Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Abt Sportsline GTI VS4-R (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/11000-abt-sportsline-gti-vs4.html)

RoSonic 19-12-05 15:37

Abt Sportsline GTI VS4-R
 
4 Attachment(s)
Abt Sportsline GTI VS4-R

Putere: 270 HP
Cuplu: 350 Nm

Top speed:244 km/h
0-100 km/h: 6.4s

Suspensia sport montata coboara garda la sol cu 40mm.
Anvelope: 225/35 R19

zanga 19-12-05 21:00

Arata bine dar parca arata mai bine cu o alta culoare...

Venom 20-12-05 09:41

:lol: lasa .. mai bine sa vedem si alte culori... decat alea obisnuite... metalizate...si altele.. :wink:

SpeedeR 20-12-05 10:28

finutz si frumos :wink:

zanga...dk vrei sa vezi si p rosu astept un cec :lol: :lol:

UNLORD 20-12-05 16:56

slabute performante pt 270 de cai! iar ala netunat arata mai bine decat asta la estetica!

ICE-M@N 20-12-05 18:24

nice wheels

SpeedeR 20-12-05 19:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"UNLORD\"
slabute performante pt 270 de cai! iar ala netunat arata mai bine decat asta la estetica!

e tractiune fata ;) si o ia in gen 6
urat k nu iau schimbat franele si cred eu k nici la suspensie nu au umblat :)

zanga 20-12-05 22:01

SpeedeR...merg si cecuri de calatorie ?:D :D :D
Si daca au umblat la garda nu au umblat si la suspensii?

Bass Evolution 21-12-05 08:57

Nu va mai certati de pomana. E superba, era frumoasa ea de fabrica, dar acum....

Forever GTI.

RoSonic 21-12-05 09:18

Speeder, facem cheta :D sa vedem cum da pe rosu...

SpeedeR 21-12-05 12:25

astept cu cea mai mare placere :lol: :lol: :lol:

nu e coborata...k garda e k un gti normal ku jante p 18

TVMfelina 21-12-05 22:50

ciudat... ma asteptam la mai mult :lol:

Urban_Racing 23-12-05 18:06

gentzile sunt belea ...culoarea po` sa imi zic ca imi place .... albu asta prinde bine pe orice

Grecu_ 29-01-06 21:17

Imi place foarte mult golful GTI si ma gandesc foarte serios la el,dar am citit ceva in Top Gear si nu pot sa cred ca e adevarat!!!!!
In regim sport,consum mediu de 28 l ?!?!? Nu e cam mult????
Stiu ca are 200 cp dar totusi! Va intreb pt ca am fazut ca aveti masinuta
Iar asta preparat e foarte smeker

SpeedeR 29-01-06 22:37

dap... vrei sa mergi in forja, platesti....mai intai la benzinarie...
si daca exagerezi, dupa platesti si piese :)

Grecu_ 30-01-06 20:01

si daca nu te deranjeaza tu cam cat dai pe benzina lunar,asa in medie?
ms

SpeedeR 30-01-06 22:46

lol :)
asta chiar nu pot sa iti zic... nu stau sa ma gandesc la asta k dupaia ma gandesc la faptul k vreau un smart cdi :D
dar pot sa iti zic k depinde de cat mergi si stilul adoptat :D

Grecu_ 31-01-06 15:58

am inteles si ms
Masina e super tare dar si greu de intretinut ceea ce ma face sa cred ca o optiune f buna este si golf V 2.0 FSI tractiune integrala,care si ea este insetata dar cred ca nu chiar asa,dar dupa un golf V nu intoarce nimeni capu........................ :wink:

SpeedeR 01-02-06 00:09

oricum, nu imi pare rau k dau banii pe benzina atata timp cat masina merge bine si fuge :)
hai k suntem foarte offtopic aici... dk vrei detalii makar intreaba la masina mea la volkswagen ;)

iulian6000 05-03-06 21:01

Re: Abt Sportsline GTI VS4-R
 
Imi place culoarea seamana cu o salvare, cat despre motor e unul puternic care consuma putin daca mergi usurel, cum se merge cu VW, daca mergi turat nu-i prieste, consuma foarte mult.
Iulian

andrei_1402 25-03-06 17:08

Re: Abt Sportsline GTI VS4-R
 
Masina e superba. Yo zic k albul face totul.

Hori 10-11-06 19:07

Re: Abt Sportsline GTI VS4-R
 
Albul asta ... combinat cu negru ... pe capota si plafon ... si un efect de perla ... rupe orice alta culoare ... asa ca ... alb rullz ;)


All times are GMT +2. The time now is 12:31.

- Copyright 2026 4Tuning