![]() |
BMW seria 5 cu... sfarcuri :)
|
:shock: :shock: :shock: Cred ca i-a inghetat..... :lol: Frumoasa si masina si parapanta
|
mashina e mai ekipata ca ea...are cauciucuri de iarna ea nici macar un tricou nu are pe ea... :wink:
cred ca i tzineau aia cu vodca ca sa se mai incalzeasca... sincer e mai frumoasa masina ca ea...e cam pitica si cam uratica ea la fatza... |
http://www.casta.ru/design/articles/.../sexy_baby.asp
na mah, pentru pretentiosi din astia ca tine... :lol: :lol: :lol: sa vad acum ce mai comentezi !!!!! :lol: |
Re:
Quote:
acu fii sincer pe care ai alege-o dintre astea 2? |
a 2`a :D klar :D
|
a 2-a.....a-2a...a 2-a...e opera de arta domle.... :lol:
|
mie imi place prima :)
hondare nu ai idee cat iti multumim :lol: |
a 2-a fata e mult peste...
da` nu inteleg dc au ales masina aia...nu au gasit una macar cu jante..sa te uiti la masina..nu la fata... p.s.cred k i`a inghetat la fata funduletzu :lol: ..knd atingea masina :lol: |
http://www.casta.ru/index.php?newsid=1136683806 vreau sa ma prinda asa ceva :D
|
mah voi intelegeti ruseste... io nu pricep nimic din site-ul ala :lol: :lol:
a2a frate ! |
dni`ule ce ruseste frate :D la nimereala pe acolo :)
http://www.casta.ru/index.php?cstart...o&user=Michael instinctu :)) |
keep dreaming :?
|
La prima se remarca hmmmm...capacele de la 5ar :lol: :oops:
A 2a si la mine :D |
@ hondaru: io nici nu ma gandeam sa comentez,dar la a 2a gajica imi place fusta ca e pe post de guler :lol: :wink:
|
o fi o rusoaica din aia care nu simte frigu....bea o votka si gata.. :lol:
|
nu yo fi frig :?:
CARE SE DUCE SA O INCALZEASCA ??? CRED CA TOTI yo ma duc primu :lol:DA SUNT PREA MIK SI MA ALUNGA :cry: dupa mine care e :?: |
dap a2aclar :D ....MUULT peste si la corp si la fata :mrhappy:
|
mmmmmmmmmmmmmmmda ... :)
frumusetzi .. da si ale noastre sunt bune :) |
| All times are GMT +2. The time now is 22:33. |
- Copyright 2026 4Tuning