Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   intalnire pasionati car audio (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/110694-intalnire-pasionati-car-audio.html)

zeusrazvy 21-02-09 20:52

intalnire pasionati car audio
 
cand facem o intalnire cei pasionati de car audio sa mai auzim sisteme schimbam pareri una alta?care va bagati?la oras scrie baia mare dar sunt student in cluj.. deci merge:D:D

Detman 23-02-09 01:45

Re: intalnire pasionati car audio
 
eu ma bag, intr-o sambata-duminica ... daca se poate :).

zeusrazvy 23-02-09 08:57

Re: intalnire pasionati car audio
 
ar trebui sa ne intelegem.. o zi la 2 saptamani de exemplu doar sa ne strangem mai multi...

mafiozzo 26-02-09 19:30

Re: intalnire pasionati car audio
 
nai cu cine domnule !

Detman 26-02-09 21:28

Re: intalnire pasionati car audio
 
ai cu cine... dar nu cred ca stau toti pe forumul acesta...

zeusrazvy 27-02-09 00:39

Re: intalnire pasionati car audio
 
pai hai sa vedem cati ne adunam care doriti datimi add pe mess : zeusrazvy si precizati acolo intalnire pasionati car audio ca sa stiu sa va bag in lista respectiva..:D

gabi_ford 27-02-09 12:16

Re: intalnire pasionati car audio
 
hai ca ma bag mic_gaby :rolleyes2

zeusrazvy 27-02-09 14:48

Re: intalnire pasionati car audio
 
suntem 2 deja..:))macar vreo 10 sa fim acolo sa avem niste pareri de schimbat..

cj-86-pit 28-02-09 11:03

Re: intalnire pasionati car audio
 
va ajut si eu cu pareri si chiar mai mult

zeusrazvy 28-02-09 12:32

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by cj-86-pit (Post 2107108)
va ajut si eu cu pareri si chiar mai mult

pai lasane un id de mess sa mai schimbam pareri si sa vedem pe cand o intalnire mai multi:)

zeusrazvy 28-02-09 13:24

Re: intalnire pasionati car audio
 
9 Attachment(s)
momentan am jucaria de sony ca nam incinta la hertz :))

RA_2fast4u 01-03-09 16:35

Re: intalnire pasionati car audio
 
Ma bag si eu la o intalnire daca e vobra :D Mai invatam si noi una alta, mai schimbam pareri.. :) So count me in !

zeusrazvy 02-03-09 00:33

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by RA_2fast4u (Post 2109924)
Ma bag si eu la o intalnire daca e vobra :D Mai invatam si noi una alta, mai schimbam pareri.. :) So count me in !

lasa un id de mes sa va bag pe mai multi in lista sa vedem cati ne adunam..

alexufo 02-03-09 23:01

Re: intalnire pasionati car audio
 
ma inscriu si eu..poate va ajut si eu cu ceva la sistemele personale:D

zeusrazvy 02-03-09 23:45

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by alexufo (Post 2114021)
ma inscriu si eu..poate va ajut si eu cu ceva la sistemele personale:D

lasane un id de mes:D

alexufo 03-03-09 16:21

Re: intalnire pasionati car audio
 
cj82ufo

HardWorker 05-03-09 21:59

Re: intalnire pasionati car audio
 
poi daca merge ufo,merge tot csr'u si sunteti o gramada
contati pe ufo in instalatii audio:)

Detman 06-03-09 00:15

Re: intalnire pasionati car audio
 
pana la urma, nimik concret?

mafiozzo 06-03-09 23:36

Re: intalnire pasionati car audio
 
hai ca ma bag si eu ...desii eu acuma nu mai am nici muzica " tare " in masina.. decat 4 difuzoare :d da nah geo_xxxl e idu meu

zeusrazvy 07-03-09 00:44

Re: intalnire pasionati car audio
 
deci hai sa programam din timp 22(duminica) martie ora 20 parcarea de langa lac de la iulius confirmati aici care veniti si notativa in telefon alarma duminica 22 martie la 10 dimineata ca seara aveti car audio meeting.. la cat mai multi confirmati aici sa fim macar vreo 10..

HardWorker 07-03-09 23:22

Re: intalnire pasionati car audio
 
nu inteleg e topic pt schimburi de id sau pt pasionati audio..........fixati-va si voi o intalnire gen every sunday la ora cutarica in fata la statuia lui popescu' si vedeti apoi ce faceti nu inteleg de ce atata agitatie cu id de mes:)

alexufo 08-03-09 12:09

Re: intalnire pasionati car audio
 
bine zici :d.....

zeusrazvy 08-03-09 20:38

Re: intalnire pasionati car audio
 
deci hai sa programam din timp 22(duminica) martie ora 20 parcarea de langa lac de la iulius confirmati aici care veniti si notativa in telefon alarma duminica 22 martie la 10 dimineata ca seara aveti car audio meeting.. la cat mai multi confirmati aici sa fim macar vreo 10..

mafiozzo 08-03-09 23:38

Re: intalnire pasionati car audio
 
prezent

Detman 08-03-09 23:48

Re: intalnire pasionati car audio
 
prezent

zeusrazvy 09-03-09 00:04

Re: intalnire pasionati car audio
 
notativa in telefon :D

ALEX_Agressor 10-03-09 15:39

Re: intalnire pasionati car audio
 
1 Attachment(s)
o sa trec si eu sa ma documentez,mai niste sfaturi..

zeusrazvy 10-03-09 18:49

Re: intalnire pasionati car audio
 
hai mai sariti :))

alexufo 11-03-09 17:34

Re: intalnire pasionati car audio
 
6 masini sigur aduc eu:d

zeusrazvy 11-03-09 17:40

Re: intalnire pasionati car audio
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alexufo (Post 2138868)
6 masini sigur aduc eu:d

perfect:D
am facut si eu upgrade pana una alta.. pana in 22 mie gata si subwooferu... a venit fratiorul mai mic pentru difuzoare...

BogdanWRC 12-03-09 00:32

Re: intalnire pasionati car audio
 
eu is in alea 6 masini a lui ufo banuiesc :)) dak nu..u can hear me before u see me ;)

Lil' D 13-03-09 12:24

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by cj-86-pit (Post 2107108)
va ajut si eu cu pareri si chiar mai mult

Excelent. Vii si la Bucuresti, la 4tun ?

Quote:

Originally Posted by RA_2fast4u (Post 2109924)
Ma bag si eu la o intalnire daca e vobra :D Mai invatam si noi una alta, mai schimbam pareri.. :) So count me in !

Sa speram ca vine mai multa lume ca in vara. De data asta vin si eu cu muzica :P

Quote:

Originally Posted by zeusrazvy (Post 2129992)
deci hai sa programam din timp 22(duminica) martie ora 20 parcarea de langa lac de la iulius confirmati aici care veniti si notativa in telefon alarma duminica 22 martie la 10 dimineata ca seara aveti car audio meeting.. la cat mai multi confirmati aici sa fim macar vreo 10..

Prezent.

zeusrazvy 13-03-09 22:16

Re: intalnire pasionati car audio
 
haideti mai ca trece ninsoarea pana in 22 ...

Radu_print 17-03-09 21:09

Re: intalnire pasionati car audio
 
si eu sunt prezent :D

zeusrazvy 18-03-09 08:47

Re: intalnire pasionati car audio
 
haideti ca imediat e duminica facetiva simtita prezenta:))

BogdanWRC 18-03-09 11:16

Re: intalnire pasionati car audio
 
eu nu am inteles..cand e intalnirea..ora..si locul..fiti mai concreti plz..iar daca vreti in parcare langa lac la iulius..nu cred ca vor fi de acord cei de la securty(au mai fost probleme cu ei) ..astept noi informatii :D

Radu_print 18-03-09 13:32

Re: intalnire pasionati car audio
 
duminica la 8 e intalnirea, la iulius langa lac; daca o sa avem probleme cu securitatea, o sa ne mutam ;)

BogdanWRC 18-03-09 13:35

Re: intalnire pasionati car audio
 
de frica..ce-om face? nu? :)) sa treci pe la hala sa vezi lucrarile..si sa pui stickerele alea..

Radu_print 18-03-09 14:07

Re: intalnire pasionati car audio
 
ramai on topic ;)

BogdanWRC 18-03-09 14:14

Re: intalnire pasionati car audio
 
on topic..dak nu e gata masina cu stickerele si curatzata bara nu vin ..bine asa?


All times are GMT +2. The time now is 09:26.

- Copyright 2026 4Tuning