Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E30 320 cabrio (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/110984-bmw-e30-320-cabrio.html)

bellu_84tim 23-02-09 18:19

BMW E30 320 cabrio
 
5 Attachment(s)
masina arata si merge f bine are f multe inbunatatiri, totul omologat, interior impecabil piele crem, motorul e din 91 omologat. pret pt cash este de 5200 neg si variante accept numai daca ma avantajaza. astept oferte. o sa pun poze decand era pe ph dar acum este pe numele meu are nr de inmatriculare IL-84-TIM

bellu_84tim 27-02-09 14:33

Re: BMW E30 320 cabrio
 
hai ca vine sezonul

bellu_84tim 08-03-09 15:56

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by bellu_84tim (Post 2105084)
hai ca vine sezonul

accept variante in special cu pisica 325 inmatriculat(nu ofer diferenta) sau nu cu dif din partea lui

ciupi4you 13-03-09 18:53

Re: BMW E30 320 cabrio
 
525i 24v 1992 inmatriculat?

bellu_84tim 14-03-09 10:13

Re: BMW E30 320 cabrio
 
[QUOTE=ciupi4you;2145388]525i 24v 1992 inmatriculat?[/
in ce bani pui 5-ul. daca dai o diferenta buna facem ca am nevoie de bani ca am gasit o combinatie buna. suna-ma si vb:0722298724

ciupi4you 14-03-09 18:05

Re: BMW E30 320 cabrio
 
500 euro diferenta

ciupi4you 15-03-09 22:00

Re: BMW E30 320 cabrio
 
13 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bellu_84tim (Post 2147793)
sincer e putin dar pune si tu te rog niste poze sau un link cu 5-ul sa-l vad si eu

cateva poze

ciupi4you 16-03-09 08:55

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by bellu_84tim (Post 2151157)
nu-i rea masina dar vreau 1500 diferenta. daca esti dispus sa dai facem

bafta la vanzare

berbeq_gsi 16-03-09 22:30

Re: BMW E30 320 cabrio
 
reducere cv? e criza frate....:) up de la mine...

bellu_84tim 26-03-09 03:18

Re: BMW E30 320 cabrio
 
pret nou pt cash 4700e usor negociabil si accept orice combinatii unde sa mai primesc minim 2000e(cu masini la pret real). astept oferte si la 0722298724

Slick86 31-03-09 23:38

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Salut,un schimb cu bmw 320iA E36 coupe din '95,cu 116.000 km reali,carte service,toate actele in regula,neinmatriculat.

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...20iA+e36+coupe

bellu_84tim 01-04-09 10:45

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by Slick86 (Post 2201179)
Salut,un schimb cu bmw 320iA E36 coupe din '95,cu 116.000 km reali,carte service,toate actele in regula,neinmatriculat.

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...20iA+e36+coupe

da frate. daca esti dispus sa dai diferenta facem. suna-ma si vb 0722298724

Slick86 01-04-09 19:58

Re: BMW E30 320 cabrio
 
E cam complicat,dar spune-mi la ce diferenta te-ai gandit?

bellu_84tim 02-04-09 10:51

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by Slick86 (Post 2203650)
E cam complicat,dar spune-mi la ce diferenta te-ai gandit?

scrie in anunt sefu;)

berbeq_gsi 07-04-09 20:33

Re: BMW E30 320 cabrio
 
sefu uite ce pretz am gasit numai k difera culorile ex si int
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/109642-bmw-e30-325-cabrio.html scz...nu vreau sa fiu rau da asta e

bellu_84tim 07-04-09 21:58

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by berbeq_gsi (Post 2219574)
sefu uite ce pretz am gasit numai k difera culorile ex si int
https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=109642 scz...nu vreau sa fiu rau da asta e

sincer nu vad rostul post-ului tau dar eu stiu ce masina am si nu cred ca se compara;)

bellu_84tim 15-04-09 18:54

Re: BMW E30 320 cabrio
 
hai ca a urcat temperatura si a inceput sezonul ei.4700e neg sau variante mai ieftine inmatriculate sau nu(am nevoie de 2000e)

bellu_84tim 21-04-09 22:28

Re: BMW E30 320 cabrio
 
itp 04 2011

berbeq_gsi 04-05-09 00:31

Re: BMW E30 320 cabrio
 
hai k vine iulie si facem....mai ast un pik 2 luni:)

taz.frkz 11-05-09 16:28

Re: BMW E30 320 cabrio
 
ai un up si de la mine ca imi place masina

bellu_84tim 27-05-09 09:07

Re: BMW E30 320 cabrio
 
upp variante mai ieftine

bellu_84tim 02-06-09 22:12

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by bellu_84tim (Post 2241682)
hai ca a urcat temperatura si a inceput sezonul ei.4700e neg sau variante mai ieftine inmatriculate sau nu(am nevoie de 2000e)

................

bellu_84tim 05-06-09 00:30

Re: BMW E30 320 cabrio
 
..................

riv_gms 09-06-09 21:25

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Masina e matriculat pe prahova?1

dany_cmd 09-06-09 22:55

Re: BMW E30 320 cabrio
 
" acum este pe numele meu are nr de inmatriculare IL-84-TIM "


asta scre omul in primul post.

bellu_84tim 10-06-09 00:41

Re: BMW E30 320 cabrio
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by riv_gms (Post 2394393)
Masina e matriculat pe prahova?1

asa e bine?

berbeq_gsi 28-06-09 23:41

Re: BMW E30 320 cabrio
 
mai ai ursu? pe 15 sau 18 iul vin acasa ....si ramane sa vb......
dk te vad on vb.....

bellu_84tim 29-06-09 10:39

Re: BMW E30 320 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by berbeq_gsi (Post 2445780)
mai ai ursu? pe 15 sau 18 iul vin acasa ....si ramane sa vb......
dk te vad on vb.....

s-a dat ursul boss. pe cash. se poate inchide topicul


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning