Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   intalnire RenaultSport (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/118716-intalnire-renaultsport.html)

daniwmk 13-04-09 08:54

intalnire RenaultSport
 
11 Attachment(s)
intre 10 si 12 in Poiana Tapului a avut loc intalnirea nationala RS la care am participat si eu
deci se poate si la noi
gratare / concursuri / viraje etc ... :)

cateva poze

daniwmk 13-04-09 11:01

Re: intalnire RenaultSport
 
4 Attachment(s)
poze ...

frost_dani 13-04-09 12:25

Re: intalnire RenaultSport
 
a fost fain tare...dupa cum se vede in poze :)

Gabi TAZ 13-04-09 12:28

Re: intalnire RenaultSport
 
frumos

shadowro 13-04-09 12:33

Re: intalnire RenaultSport
 
o adunatura de romburi :)) si o honda printre ele ... era aia smechera a lu doc ?

daniwmk 13-04-09 14:56

Re: intalnire RenaultSport
 
4 Attachment(s)
da a fost super frumos
honda aia e a lui doc ... si a avut nevoie de asistenta reno sa porneasca la un moment dat :))
si nu ... nu s-a dat cu nimeni ca nu avea setarea race =)) avea setare de strada

plus inca niste poze

ps - adunatura de patrate :))

bambu 13-04-09 15:34

Re: intalnire RenaultSport
 
A fost o reusita si vor urma altele in numar mai mare.

daniwmk 13-04-09 16:03

Re: intalnire RenaultSport
 
a iesit bine ... dar data viitoare propun pauze mai mici intre mese :))

bambu 13-04-09 16:06

Re: intalnire RenaultSport
 
=)) fiecare cu ce il doare

shadowro 13-04-09 17:01

Re: intalnire RenaultSport
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 2234035)
da a fost super frumos
honda aia e a lui doc ... si a avut nevoie de asistenta reno sa porneasca la un moment dat :))
si nu ... nu s-a dat cu nimeni ca nu avea setarea race =)) avea setare de strada

plus inca niste poze

ps - adunatura de patrate :))

dar vai esti nebun ... nu avea setarea race ? :)) =))

daniwmk 13-04-09 20:20

Re: intalnire RenaultSport
 
2 Attachment(s)
dar vai nu mai porneste ?

lasand gluma la o parte a ramas fara baterie ... dar ne-a facut ziua :))

bambu 13-04-09 21:37

Re: intalnire RenaultSport
 
:lol: foarte tare, dar se poate intelege ca eu luam curent de la el...se pare ca unul din renoistii nostrii l-a sabotat si a lasat plafoniera aprinsa toata noaptea, la civicuri nu se sting toate cand inchizi masina.

shadowro 13-04-09 22:47

Re: intalnire RenaultSport
 
astea puternice au personalitate proprie :)

razZzor 14-04-09 00:36

Re: intalnire RenaultSport
 
A fost prima intalnire in tara dar a iesit foarte bine. Au fost prezente si 2 publicatii (una de stiri auto online si una de tuning auto). Sambata am fost la Cota 1400 si pe Valea Doftanei la plimbare...:D Masini multe, tunate sau mai putin tunate, lume buna, distractie, bautura...acum planuim urmatoarea intalnire la care, speram sa avem si invitati din alte tari unde exista comunitati RenaultSport.

U_TUNING 14-04-09 07:27

Re: intalnire RenaultSport
 
Intalnirea Remat Sport!!!!:))))

Super meeting.....

daniwmk 14-04-09 07:53

Re: intalnire RenaultSport
 
trebuia sa te bagi si tu ... nu te-ai putut abtine este ? :D




ps - vezi de dauna totala aia a ta ca vin romburile peste tine :))

Gabi TAZ 15-04-09 09:51

Re: intalnire RenaultSport
 
POZE NOI? FILME?

razZzor 15-04-09 11:05

Re: intalnire RenaultSport
 
http://picasaweb.google.com/alex.pan...at=directlink#
Enjoy!

daniwmk 15-04-09 11:12

Re: intalnire RenaultSport
 
https://www.youtube.com/watch?v=NNcIP...layer_embedded

un filmuletz :)

Gabi TAZ 15-04-09 15:32

Re: intalnire RenaultSport
 
:D.....

bambu 30-05-09 21:30

Re: intalnire RenaultSport
 
Filme:
https://www.youtube.com/watch?v=19ocV...e=channel_page
https://www.youtube.com/watch?v=05nVs...e=channel_page

sedici_valve 08-01-10 17:34

Re: intalnire RenaultSport
 
frumos

bambu 08-01-10 17:42

Re: intalnire RenaultSport
 
Mersi. Este in curs de organizare o fuga de vreo 3 zile la munte cu cei de pe hothatches.eu. Au mai fost si alte iesiri, a fost super fun si drumul si statul.


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning