
Re: Jante pe 16
iti dau 7 mil pe ele...si platesti curieru:D...
|
Re: Jante pe 16
ti le dau cu 5 si platesc eu
|
Re: Jante pe 16
:oops::oops::oops:
|
Re: Jante pe 16
iti dau jantele astea http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...te-337644.html
m-ai dai 50euro si u rezolvi cu transportul , lasa mistourile putin si spune ceva detalii , sunt strambe , au fost sudate , sunt zgariate , bat la drum , ce culoare sunt acum ? |
Re: Jante pe 16
:D fac misto de cei care iau in ras anuntul .... nimik alt ceva
NU ma intereseaza oferta ta . merci Jantele nu bat la 170km/h sau "sa traga masina de pe sosea" si nu sunt NOI !!!!! |
Re: Jante pe 16
Luati jante frumoase..nu ratati oferta :shock:
|
Re: Jante pe 16
:-):-):-)
|
Re: Jante pe 16
upppp
|
Re: Jante pe 16
Hai Noroc Cosmin !
Zi ultimu` pretz si vin la Iasi si ti le-am luat ! ;-) |
Re: Jante pe 16
10 mil :))last price
|
Re: Jante pe 16
Quote:
|
Re: Jante pe 16
e a 3-a oferta de 9 mil :)))))) poti sa nu mai bati drumu sau sa consumi minutele fara 10 mil
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:25. |
- Copyright 2026 4Tuning