Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Legale 28 Martie - Cine participa? (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/114679-legale-28-martie-participa.html)

22VIN 17-03-09 20:48

Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Dupa cum spune si titlul: cati va bagati?
eu unul nu am nici o tragere de inima... am 90 cai, masina stock, sunt cu 3000km inainte de revizie, deci filtrele sunt deja "imbacsite". si decat sa ma dau cu loganuri (care vor fi nenumarate) prefer sa stau pe margine...
cum sunt facute grupele?

sco211 17-03-09 21:38

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
eu vreau sa ma dau.

tot 90 d cai am.

FeS 17-03-09 22:48

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Si eu as vrea sa ma dau chiar daca masina mea e aproape stock dar am auzit ca se vor limita locurile la grupa A.
Daca nu va fi vreo restrictie o sa ma inscriu mai mult pt distractie.

22VIN 18-03-09 18:33

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
pai e bine ca se limiteaza, ca altfel vedem 10mii de loganuri (si zvonuri prin public ca domne ala "are chip" si are 1milion de cai) si nu mai apucam sa vedem ce e cu adevarat interesant.
sco, da, dar ce greutate are masina ta? si la capitolul filtre+evacuare sunt sigur ca nu esti stock. a mea e stock 100%. singurul lucru "performant" in ea e uleiul:)) a, da si becuri bluevision

sco211 19-03-09 22:48

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
filtru si evacuare = max 6 cai :lol:

pt mine nu prea conteaza sa castig...sa participi e importat.
e un sentiment aparte.

Antonyo20 20-03-09 13:25

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Hop si eu...cu 75cp .Vorba lu` Sco...pasiune este mare..si sentimentul ;) .Apropo...filtru+evacuare = 0 cp..doar sunet.

bobby_gsi2 20-03-09 14:18

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Eu ca de obicei la grupa B. Sa vedem daca ramane "titlul" de anul trecut in Pitesti :).
Ps:antonyo daca nu te bagi cu tico....te alerg. O lasi asa cum e......ca e show.

22VIN 20-03-09 15:27

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
nu ma refeream la cp (filtru+evacuare), ma refeream la faptul ca masina e mai "vie", urca altfel in ture. oricum, ramane sa vad daca ma bag si eu, desi nu cred.

Antonyo20 20-03-09 22:08

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Nu Bobby..o sa vin si cu Tico..dar il las in parcarea sa faca lumea poze cu el :)) .De dat ma dau cu Super Nova...nu ma dau cu Tico ca..cu roatili` pe 15 nu fuje deloc! :DSi pana la urma de ce sa alergi numai tu dupa cupa si eu nu?:))

sco211 20-03-09 23:30

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
pai deci io la ce grupa pic?
ca io chiar nu alerg dupa cupa...

BigBoss 21-03-09 18:00

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Antonyo20 ... Apropo...filtru+evacuare ....Cine te-a pacalit?

Orice modificare la filtru care asigura un debit mai mare de aer in camera de ardere, are si repercusiune asupra calutilor ! La fel si la evacuare.Chiar si simpla demontare a filtrului (cea ce nu e recomandat) i-ti mai da ceva acolo un sfert de calut in plus.


M-as baga dor daca se face si ,,indemanare" ca alfel la 1700kg cat are a mea e greu la demaraj...doar daca se face startu din mers in treapta a 3-a.:lol:

ag80bik 22-03-09 12:30

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
antonio,bobby,sco sa avetzi bafta.nu-l inteleg pe amphetamine ce tot are cu loganurile,nu neaparat ca am eu.

sco211 22-03-09 19:12

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
hei, tu dc nu t bagi?

22VIN 23-03-09 07:53

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by ag80bik (Post 2172247)
antonio,bobby,sco sa avetzi bafta.nu-l inteleg pe amphetamine ce tot are cu loganurile,nu neaparat ca am eu.

n-am nimic cu loganul, doar ca o sa fie multe si pentru mine nu o sa fie nimic nou, pentru ca m-am dat cu destule loganuri. e drept ca e altceva cand e legal, probabil alt feeling si cu public, dar masina mea nu e demna de "show":lol:

Antonyo20 23-03-09 13:29

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Deci pe bune..nu stiu ce tot comenteaza lumea ca...ala vine cu Cielo..ala cu Loganu..ala cu Tico..ala cu ..etc etc.Important este ca vine si nu o arde aiurea cum o ard altii care se dau mari liniutzari pe strazile orasului..iar cand vine vorba de o legala stii ca...nu imi merge aia..ca nu ma bag ca nu stiu ce,si la finantze vin si le omoara de mama focului.Si ca sa nu mai comenteze nimeni ca ala vine cu nu stiu ce masina si ala cu nu stiu ce,...eu o sa vin sa ma dau cu un DRIC de la o firma de pompe funebre ...sa vad ce mai zicetzi atunci!(eventual vin si cu o mirtaciune in el) :D

ag80bik 23-03-09 13:32

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
o sa ma dau sco,la"a" daca sunt locuri.nu te las singur mai ales la noi acasa.amphetamine sa stii ca la legale nu am vazut mai mult de 2-3 loganuri max.in toamna am fost doar 2 :eu si capiatu de renado.

KillerINC 23-03-09 15:34

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
lasa amphetamine , ca poate intra si solenza in ecuatie ... stock , asa cum e ... :)

Marius_mym89 23-03-09 19:14

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
deci pana la urma avem legale p 28 no??? :-D....marfa
OFF TOPIC: poate vorbiti si voi cu unu din redactorii 4tuning sa ne facem si noi oleaca d publicitate p threat-u principal ca cei d la sibiu:-D

KillerINC 23-03-09 20:04

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by Marius_mym89 (Post 2176269)
deci pana la urma avem legale p 28 no??? :-D....marfa
OFF TOPIC: poate vorbiti si voi cu unu din redactorii 4tuning sa ne facem si noi oleaca d publicitate p threat-u principal ca cei d la sibiu:-D


am dat eu vreo 2-3 PM-uri la super-moderatori si administratori acum vre-o saptamana , dar vad ca nu m-a bagat nimeni in seama

Donnyro 23-03-09 20:57

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Nu e ceva sigur dar s-ar putea sa se faca ceva propaganda si pe Arges TV.Poate putina mediatizare nu strica...

Marius_mym89 24-03-09 10:59

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by Donnyro (Post 2176719)
Nu e ceva sigur dar s-ar putea sa se faca ceva propaganda si pe Arges TV.Poate putina mediatizare nu strica...

daa nu e rau nici asa dar problema e ca Arges TV e post local :???: asa daca s-ar face un threat p pargina principala la 4Tuning ar afla si cei din alte orase:-)

sco211 24-03-09 12:00

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Racing Nick Pitesti anunta participarea la eveniment.

Speram sa putem oferii si premii.

Bafta tuturor!

bandeanradu 24-03-09 13:57

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
hai ca m-ati spart astia cu opel
loganu nu e tot masina ? ti frica ca te face un logan sau care e treaba ?
la urma urmei opelurile sunt cam pe langa logan si la motorizari si restu , poate doar putin mai sus,si cam atat

bobby_gsi2 24-03-09 14:32

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Radu sa nu faci cioburi.....oricum ai da-o....loganu nu e masina de liniute. Poate asta vor sa sugereze cei de aici. Printr-o simpla resoftare nu o faci bolid.....iar ca sa faci o figura frumoasa trebuie investit f mult....dar posesorii de asemenea model prefera sa investeasca in alte cele.

bandeanradu 24-03-09 16:16

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
sunt total de acord
dar ma gandesc ca daca se dau cu ele la rally se pot da si la o liniute , fiecare se da cu ce poate si ce are

Tutankhamon 24-03-09 20:23

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Unde se ţin cursele şi la ce oră?

KillerINC 24-03-09 20:28

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by Tutankhamon (Post 2180007)
Unde se ţin cursele şi la ce oră?


uite aici toate detaliile >>>

https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/114352-380-pitesti-28-03-2009-pics-inside.html

Tutankhamon 24-03-09 20:34

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by KillerINC (Post 2180025)

Mulţumesc!

Donnyro 25-03-09 20:49

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Dupa cum am promis:
http://www.argestv.ro/stiri_liber_la_liniute.html
:oops::oops::lol:

Dumy 25-03-09 22:17

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Am urmarit materialul acela de la arges tv ........ Demule cam greu cu exprimarea asta in fata camerei de filmat .... Nu prea itzi ieseau tzie cuvintele :))

sco211 26-03-09 01:21

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
ati facut reportajul asta in spatele blocului?

Donnyro 26-03-09 14:41

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Chiar in spatele blocului.Initial trebuia sa filmam la Monza dar din lipsa de finante am ales locatia asta. :))

bobby_gsi2 26-03-09 14:56

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Mai bine va duceati pe Turcesti :))

Marius_mym89 26-03-09 15:09

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by Donnyro (Post 2185369)
Chiar in spatele blocului.Initial trebuia sa filmam la Monza dar din lipsa de finante am ales locatia asta. :))

:-P pana la urma important e ca s-a mediatizat ;)

bobby_gsi2 26-03-09 15:38

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Sa revenim la topic.....unde sunt loganistii aia rai?, la posesorii de feline care le omoara in fiecare duminica la finante?

TwentyOne 26-03-09 15:53

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
tu vrei sa ii stie politia?, monstrii se scot doar noaptea

ag80bik 26-03-09 20:07

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
pai unu a cedat acu vreo 3 saptamani pe la pod prin prundu.

sco211 27-03-09 11:13

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
:)))))))))))
a invins podu???

ag80bik 27-03-09 11:54

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
nu ,stalpu si blocu:)

KillerINC 27-03-09 14:04

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by sco211 (Post 2188172)
:)))))))))))
a invins podu???


ar fi fost 2-0 pentru pod ...sa nu uitam de rane :lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 14:27.

- Copyright 2026 4Tuning