![]() |
intalnire pasionati car audio
cand facem o intalnire cei pasionati de car audio sa mai auzim sisteme schimbam pareri una alta?care va bagati?la oras scrie baia mare dar sunt student in cluj.. deci merge:D:D
|
Re: intalnire pasionati car audio
eu ma bag, intr-o sambata-duminica ... daca se poate :).
|
Re: intalnire pasionati car audio
ar trebui sa ne intelegem.. o zi la 2 saptamani de exemplu doar sa ne strangem mai multi...
|
Re: intalnire pasionati car audio
nai cu cine domnule !
|
Re: intalnire pasionati car audio
ai cu cine... dar nu cred ca stau toti pe forumul acesta...
|
Re: intalnire pasionati car audio
pai hai sa vedem cati ne adunam care doriti datimi add pe mess : zeusrazvy si precizati acolo intalnire pasionati car audio ca sa stiu sa va bag in lista respectiva..:D
|
Re: intalnire pasionati car audio
hai ca ma bag mic_gaby :rolleyes2
|
Re: intalnire pasionati car audio
suntem 2 deja..:))macar vreo 10 sa fim acolo sa avem niste pareri de schimbat..
|
Re: intalnire pasionati car audio
va ajut si eu cu pareri si chiar mai mult
|
Re: intalnire pasionati car audio
Quote:
|
Re: intalnire pasionati car audio
9 Attachment(s)
momentan am jucaria de sony ca nam incinta la hertz :))
|
Re: intalnire pasionati car audio
Ma bag si eu la o intalnire daca e vobra :D Mai invatam si noi una alta, mai schimbam pareri.. :) So count me in !
|
Re: intalnire pasionati car audio
Quote:
|
Re: intalnire pasionati car audio
ma inscriu si eu..poate va ajut si eu cu ceva la sistemele personale:D
|
Re: intalnire pasionati car audio
Quote:
|
Re: intalnire pasionati car audio
cj82ufo
|
Re: intalnire pasionati car audio
poi daca merge ufo,merge tot csr'u si sunteti o gramada
contati pe ufo in instalatii audio:) |
Re: intalnire pasionati car audio
pana la urma, nimik concret?
|
Re: intalnire pasionati car audio
hai ca ma bag si eu ...desii eu acuma nu mai am nici muzica " tare " in masina.. decat 4 difuzoare :d da nah geo_xxxl e idu meu
|
Re: intalnire pasionati car audio
deci hai sa programam din timp 22(duminica) martie ora 20 parcarea de langa lac de la iulius confirmati aici care veniti si notativa in telefon alarma duminica 22 martie la 10 dimineata ca seara aveti car audio meeting.. la cat mai multi confirmati aici sa fim macar vreo 10..
|
Re: intalnire pasionati car audio
nu inteleg e topic pt schimburi de id sau pt pasionati audio..........fixati-va si voi o intalnire gen every sunday la ora cutarica in fata la statuia lui popescu' si vedeti apoi ce faceti nu inteleg de ce atata agitatie cu id de mes:)
|
Re: intalnire pasionati car audio
bine zici :d.....
|
Re: intalnire pasionati car audio
deci hai sa programam din timp 22(duminica) martie ora 20 parcarea de langa lac de la iulius confirmati aici care veniti si notativa in telefon alarma duminica 22 martie la 10 dimineata ca seara aveti car audio meeting.. la cat mai multi confirmati aici sa fim macar vreo 10..
|
Re: intalnire pasionati car audio
prezent
|
Re: intalnire pasionati car audio
prezent
|
Re: intalnire pasionati car audio
notativa in telefon :D
|
Re: intalnire pasionati car audio
1 Attachment(s)
o sa trec si eu sa ma documentez,mai niste sfaturi..
|
Re: intalnire pasionati car audio
hai mai sariti :))
|
Re: intalnire pasionati car audio
6 masini sigur aduc eu:d
|
Re: intalnire pasionati car audio
2 Attachment(s)
Quote:
am facut si eu upgrade pana una alta.. pana in 22 mie gata si subwooferu... a venit fratiorul mai mic pentru difuzoare... |
Re: intalnire pasionati car audio
eu is in alea 6 masini a lui ufo banuiesc :)) dak nu..u can hear me before u see me ;)
|
Re: intalnire pasionati car audio
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: intalnire pasionati car audio
haideti mai ca trece ninsoarea pana in 22 ...
|
Re: intalnire pasionati car audio
si eu sunt prezent :D
|
Re: intalnire pasionati car audio
haideti ca imediat e duminica facetiva simtita prezenta:))
|
Re: intalnire pasionati car audio
eu nu am inteles..cand e intalnirea..ora..si locul..fiti mai concreti plz..iar daca vreti in parcare langa lac la iulius..nu cred ca vor fi de acord cei de la securty(au mai fost probleme cu ei) ..astept noi informatii :D
|
Re: intalnire pasionati car audio
duminica la 8 e intalnirea, la iulius langa lac; daca o sa avem probleme cu securitatea, o sa ne mutam ;)
|
Re: intalnire pasionati car audio
de frica..ce-om face? nu? :)) sa treci pe la hala sa vezi lucrarile..si sa pui stickerele alea..
|
Re: intalnire pasionati car audio
ramai on topic ;)
|
Re: intalnire pasionati car audio
on topic..dak nu e gata masina cu stickerele si curatzata bara nu vin ..bine asa?
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:26. |
- Copyright 2026 4Tuning