Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Halchiu Crew (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/115570-halchiu-crew.html)

rorika 23-03-09 15:37

Halchiu Crew
 
50 Attachment(s)
Salut!
Aaaaa,nu stiu cum sa incep...
Deci,plictiseala duminica,ce sa facem? Hmmm POZEeee :twisted:
Doar 5 masini :sad: :Honda Civic
Bmw E36 Compact
Peugeot 206
Renault Clio Bicorp
Seat Leon
Locatie:Moara parasita Halchiu (Jud. Brasov)
Sper sa va placa! :arrow:

Sonny 23-03-09 15:55

Re: Halchiu Crew
 
Misto locatia. Sper sa ajung weekendu asta incolo sa fac cateva poze. S-ar putea sa mai fie inca 2 Opel Bertone Turbo :P

cipskate69 23-03-09 16:16

Re: Halchiu Crew
 
Bravo ma talentatule 8)
talentu zace'n cei mai buni ;):lol:
la mai multe:shock:

pjo_dorin 23-03-09 16:43

Re: Halchiu Crew
 
Normal ca e misto locatia ca e la noi in sat:D! Tzache trea sa bagi si poze din parc...fortzaaa Halchiu!

ovidiuiab 23-03-09 17:25

Re: Halchiu Crew
 
asa da imi place imi place RAul goood job :D la mai multeee :D:D :-P halchiu crew cars are thee shittt :lol:8)

rorika 23-03-09 17:26

Re: Halchiu Crew
 
Quote:

Originally Posted by ovidiuiab (Post 2175823)
asa da imi place imi place RAul goood job :D la mai multeee :D:D :-P halchiu crew cars are thee shittt :lol:8)

vorbeste mah frumos :))

Paul 25-03-09 13:21

Re: Halchiu Crew
 
Vezi ca se supara nenea Streetline ca ai imprumutat un pic din sigla :)

Vlad*WpK 25-03-09 14:22

Re: Halchiu Crew
 
nu prea inteleg care sunt edit-urile la poze...tot ce vad este niste post-procesare care este normala, naturala si logica fotografiei digitale. Un edit presupune ceva mai mult decat schimbare contrastului, balansului de alb, etc. Altfel, pozele imi plac...locatia e frumoasa

shantzu 25-03-09 15:16

Re: Halchiu Crew
 
Quote:

Originally Posted by Vlad*WpK (Post 2181987)
nu prea inteleg [......] Altfel, pozele imi plac...locatia e frumoasa

Nu ai de unde sa stii ce are el de gand sa faca in viitor.Singur a (,) ales sa isi prezinte fotografiile la sectiunea de Editare Foto.

rorika 26-03-09 16:04

Re: Halchiu Crew
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 2182104)
Nu ai de unde sa stii ce are el de gand sa faca in viitor.Singur a (,) ales sa isi prezinte fotografiile la sectiunea de Editare Foto.

multumesc mult shantzu pt incurajari :-)
...
Paul,poza de la semnatura am gasit-o pe google,imi pare rau daca am "furat-o" celor de la Streetline!

shantzu 26-03-09 16:40

Re: Halchiu Crew
 
Quote:

Originally Posted by rorika (Post 2185597)
multumesc mult shantzu pt incurajari :-)
...
Paul,poza de la semnatura am gasit-o pe google,imi pare rau daca am "furat-o" celor de la Streetline!

Cei de la Streeline au semnatura si logoul la fel ca al tau doar textul difera.Ar fii frumos sa te gandesti la alta semnatura , poti chiar sa folosesti una mica si simpla :D

rorika 26-03-09 16:44

Re: Halchiu Crew
 
4 Attachment(s)
Weekendu acesta sedinta 9,de data asta mai multe masini!

rorika 26-03-09 17:12

Re: Halchiu Crew
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 2185697)
Cei de la Streeline au semnatura si logoul la fel ca al tau doar textul difera.Ar fii frumos sa te gandesti la alta semnatura , poti chiar sa folosesti una mica si simpla :D

Imi pare sincer rau,am renuntat deja! :-)

rorika 01-04-09 16:38

Re: Halchiu Crew
 
10 Attachment(s)
Poze facute de pG.eCStasy
Opel Astra G
Opel Bertone :arrow:

rorika 07-06-09 13:01

Re: Halchiu Crew
 
30 Attachment(s)
2 x E36

cipskate69 07-06-09 13:08

Re: Halchiu Crew
 
ai imaginatie.. :D
doar ca tre' sa-ti schimbi camera....sa iasa si mai bine :D
bravo :D

rorika 07-06-09 13:15

Re: Halchiu Crew
 
multumesc,trebuie camera neaparat dar nu am bani,sunt sarac!

pG.eCStasy 07-06-09 22:23

Re: Halchiu Crew
 
bravo ma . faine pozele :D e bine ca ai avut doar 2 masini :)) ca ai vazut cum e cand sunt 4-5-6-7 masini si toti vor poze , balamuc mare :)) cius fratie emo :*

rorika 08-06-09 10:25

Re: Halchiu Crew
 
2 Attachment(s)
Sper sa se vada acum!

rorika 10-06-09 13:50

Re: Halchiu Crew
 
1 Attachment(s)
Inca una...

rorika 01-07-09 14:47

Re: Halchiu Crew
 
8 Attachment(s)
Clio RS

450yfz 01-07-09 22:31

Re: Halchiu Crew
 
mama mama c masini au astia din halchiu......voi nu sunteti normali....numai caii putere!!!


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning