Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - POZA SAPTAMANII CU MASINI MODIFICATE (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/11402-joc-interactiv-poza-saptamanii-masini-modificate.html)

Hondarul 03-01-06 23:23

JOC INTERACTIV - POZA SAPTAMANII CU MASINI MODIFICATE
 
Oricine este invitat sa joace in premiera acest joc, aici pe 4tuning.

Orice user, poate posta o data, SI NUMAI O DATA, un post, cu maxim 5 fotografii luate de pe net, de oriunde, cu masini super modificate. Pot fi mai multe poza cu aceeast masina (interior, exterior, muzica, etc) sau pana la 5 poze diferite, cu masini diferite.

Orice user care va posta de doua ori, sau mai mult de 5 poze, sau care comenteaza pe langa subiect (si anume postatul de poze :lol: ) va fi eliminat din concurs, postul sters.

In fiecare saptamana se va da cate o tema, mai exact o marca de masina.

La sfarsitul saptamanii se va face un poll cu vot, prin care se va desemna castigatorul. Acesta are dreptul sa aleaga tema urmatoarei saptamani.

INCEPAND DE AZI, TEMA ESTE \"BMW\",ca si asa am vazut ca le aveti cu ele...

Bafta !!!!!!!!!

Gabi 03-01-06 23:32

5 Attachment(s)
Incep eu...

BMW E30

c i k y 04-01-06 00:34

5 Attachment(s)
bmw

Ju!ceD 04-01-06 01:41

bmw
 
3 Attachment(s)
:arrow:

Adryx 04-01-06 02:21

5 Attachment(s)
:roll:

EMaiL 04-01-06 06:30

4 Attachment(s)
am si eu

Alexutzzz 04-01-06 06:37

5 Attachment(s)
:twisted: :twisted: :twisted:

mike20 04-01-06 11:52

5 Attachment(s)
Bmw ALPINA:

ZerO_CooL 04-01-06 12:41

5 Attachment(s)
:arrow:

andrey2003 04-01-06 15:44

e30 M345i
 
5 Attachment(s)
e30 M345i

Engine: ALPINA B7 Turbo
Brakes: Porsche Bi-turbo
Frame: Gruppe N
Reinforced Clutch.
Painting is a reference from Alpina B7
Wheels are OZ MITO in 8*18 and 9*18

dj16xxs 04-01-06 15:46

5 Attachment(s)
e30!!!

bodyspeed 04-01-06 18:01

bmw
 
5 Attachment(s)
:arrow: :arrow:

R-NOS15 04-01-06 18:19

5 Attachment(s)
:wink:

D_M_X 05-01-06 20:14

4 Attachment(s)
BMW

Xeno 05-01-06 20:33

5 Attachment(s)
:arrow:

sil4tuning 06-01-06 10:36

6 Attachment(s)
:arrow:

GolfuletzS 06-01-06 11:12

5 Attachment(s)
:arrow:

powerd :D by Zero cool

Hondarul 11-01-06 18:05

Eu cred ca cel mai frumos BMW este cel din a doua poza pusa de EMail, BMW-ul alb, bej deschis, ce este... Ce ziceti ?

EMaiL 12-01-06 12:00

merci Hondare.... daca si restul sunt de acord, saptamana asta sa fie o italianca si anume FIAT

Hondarul 12-01-06 12:02

Pai daca nimeni nu a mai zis nimic altceva, hai sa continuam !!!

Tema saptamanii: FIAT!!!!!!!!!!!!!!!

EMaiL 12-01-06 13:46

5 Attachment(s)
:arrow:

dshockevo 12-01-06 17:53

5 Attachment(s)
:arrow:

Gabi 12-01-06 18:08

7 Attachment(s)
Fiat Stilo Gr. N :arrow:

bodyspeed 12-01-06 18:38

5 Attachment(s)
fiat ati vrut fiat aveti :wink: :arrow:

Adryx 13-01-06 02:28

4 Attachment(s)
Fiat-uri...

MaxX_82 13-01-06 18:04

1 Attachment(s)
bravo

mike20 14-01-06 20:54

2 Attachment(s)
:arrow:

mike20 21-01-06 13:31

o noua tema?? un castigator??..nimic?

bodyspeed 26-01-06 21:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
o noua tema?? un castigator??..nimic?

asa e ce se intampla :roll: :roll:
nici o alta tema ca trece inca o saptamana :wink:

Hondarul 26-01-06 21:21

Am si uitat... :D Habar nu am de castigator, propuneti 1...

TEMA URMATOARE sa fie...

Datsun

:lol: :lol: :lol:

bodyspeed 27-01-06 19:14

5 Attachment(s)
dadsun.... :roll: a gata stiu masina . :idea: 8)

orlando 27-01-06 19:18

3 Attachment(s)
datsun cam greu... :lol:

Adryx 29-01-06 02:20

5 Attachment(s)
:arrow:

cata_tm 29-01-06 23:28

3 Attachment(s)
datsun

EvLSant0S 30-01-06 00:59

ahahha, copii turbo .. :D


atzi pus aceleasi poze

cata_tm 30-01-06 23:11

aham, si ti-e ciuda ca nu mai poti si tu sa le mai pui o data... bate la ochi, te inteleg.

hai mey, nu m-am uitat la celelalte poze, my bad... o sa fiu mai atent data viitoare.

me

Hondarul 30-01-06 23:15

HAI SA FACEM JOCUL MAI AMUZANT !!!!!!!!!!!!!!!

TEMA SAPTAMANII PREZENTE SA FIE:


DACIA

Gabi 30-01-06 23:24

3 Attachment(s)
Dacia să fie! :)

Adryx 31-01-06 16:21

5 Attachment(s)
dacia...

bodyspeed 31-01-06 21:05

Re:
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Dacia să fie! :)

sa nu te superi daca mai pun o poza cu dacia lui cosmin una diferita :wink:


All times are GMT +2. The time now is 05:05.

- Copyright 2026 4Tuning