![]() |
VAND PS2 SLIM MODAT
Vand Ps2 slim modat pachetul contine:2joystick`uri,memory card,40 jocuri.A fost folosit de vreo 10 ori.Are tziplele pe el.
Pret 450ron negociabil. |
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Cat de negociabul? :D
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Vorbim;)ultimu pret e 430 ron si vin si ti`l aduc la bucuresti;)sau mai las din pret(nu mult) si vi tu sa`l iei.
ps:schimb si cu telefon mai ieftin simplu sau antiradar. |
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
sus cu el maine cred ca pun si poza sa vedeti cum arata:P
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
schimbi cu samsung d900 si iti mai dau 50 ron ? :D
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Te intereseaza un Nokia 6070 + 200 RON diferenta?
http://z.about.com/d/cellphones/1/0/...kia-6070-g.jpg Telefonul e decodat, putin folosit. Nu-i zgariat si merge ok. Bateria tine cam 5- 6 zile. |
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
5300 rosu si ti mai dau dif!
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Nu ma intereseaza nici un telefon din cele de mai sus.
As vrea ceva cu desgin mai frumos:P |
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
BUMP!!!
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
bump!!!
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Combin cu orice depinde de oferta!;)
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
iti dau un samsung d900 si niste maruntis diferenta !
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Din pacate nu:|dar prefer alt telefon decat d900:|si 1 ieftin la 1mil-2:|
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
bump!nu da nimeni un detector de radar pe el +diferenta sau altceva?:)E ca nou;)
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
un GPS :)
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Nu ca am si eu pe telefon gps:PDaca venea`i cu un detector+Dif ak faceam schimbul;)
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
un detector radar si 100 dif te intereseaza?
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
BUMP!!!
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Bump!!!Pretul este negociabil;)Combin cu orice depinde de oferta.
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
s-ar putea sa ti-l iau eu.. dar mai mult de 350 nu am man !
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Dolb 380 ron si vino si ial;)
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Am niste console XBOX. :)
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Nu multumesc de oferta.
Last price:380ron;)Dar veniti dupa el la Targoviste:-) |
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Sus cu el;)380ron ultimul pret!
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
bump!!!
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Bump!!!
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
Sus cu el!Accept si combinatii depinde de oferta;)
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
pune poze cu el :)
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
2 Attachment(s)
Uite 2 poze cu el.Nu e zgariat nu are nimic e ca nou;)
|
Re: VAND PS2 SLIM MODAT
sal nu vrei un tel nokia 6500 slide cu garantie ca nou cu toate accesoriile sau un volan logitech momo folosit doar cateva ore
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:06. |
- Copyright 2026 4Tuning