Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunicate cluburi (https://forum.4tuning.ro/54-comunicate-cluburi.html)
-   -   PRECIZARE EX-MIDNIGHT RACERS CONSTANTA (https://forum.4tuning.ro/54-comunicate-cluburi/11758-precizare-ex-midnight-racers-constanta.html)

X-Ray-Eyes 14-01-06 17:29

PRECIZARE EX-MIDNIGHT RACERS CONSTANTA
 
Din cauza faptului ca toate topicurile ce aveau legatura cu MIDNIGHT RACERS CONSTANTA si Street Car Concept au fost sterse , si totodata pentru ca am fost scosi toti de la USERGROUP-ul MIDNIGHT RACERS , fara a informa reprezentantii MIDNIGHT RACERS Bucuresti despre retragerea sau mentinerea pe pozitie in cadrul MIDNIGHT RACERS a utilizatorilor de pe acest forum si care in urma cu 1 saptamana faceau parte din acest club , eu declar ( ACUM PENTRU PRIMA DATA SI PENTRU ULTIMA DATA !!! ) ca MA RETRAG OFICIAL DIN \" functia \" de PRESEDINTE AL FILIALEI MIDNIGHT RACERS CONSTANTA !

Nu cred ca am facut vreun anunt sau ca am sunat pe cineva din cadrul Midnight Racers Bucuresti ca ma retrag !!! ACUM O FAC OFICIAL ! Pana azi , Stickerele cu MIDNIGT RACRES le aveam pe masina ! DE AZI AU DISPARUT !

VA DORESC NUMAI BINE .

ERY 14-01-06 17:33

Am fost toti scosi din MR Cta ....de ce?????
Ma bucur ca pot sa spun un lucru.....noi ..ramanem prieteni aici...noi inca existam...de noi o sa se auda in continuare....dar niciodata de acum incolo ca Midnight Racers...

CeReS 14-01-06 17:39

Eu nu am fost scos din Midnight Racers ... am fost scos doar din usergroup pe 4tuning. Din Midnight Racers m-am retras eu, de bunavoie... Am decis sa continuam pe drumuri diferite.
Incepand de azi nu mai sunt nici vicepresedinte MR onstanta, nici membru al acestui club.
Celor care au ramas (in Bucuresti...si nu mai sunt asa multi) le duresc succes in continuare.

ct77pia 14-01-06 17:43

Daca nu ma scoteai tu oricum vroiam sa fac chiar eu acest lucru. Daca MR inseamna un singur om...ramai cu bine, pt ca eu raman cu prietenii...BAfta.

SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER 14-01-06 17:54

EU SLANICEANU ANDY THEODOR fost membru MR Constanta aduc la cunostinta cu ocazia acestei situatii foarte clare anunt retragerea din Clubul MR si as dori ca acest user sa fie sters VA MULTUMESC CU STIMA SI RESPECT ANDY_SLC! SUCCES IN CONTINUARE!



P.S.-MICUTULE IMI PARE RAU DE CELE INTAMPLATE DAR AM FOST DEZAMAGIT CU RESPECT ANDY

VPR`u 14-01-06 18:01

imi pare rau de cele intamplate . ca suntem in MR sau ca suntem in alt club noi la Constanta tot PRIETENI vom ramane ... in calitate de membru fondator al filialei MR Constanta am decis sa ma retrag ... cu respect VPR

SEBASTIAN 14-01-06 18:02

Cred ca un club nu inseamna un singur om.
Cred ca un club nu exista inca, poate o grupare.
O pozitie oficiala a liderilor de grup poate va rezolva multe.
Daca in trecut am facut o greseala sa ne aliem cu cineva, in detrimentul altcuiva, va facem cunoscut faptul ca acum vom fi echidistanti fata de oricare problemele altora fiind inafara intereselor noastre.

X-Ray-Eyes 14-01-06 18:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Cred ca un club nu inseamna un singur om.

O LOCOMOTIVA FARA VAGOANE NU SE NUMESTE TREN !

D_M_X 14-01-06 18:09

Sunt alaturi de PRIETENII mei fosti membrii Mr CONSTANTA....Si confirm, in calitate de membru fondator al clubului Midnight Racers , retragerea mea din acest club.
Multa bafta in continuare Micutule si tuturor celor care au ramas langa tine!

ERY 14-01-06 18:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Cred ca un club nu inseamna un singur om.

MR ca si club nu a existat...si nici acum nu exista. A fost insa o grupare de prieteni....care inca mai este...noi suntem aia si vom fi mult timp de acum incolo.

D_M_X 14-01-06 18:14

Corect ERY!
PS: Mi-ai luat vorba din gura !:P

SEBASTIAN 14-01-06 18:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"X-Ray-Eyes\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Cred ca un club nu inseamna un singur om.

O LOCOMOTIVA FARA VAGOANE NU SE NUMESTE TREN !

Dar invers nu e lafel?

CeReS 14-01-06 18:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:

Originally Posted by \"X-Ray-Eyes\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Cred ca un club nu inseamna un singur om.

O LOCOMOTIVA FARA VAGOANE NU SE NUMESTE TREN !

Dar invers nu e lafel?

Da-le draq de vagoane ca le impingem noi...doar suntem multi...si puternici. :)

X-Ray-Eyes 14-01-06 18:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Dar invers nu e lafel?

In orice moment , un vagon din cele multe se poate transforma in locomotiva ... !

micutzu_mrc 14-01-06 18:18

DECI NU POT SPUNE DECAT CA IMI PARE RAU DE DECIZIA PE CARE ATI LUATO SI SPER SA RAMANEM PRIETENI IN CONTINUARE, USILE MR SUNT DESCHISE PT. TOATA LUMEA ..........SPER SA VA MEARGA BINE AFACEREA CU STREET CAR CONCEPT ........... NE VOM VEDEA LA LINIA DE START............!!!

P.s.AM SCOS FILIALA DE LA USERGROUPS DUPA DISCUTIA AVUTA CU CERES INAINTE LA TELEFON...........SPER CA DISCUTILE NU VOR DEGENA RA IN ALTELE CARE ...........ORICUM ASTA ESTE PRIMUL SI ULTIMUL POST LA CEST TOPIC,

CU RESPEKT MIKUTZU!!!

SEBASTIAN 14-01-06 18:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"X-Ray-Eyes\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Dar invers nu e lafel?

In orice moment , un vagon din cele multe se poate transforma in locomotiva ... !

Atunci bagati carbuni sa scoata aburi.
Va urez la toti noroc si chiar daca sunteti impartiti in grupuri sau independenti un lucru trebuie sa traiasca: PASIUNEA PENTRU AUTOMOBIL

ERY 14-01-06 18:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Atunci bagati carbuni sa scoata aburi.

Pai asta e ideea...conteaza foarte mult locomitva...pt asa ceva trebuie ceva puternic....care sa poate duce si la deal si la vale....:)....si mai trebuie si ca locomotiva sa fie omologata iar vagoanalele sa nu aiba franele puse :D

SEBASTIAN 14-01-06 18:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Atunci bagati carbuni sa scoata aburi.

Pai asta e ideea...conteaza foarte mult locomitva...pt asa ceva trebuie ceva puternic....care sa poate duce si la deal si la vale....:)....si mai trebuie si ca locomotiva sa fie omologata iar vagoanalele sa nu aiba franele puse :D

Pentru ce e in folosul curselor, mai ales ca inteleg ca nu sunteti certati v-ati despartit amiabil, eu voi fi un sprijin atat cat pot si timpul imi va permite.

Psycho 14-01-06 18:32

eu unu .. intotdeauna am fost alaturi de prieteni ... sincer ink nu shtiu ce sa intamplat dar probabil e alegerea lor ... cu care eu sunt intru`totul deacord ... urmeaza sa mai postez

A_D_U 14-01-06 18:50

Imi pare rau pentru cele petrecute. Raman si eu solidar cu fostii membri MR Constanta. Celorlalti mult succes !

quick_5hifter 14-01-06 19:03

eu inca nu sunt la curent cu ce s-a intamplat sau cu ce s-a discutat...si chiar daca eram la curent, in nici un caz nu aveam nici un cuvant de spus, intrucat sunt (eram) nou-venit in club. in scurtul interval de timp cat am fost membru MR i-am cunoscut pe baietii din MR constanta si mi se par .... n-am cuvinte, jos palaria! numai oameni unul si unul!
sper din toata inima ca MR n-a fost singurul lucru care m-a legat de ei!
(bineinteles ca voi merge mai departe cu ei, daca mai e un loc liber :D)

X-Ray-Eyes 14-01-06 19:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"micutzu_mrc\"
USILE MR SUNT DESCHISE PT. TOATA LUMEA ..........

Pentru mine s-a inchis definitiv ... si asta ptr ca eu nu mai vreau sa o deschid dupa ce s-a intamplat aici pe forum ... disparitii \" X-Files\" si alte chestii ...
Nu a fost frumos ... si asta dupa cate s-au facut pentru Midnight Racers ... DEGEABA !

Lucian 14-01-06 20:26

Trist ce s-a intamplat pana la urma cu aceasta grupare - club . Le doresc succes prietenilor mei din Constanta !

ERY 14-01-06 20:52

Pasiunea pt masini care ne uneste este foarte mare....acesta este unul din motivele pentru care lucrurile nu se opresc aici......din contra, este vorba de un nou inceput pentru noi.

peter 14-01-06 21:00

Sa inteleg ca filiala MR cta nu mai exista ???

imi pare foarte rau... :( ...nu inteleg ce va determiant sa ajungeti la aceasta decizie... :? ...oricum cei din Mr cta..crd vor ramene prieteni....

dar trebuie sa recunoasteti ca unii dintre voi asa va-ti fakut prieteni prin Mr cta... :roll: ...
..

va urez numai bafta ..si SCC-ului..

SEBASTIAN 14-01-06 23:00

nici eu nu cred in acele paranormale care apar la momentul oportun
responsabilitatea e a cuiva si gata

ono41 14-01-06 23:51

Eu nu inteleg de ce luati foc pt ca v-a sters Mikutu, ati fost stersi pt ca ati iesit afara din MR si mi se pare normal.

D_M_X 15-01-06 00:19

Nu este vrb de faptu ca nu mai avem la usergroup Mr ci de faptul ca nici macar nu am fost intrebati daca ramanem sau nu...Ca a vrb micutu cu ceres....nu stiu ce a vrb cu el....da nici nu mai conteaza.
Conteaza ca filiala MIDNIGHT RACERS CONSTANTA NU MAI EXISTA.
Bafta voua si cati mai multi cai

ono41 15-01-06 02:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
Nu este vrb de faptu ca nu mai avem la usergroup Mr ci de faptul ca nici macar nu am fost intrebati daca ramanem sau nu...Ca a vrb micutu cu ceres....nu stiu ce a vrb cu el....da nici nu mai conteaza.
Conteaza ca filiala MIDNIGHT RACERS CONSTANTA NU MAI EXISTA.
Bafta voua si cati mai multi cai

Din cate stiu eu, Ceres e seful MR Constanta, daca el a zis, ca voi cei din CT nu mai vreti sa faceti parte din MR fara a va spune e VINA lui nu a lui Mikutu. Oricum, vad ca de ceva vreme se tot da vina pe Mikutu de cele mai multe ori si nu e corect, cine nu mai vrea sa faca parte din club sa fie sanatos, MR nu sta in unul sau altul, acum se vede cine e pasionat si cine nu, de acest club.
P.S. Parerea mea personala e ca incet incet dispar uscaturile si raman membri care intr-adevar iubesc MR si e f bine.

X-Ray-Eyes 15-01-06 02:38

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ono\"
Din cate stiu eu, Ceres e seful MR Constanta.

Gresit ... in Constanta nu exista SEF ! Existau si exista prieteni deasupra tuturor rangurilor ...
Eu eram \"presedinte\" si nu am spus ca ies din MR !
Acum am facut-o ... pe prima pagina ... pentru prima si ultima oara.
Numai bine si ...sa ne intalnim cu totii in fata celui cu mainile ridicate in sus !

SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER 15-01-06 03:01

trist dar adevarat ce se intampla si la inceput nu credea nimeni ca nimeni si nimik nu ne va desparti dar iata ca inevitabilul s-a intamplat si dc?
-din cauza neintelegerilor si multe alte faze!

Noi toti cei care am fost in MR in mare parte vom ramane aceasi uniti si poate mai puternici!


P.S.-BUTURUGA MICA RASTOARNA CARU MARE!

numai bine tuturor a venit vremea sa iesim prin usa din spate dar sa intram cu alta fata si alte ,,haine\" prin usa din FATA...........

VPR`u 15-01-06 03:03

Re:
 
P.S.-[b]BUTURUGA MICA RASTOARNA CARU MARE!



bine zici frate .....

MR.Offic3 15-01-06 03:26

Pacat de ceea ce se intimpla cu MR. Ne statea bine impreuna sub aceeasi sigla. Cert este ca cel putin pentru noi cei din Constanta, prietenia nu a constat niciodata in faptul ca purtam aceelasi sticker pe masina, pentru ca am vazut stickere si parasolare MR si pe masini care nu au nici o legatura cu MR-ul. Chiar eu stiu 2 exemple. Acum se pare ca in MR Constanta vor ramane doar EI, adika \"PURTATORII DE EMBLEMA MR\". Altceva ce as mai putea spune.Imi pare sincer rau de cele intimplate. Am facut parte din MR Constanta inca de la inceput, impreuna cu Andrei, Ceres, ADY_DMX, VPR,Chinezu +altii pe care i-am cunoscut ulterior, SI AM PETRECUT CLIPE MINUNATE IMPREUNA. CU REGRET ANUNT CA MA RETRAG SI EU. Prietenia noastra e mai presus de stickerul de pe luneta. Si apropos de sticker, imaginea clubului a fost construita de cei ca noi, care baga bani la greu in masini, sau care rup masinile oricum si oriunde JUST 4 FUN. Fara cei ca noi Midnight Racers va ramane doar o emblema. Frumoasa emblema, sa o purtati cu placere. Va doresc cat mai multi cai sub capota. Salutari in continuare prietenilor mei.

D_M_X 15-01-06 03:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ono\"
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
Nu este vrb de faptu ca nu mai avem la usergroup Mr ci de faptul ca nici macar nu am fost intrebati daca ramanem sau nu...Ca a vrb micutu cu ceres....nu stiu ce a vrb cu el....da nici nu mai conteaza.
Conteaza ca filiala MIDNIGHT RACERS CONSTANTA NU MAI EXISTA.
Bafta voua si cati mai multi cai

Din cate stiu eu, Ceres e seful MR Constanta, daca el a zis, ca voi cei din CT nu mai vreti sa faceti parte din MR fara a va spune e VINA lui nu a lui Mikutu. Oricum, vad ca de ceva vreme se tot da vina pe Mikutu de cele mai multe ori si nu e corect, cine nu mai vrea sa faca parte din club sa fie sanatos, MR nu sta in unul sau altul, acum se vede cine e pasionat si cine nu, de acest club.
P.S. Parerea mea personala e ca incet incet dispar uscaturile si raman membri care intr-adevar iubesc MR si e f bine.

1 la mana andrei era 'presedinte'
2 la mana nu cred ca a zis cineva ca este vina lui micutu..asta cred ca ai dedus-o u.Noi nu am scris nimic pe forum pana azi ptr ca am stat si am cantarit lucrurile f bine.
3 la mana sa stii ca suntem sanatosi si asta cu voia Lui DUMNEZEU
4 la mana Midnight Racers nu este un club ci o GRUPARE.
5 la mana u nu ai nici un drept sa spui ca noi suntem sau nu pasionati de acest grup sau club cum iti place tie sa spui.U esti in Mr de 1 luna sau 2 pe cand aici sunt membrii de cand s-a format gruparea.
Si acum ajungem la partea care m-a deranjat pe mine la ce ai spus u.
Eu stiu ca u ai masini frumoase si puternice, ca ai bani case etc dar nu ai nici un drept sa ne numesti pe noi USCATURI .
Deja vad ca incepi(etzi)sa aruncati cu noroi.
Eu zic sa nu ne provocati si sa lasati lucrurile asa. Cum noi va respectam pe voi la fel sa ne respectati si voi pe noi. Noi am iesit voi ati ramas. Bafta in continuare si ne salutam cu farurile

Hooya1985 15-01-06 04:12

Re:
 
Eu unul am stat si am tot citi tampeniile pe care le puteti scrie aici,sincer va spun ca suntem un CLUB si nu o GRUPARE.
Nu ma apuc sa va arat ca stiu sa numar , dar cert e un singur lucru mai bine va numarati caii si lasati voi locomotivele si vagoanele.
A fost decizia voastra si o respectam.
Am inteles ca vreti sa denigratzi imaginea acestui club dar nu-i nimic atata stiti atata faceti.
Oricum banuiesc ca ati auzit vorba \" nici un om nu e de neinlocuit\"

Eu unul sper sa ramanem prieteni in continuare!

PS: Adevaru' despre acest scandal doar membrii fondatori il stiu, ce stim noi nu cred ca e adevarul ,dar DUMNEZEU e sus si le vede pe toate

blazeyblaze 15-01-06 04:53

deja o dati in Dumnezeu si alte alea si nu e frumos

ce a fost de spus s-a spus si cu asta basta
daca vreti va rog sa continuati discutiile pe forumul Midnight Racers sau la versus sau unde vreti voi
aici nu e loc de cearta si va rog mult sa respectati acest lucru
multumesc

CT-87-ADY 15-01-06 07:45

imi pare rau pentru cele intamplate,dar ma alaturi prieteniilor mei si imi anuntz retragerea din M.R.
Am plekt sa dau jos stickeru` bafta... sper sa urmeze altul mult mai frumos :wink:

SEBASTIAN 15-01-06 09:58

sunt doa topicuri cu aceeasi tema, care e treaba?
Concetrativa si discutati intr-unul singur.

ERY 15-01-06 10:54

Hai sa nu transformam topicul in \"Ce este MR si cu ce isi ajuta el membrii\" pt ca pe noi nu ne mai intereseaza. Am facut acest topic aici pt ca eram filiala unu club (cea mai mare din tara, cu peste 40 de masini) si am decis majoritatea sa iesim din acest club. Motivele le stiu persoanele care trebuie si nici nu trebuie sa facem balci pe aici incepand sa aruncam cu noroi.
Partea frumoasa este ca nu ne retragem si din lumea automobilistica...
ONO.....uscaturi sunt peste tot, dar la noi padurea tocmai a inmugurit. :wink:
Hooya...vrei sa ramanem prieteni dupa ce zici ca spunem tampenii si vrem sa facem nu stiu ce......nu cred ca ne cunosti...nu acuza niste oameni pe care nu i-ai intalnit niciodata.

PS. Eu cred ca o sa ramanem prieteni cei care am fost si pana acum.

04_WRX 15-01-06 11:10

DISCUTIILE SUNT INUTILE CU SAU FARA VOI MR EXISTA SI VA FI MEREU CEL MAI TARE CLUB ... CONSTANTA DE DATA ASTA ATI GRESIT VOI ... NIMENI NU-I FARA GRESALA ... VA UREZ MULT SUCCES!!

RESPECTELE MELE...

P. S. - SEBASTIAN MI SE PARE MIE SAU TE BUCURI??


All times are GMT +2. The time now is 06:14.

- Copyright 2026 4Tuning