Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   Modificari custom Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/119388-modificari-custom-bucuresti.html)

teo911 17-04-09 14:47

Modificari custom Bucureşti
 
11 Attachment(s)
Execut din fibra de sticla:

Capote bad boy, pleoape, haion clean, manere scoase, bandouri scoase, eleroane, bare custom, prelungiri bare, suport ceasuri suplimentare, fete de usi custom si cam tot ce tine de fibra de sticla...

Reparatii bari plastic, fibra

Contact Teo la 0761322769
Id mess [email protected]

Cateva din lucrarile facute de mine pana acum...

Cioc bara fata, capota bad boy, bari clean golf 4, grila fara semn seat leon 1p, difuzor de aer seat leon 1p

Totodata modificarile aduse de mine la masina mea:

Eleron, pleoape custom, limba haion custom, fete de usi fata + spate

brailaro 21-04-09 18:12

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
3 Attachment(s)
spoiler bara spate de focus mk2 poti sa faci
precizez ca mai am 3/4 din ea

teo911 21-04-09 20:31

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Da se poate face..da-mi add pe mess sa discutam

I.D mess Theo_vlad911

Ovy_BMW 21-04-09 20:34

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
un pret pentru o bara de e36 cum e in a 3-a poza de sus, din dreapta(cea rosie, langa e46 cu nr b-94-sxl)?

teo911 21-04-09 20:54

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Aceea e o bara de golf 4.

Se poate face si bara pt tine.

Da-mi add pe mess sa imi arati exact ce vrei si sa vb mai multe detalii.

Gabriel_xenon 24-04-09 12:45

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
1 Attachment(s)
pentru o nova poti face asa ceva?? cu cat?
praguri
eleron(cel de pe porbagaj)
spoiler spate
preturi pt fiecare daca se poate

teo911 25-04-09 09:43

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Gabriel_xenon ai pm. Add pe mess pt mai multe detalii.

MinAndrei 25-04-09 22:36

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Salut,pentru un audi a3 8l (din 2000) poti face ceva interesant spoilerului fata?si m-ar mai interesa si prelungirea capotei (gen pleoape,bad boy)si daca se poate si niste preturi te rog.
mersi anticipat

teo911 26-04-09 10:33

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Da, se poate face. Da-mi add pe mess ( theo_vlad911 ) arata-mi niste modele si facem si pretul.

In general depinde de model un bad boy se incadreaza intre 2.5 mil si 4 mil.

MinAndrei 27-04-09 20:25

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
pretul pentru bad boy include si vopsirea capotei?sau dupa tre sa ma duc sa o vopsesc altundeva?

teo911 28-04-09 08:29

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
NU include vopsitorie. Pentru cine vrea am si vopsitor separat.

ClaudyuNSL 28-04-09 18:18

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
salut...pt e36 difuzor bara spate cum este cel de la bara de M se poate si la ce pret.

teo911 28-04-09 19:43

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Sigur, se poate....da-mi add pe mess pt. mai multe detalii.

adrian.ag 29-04-09 19:14

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Cum am putea stabili realizarea unui ansamblu grila +bara fata logan de un model anume ? Trebuie sa-ti trimit bara de pe masina?

Multumesc .

teo911 29-04-09 23:30

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Pai nu vad cum altfel....da-mi add pe mess pt mai multe detalii

SILVIU POP 02-05-09 17:57

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
http://www.carcept.com/stylingkit/bmwe39s.htm asa ceva vreau mai putin eleronul ,se poate?

decriss2006 02-05-09 19:50

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
pt un opel tigra a ,modif capota praguri si modif bara f+s se poate? un pret/

teo911 02-05-09 20:03

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Silviu pop...nu fac lucrari de genul ala. Daca exista kitul de cumparat, cumpara-l eu nu lucrez cu matrite...totul se face custom...daca pot sa te ajut cu asa ceva cu cea mai mare placere..

teo911 02-05-09 20:04

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Decriss 2006, Da-mi add pe mess pentru mai multe detalii (theo_vlad911)

Imi trebuie niste poze....in mod normal se pot face...pretul ti-l pot zice dupa ce vad pozele.

SILVIU POP 02-05-09 21:35

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Am inteles ,ok ms mult !

vlask 02-05-09 21:37

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
pt dacia 1310 bara fata / spate +praguri+fete de usi fata un pret aproximativ? (ti-am dat ad pe mess) astept multumesc anticipat

teo911 04-05-09 14:47

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
In funtie de model iti pot da un pret.....discutam pe mess

teo911 25-05-09 08:20

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
2 Attachment(s)
2 X suport de ceasuri seat leon 1p

octat 25-05-09 10:47

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
salut!
am un ford focus mk1 fara facelift turnier cu un inceput timid de tuning. as vrea sa ii imbogatesc aspectul cu niste fuste de bara (fata si spate) si niste praguri. te rog sa-mi spui ce poti sa imi oferi si la ce pret - preturi elemente nevopsite si vopsite. agreez un stil simplu.
mai am o nelamurire: cat de tare sunt afectate elementele originale la montarea fustelor si a pragurilor? in afara de suruburile de pe langa arcul rotii se fac gauri suplimentare in caroserie si in barele originale sau se lipesc? vreau sa stiu cat de 'invaziv' e procesul de montare sa imi dau seama cum va arata masina daca demontez fustele si pragurile...

multumesc!
__________________

Corrado 25-05-09 14:07

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
1 Attachment(s)
Salut pentru un corrado poti face bara cum este in poza asta la nova?Nu merge pusa poza dar am gasit-o in thredul tau la pagina 1!De la gabriel xenon.

teo911 25-05-09 14:29

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Da se pot face...dati-mi add pe mess ( Theo_vlad911 ) pt mai multe detalii/poze/preturi....

86DRN 26-05-09 23:59

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
cat costa sa faci o bara de golf cum este cea din poza de pe prima pagina, ms

teo911 27-05-09 08:11

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Da-mi add pe mess pt mai multe detalii....

pyranha_1984 27-05-09 20:59

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
3 Attachment(s)
Asa ceva se poate face?? Si daca da la ce pret?

teo911 28-05-09 08:33

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Tot kitul? sau ce? Da-mi add pe mess pt. mai multe detalii.

octat 28-05-09 08:48

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
as vrea si eu un raspuns...

Quote:

Originally Posted by octat (Post 2349256)
salut!
am un ford focus mk1 fara facelift turnier cu un inceput timid de tuning. as vrea sa ii imbogatesc aspectul cu niste fuste de bara (fata si spate) si niste praguri. te rog sa-mi spui ce poti sa imi oferi si la ce pret - preturi elemente nevopsite si vopsite. agreez un stil simplu.
mai am o nelamurire: cat de tare sunt afectate elementele originale la montarea fustelor si a pragurilor? in afara de suruburile de pe langa arcul rotii se fac gauri suplimentare in caroserie si in barele originale sau se lipesc? vreau sa stiu cat de 'invaziv' e procesul de montare sa imi dau seama cum va arata masina daca demontez fustele si pragurile...

multumesc!
__________________


TZN 85 BUB 28-05-09 09:40

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
1 Attachment(s)
o prelungire pusa la bara spate de matiz ? se poate face ?

teo911 28-05-09 14:08

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Octat, ti-am raspuns....ADD pe MESS pt mai multe detalii

Da...se poate face...add pe mess pt detalii

teo911 09-06-09 23:47

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
2 Attachment(s)
Pleoape seat leon, pleoape focus ST

teo911 10-06-09 19:26

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
3 Attachment(s)
Care mergi la pescuit?

Una bucata barcuta pentru momeala ( are si capac dar inca nu e pus )

WILD_CAT 11-06-09 15:49

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
ti-am lasat un mail,astept raspuns.
mersi

makaveli13 14-06-09 22:44

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
pleoape seat ibiza 6l faci?

teo911 15-06-09 09:10

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Sigur ca fac....da-mi add pe mess pt model/detalii

daniii_86 17-06-09 18:19

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
astra coupe bertone fatza bara ce pret ??

teo911 20-06-09 09:08

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Poza? Model? da-mi add pe mess si discutam acolo.


All times are GMT +2. The time now is 00:46.

- Copyright 2026 4Tuning