Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   BMW seria 5 cu... sfarcuri :) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/11755-bmw-seria-5-sfarcuri.html)

Hondarul 14-01-06 15:39

BMW seria 5 cu... sfarcuri :)
 
http://www.casta.ru/design/articles/.../sexy_baby.asp

:lol:

c i k y 14-01-06 16:09

:shock: :shock: :shock: Cred ca i-a inghetat..... :lol: Frumoasa si masina si parapanta

orlando 14-01-06 16:16

mashina e mai ekipata ca ea...are cauciucuri de iarna ea nici macar un tricou nu are pe ea... :wink:
cred ca i tzineau aia cu vodca ca sa se mai incalzeasca...
sincer e mai frumoasa masina ca ea...e cam pitica si cam uratica ea la fatza...

Hondarul 14-01-06 16:51

http://www.casta.ru/design/articles/.../sexy_baby.asp

na mah, pentru pretentiosi din astia ca tine... :lol: :lol: :lol:

sa vad acum ce mai comentezi !!!!! :lol:

orlando 14-01-06 19:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
http://www.casta.ru/design/articles/2005-3/24/sexy-gallery/sexy_baby.asp

na mah, pentru pretentiosi din astia ca tine... :lol: :lol: :lol:

sa vad acum ce mai comentezi !!!!! :lol:

ce drq sa mai comentez...asa mai merge... :wink:
acu fii sincer pe care ai alege-o dintre astea 2?

GolfuletzS 14-01-06 19:53

a 2`a :D klar :D

Skillzu 14-01-06 20:02

a 2-a.....a-2a...a 2-a...e opera de arta domle.... :lol:

sil4tuning 14-01-06 20:12

mie imi place prima :)
hondare nu ai idee cat iti multumim :lol:

mike20 14-01-06 20:19

a 2-a fata e mult peste...
da` nu inteleg dc au ales masina aia...nu au gasit una macar cu jante..sa te uiti la masina..nu la fata...
p.s.cred k i`a inghetat la fata funduletzu :lol: ..knd atingea masina :lol:

GolfuletzS 14-01-06 20:26

http://www.casta.ru/index.php?newsid=1136683806 vreau sa ma prinda asa ceva :D

DnI 14-01-06 20:34

mah voi intelegeti ruseste... io nu pricep nimic din site-ul ala :lol: :lol:

a2a frate !

GolfuletzS 14-01-06 20:36

dni`ule ce ruseste frate :D la nimereala pe acolo :)

http://www.casta.ru/index.php?cstart...o&user=Michael

instinctu :))

BASU 15-01-06 13:14

keep dreaming :?

Cosmin255 05-02-06 10:16

La prima se remarca hmmmm...capacele de la 5ar :lol: :oops:
A 2a si la mine :D

needBrain 05-02-06 11:49

@ hondaru: io nici nu ma gandeam sa comentez,dar la a 2a gajica imi place fusta ca e pe post de guler :lol: :wink:

peter 05-02-06 12:55

o fi o rusoaica din aia care nu simte frigu....bea o votka si gata.. :lol:

lyvyu 07-02-06 16:53

nu yo fi frig :?:
CARE SE DUCE SA O INCALZEASCA ???
CRED CA TOTI
yo ma duc primu :lol:DA SUNT PREA MIK SI MA ALUNGA :cry:
dupa mine care e :?:

xizor 21-02-06 20:55

dap a2aclar :D ....MUULT peste si la corp si la fata :mrhappy:

Psycho 21-02-06 23:18

mmmmmmmmmmmmmmmda ... :)


frumusetzi .. da si ale noastre sunt bune :)


All times are GMT +2. The time now is 22:33.

- Copyright 2026 4Tuning