![]() |
Facelift pentru Rolls Royce Phantom
12 Attachment(s)
Iata ca a venit timpul ca si Rolls Royce Phantom sa primeasca un facelift. Un facelift binemeritat, am putea spune. Asa cum se poate vedea si in fotografii, schimbarile vor fi minime. Partea frontala se remarca acum prin spoilerul fata redesenat si grila din aluminiu, in timp ce manerele usilor au primit LED-uri. In plus, limuzina britanica va beneficia in standard de jante pe 21 inci. De asemenea, alte doua seturi de jante sunt disponibile optional. La interior, fetele usilor au fost redesenate iar sistemul multimedia a fost imbunatatit.
Productia noilor Phantom si Phantom Extended Wheelbase va incepe in aceasta primavara la uzina din Goodwood, Marea Britanie. |
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
foarte tare masina asta.
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
No Comment, este cea mai impunatoare masina...
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
adevarul este ca ...avea nevoie de facelift :))))))).....ca si tipul care si-a cumparat enzo si l-a dus la weast coast customs sa-l tuneze , de parca ai mai avea ce tuna la ala...asa si la Rolls :)
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
arata foarte bine,intr-adevar e impunatoare... dar eu personal prefer MAYBACH...
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Quote:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
imi placea inainte,imi place si acum....foarte tare.....foarte luxoasa....pacat ca nu ne permitem si noi asa ceva :sad:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
N-am ce zice..este o masina frumoasa, luxoasa este o masina cu clasa..
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Nava amirala!
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Quote:
daca stam sa le luam asa, tie nu-ti place nimic, inca nu s-a inventat masina perfecta pentru tine :lol:....dar ma rog, gusturile nu se discuta! |
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Quote:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Dai un ban da stai in spate:D
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
hahaah drog bine zis
Cred ca acele leduri sunt perfecte.Acesta este motivul pentru care nu mi-am achizitionat pana acum Un Rolls Royce Phantom |
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
superb...
peste Maybach (parerea mea ) |
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Ce bord urat are zici ca e de basculanta Roman .
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Intradevar masina este f impunatoare,poate ca asta imi place la ea ;)
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
e ceva de vis....pe cand si noi asta....iar bordul....ce conteaza...doar stai in spate si in spate garantez ca nu ai confortul din Roman :)
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
e superba pentru cei care si-o permit.. pentru noi e naspa, se putea si mai bine :-P
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
alt model de jante se impunea zic eu...prefer bentley!
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Maybach-ul nu e nici pe sfertu`l rolls-ului ..din toate pct de vedere..
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Quote:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
in primul rand ..confortul de super eleganta pe care ti-l da un rolls
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
o masina cu traditie si stil recomandata oamenilor de afaceri , nu oricarui zdranganel :)
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
noroc cu , criza asta ca aparuse deja prea multi "zdranganei' dintr-astia :)) si nu de alta dar strica firma
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Quote:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
<script type="text/javascript" src="https://www.4tuning.ro/flv_player4/swfobject2.js"></script><div id="285">film</div><script type="text/javascript">swfobject.embedSWF("https://www.4tuning.ro/flv_player4/flvplayer.swf","285","470","370","9.0.115", "https://www.4tuning.ro/flv_player4/expressInstall.swf" , {fullscreen:"true",file:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/2009_Rolls_Royce_Phantom_facelift.flv",image:"http ://www.4tuning.ro/flv_movies/2009_Rolls_Royce_Phantom_facelift.jpg"} , {allowfullscreen:"true"}, { });</script>
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
plictisitor...
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Quote:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
aiurea.......:???:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
rolls" mda,..... dak ai o masina dinasta in garaj iti zic ca esty happy in toate privintele in legatura cu aceasta masina ai confort ai toate ce sa mai:D:P:)
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Quote:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Quote:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Quote:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
cool. au facut facelift (becuri in manere si boxe schimbate, wow, extraordinar), dar rahatul ala de cer instelat din interior l-au lasat (probabil urmeaza suport suzeta si sticluta de lapte). bravo rolls!! continuati tot asa ... :rolleyes2
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
nu ma pasioneaza...raman cu picioarele pe pamant......
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Rolls Royce Ramane Tot Rolls Royce :X frumos foc faceliftul
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
:DNu ne mai cumparam apartament , direct RR:shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:50. |
- Copyright 2026 4Tuning