Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Tokyo Auto Salon (TAS) 2006 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/11780-tokyo-auto-salon-tas-2006-a.html)

RoSonic 15-01-06 12:52

Tokyo Auto Salon (TAS) 2006
 
Tokyo Auto Salon (TAS) 2006

Perioada de desfasurare: 01/13/2006 - 01/15/2006...

Poze in scurt timp :arrow:

RoSonic 15-01-06 14:12

20 Attachment(s)
:arrow:

RoSonic 15-01-06 14:17

8 Attachment(s)
:arrow:

RoSonic 15-01-06 15:15

20 Attachment(s)
:arrow:

RoSonic 15-01-06 15:22

4 Attachment(s)
:arrow:

sil4tuning 15-01-06 16:10

superb salon cu superbe masini
mi-a promis un amic film din cadrul salonului :wink:

RoSonic 15-01-06 17:22

O micuta galerie cu fetele de acolo o gasiti aici: https://forum.4tuning.ro/viewtopic.php?p=334560#334560

:wink:

wlady 15-01-06 18:28

:shock:

Razor 15-01-06 19:07

a venit lumea cu tunatele la piatza......nsuh ce sa zic.....mi-a placut celica aia.....shi h2......voua ???

ICE_golf4 15-01-06 20:18

Hummer H2 ala rupe stilu, are nijte jante prea periculoase..... Nu am ce spune nici despre celelalte mashini, in toate au fost bagate muuulte ore de munca shi....ceva bani... Shi celica e reushita... :lol: :lol:

NOS 16-01-06 03:14

:shock: Sunt sigur ca imi trebuia un flacon de calmante sa intru la salon... nici nu vreau sa imi imaginez ce a fost acolo :shock:

Dar sa zicem ca ma imbolnavesc si din poze

RoSonic 16-01-06 20:23

20 Attachment(s)
Pai daca v-au placut.... hai sa mai pun cateva.

si daca sunteti cuminti... cine stie, poate mai vin si altele :wink:

... sau nu v-au placut :?:

NOS 16-01-06 22:28

Foarte interesanta mi s-a parut printre altele Celica Police... ma intreb ce s-ar intampla daca in dotarea politiei ar intra asemenea masini???

wlady 20-01-06 15:59

nr 1: acel body de la evo de drifting se produce in carbon complet dar costa in jur de 1 milion de $ :roll:

wlady 20-01-06 16:00

mashinile sunt super tari , eu sunt un om mad dupa japoneze ( mashini si altele ) , deci a fost un salon pe gustul meu .

wlady 20-01-06 16:00

ce sa zic , imi plac si americanele , da ma impresioneaza mereu japonezele

dexter_20 25-02-06 19:41

Am si eu o intrebare:ahore_vivir aia e facuta din pise luate de la dezmenbrari sau e o masina tunata dupa o noapte de betie ?


All times are GMT +2. The time now is 01:04.

- Copyright 2026 4Tuning