Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND PS2 SLIM MODAT (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/113859-vand-ps2-slim-modat.html)

Patrulei 12-03-09 22:37

VAND PS2 SLIM MODAT
 
Vand Ps2 slim modat pachetul contine:2joystick`uri,memory card,40 jocuri.A fost folosit de vreo 10 ori.Are tziplele pe el.
Pret 450ron negociabil.

rudolf.s 13-03-09 11:21

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Cat de negociabul? :D

Patrulei 14-03-09 08:48

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Vorbim;)ultimu pret e 430 ron si vin si ti`l aduc la bucuresti;)sau mai las din pret(nu mult) si vi tu sa`l iei.
ps:schimb si cu telefon mai ieftin simplu sau antiradar.

Patrulei 15-03-09 22:57

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
sus cu el maine cred ca pun si poza sa vedeti cum arata:P

dolb 15-03-09 23:07

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
schimbi cu samsung d900 si iti mai dau 50 ron ? :D

rudolf.s 16-03-09 11:10

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Te intereseaza un Nokia 6070 + 200 RON diferenta?

http://z.about.com/d/cellphones/1/0/...kia-6070-g.jpg

Telefonul e decodat, putin folosit. Nu-i zgariat si merge ok. Bateria tine cam 5- 6 zile.

Evo-Jr 16-03-09 16:02

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
5300 rosu si ti mai dau dif!

Patrulei 16-03-09 22:05

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Nu ma intereseaza nici un telefon din cele de mai sus.
As vrea ceva cu desgin mai frumos:P

Patrulei 19-03-09 00:17

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
BUMP!!!

Patrulei 22-03-09 10:17

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
bump!!!

Patrulei 23-03-09 22:57

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Combin cu orice depinde de oferta!;)

dolb 23-03-09 22:59

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
iti dau un samsung d900 si niste maruntis diferenta !

Patrulei 23-03-09 23:08

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Din pacate nu:|dar prefer alt telefon decat d900:|si 1 ieftin la 1mil-2:|

Patrulei 26-03-09 18:08

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
bump!nu da nimeni un detector de radar pe el +diferenta sau altceva?:)E ca nou;)

dolb 26-03-09 18:10

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
un GPS :)

Patrulei 26-03-09 22:34

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Nu ca am si eu pe telefon gps:PDaca venea`i cu un detector+Dif ak faceam schimbul;)

dolb 26-03-09 22:39

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
un detector radar si 100 dif te intereseaza?

Patrulei 28-03-09 21:33

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
BUMP!!!

Patrulei 30-03-09 11:47

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Bump!!!Pretul este negociabil;)Combin cu orice depinde de oferta.

dolb 30-03-09 12:00

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
s-ar putea sa ti-l iau eu.. dar mai mult de 350 nu am man !

Patrulei 30-03-09 21:33

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Dolb 380 ron si vino si ial;)

rudolf.s 31-03-09 00:47

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Am niste console XBOX. :)

Patrulei 31-03-09 22:18

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Nu multumesc de oferta.
Last price:380ron;)Dar veniti dupa el la Targoviste:-)

Patrulei 03-04-09 10:24

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Sus cu el;)380ron ultimul pret!

Patrulei 04-04-09 23:58

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
bump!!!

Patrulei 06-04-09 23:14

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Bump!!!

Patrulei 08-04-09 11:06

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
Sus cu el!Accept si combinatii depinde de oferta;)

ins1dez 08-04-09 17:49

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
pune poze cu el :)

Patrulei 09-04-09 15:08

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
2 Attachment(s)
Uite 2 poze cu el.Nu e zgariat nu are nimic e ca nou;)

bebe no1 03-05-09 10:59

Re: VAND PS2 SLIM MODAT
 
sal nu vrei un tel nokia 6500 slide cu garantie ca nou cu toate accesoriile sau un volan logitech momo folosit doar cateva ore


All times are GMT +2. The time now is 11:06.

- Copyright 2026 4Tuning