![]() |
15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Duminica 15 martie 2009 la Craiova va avea loc prima cursa legala din acest an.
Vor veni masini de peste tot. Ne prezentam si noi? Cine crede ca poate sa mearga si sa participe? Ar fi frumos sa avem si noi cateva masini la start! |
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
modifica te rog e vba de ***--- 15 MARTIE 2009---*** asta seara am fost informat de aceasta schimbare odata cu schimbarea datei concursul se va desfasura in alta locatie... sa eliminat grupa A1.... si se va modifica tabela grupelor :P
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
in mare parte baietzii au anuntat participarea azi la garaj! :P
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Nu vad inca nimic oficial, desi presupun ca ai dreptate.
Modificam dupa ce suntem siguri de schimbarea datei. Cam ce masini avem la start? |
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
nu vreau s avbesc in numele altora.. ne vomintilni si vom vbi :) noi sa fim sanatosi
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Eu unul clar merg!
Nush exact cu care din bestii :))))) |
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
S-ar putea sa merg si eu. Insa doar sa privesc :shock: (cred)
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
M C V TEAM ready to action!!;)
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
ruta?
Ploiesti targoviste pitesti sau ploiesti bucuresti pitesti? |
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Stie droopy ce stie...intr-adevar s-a mutat pe 15 martie...grupele probabil o sa fie cele care s-au propus aici pe forum...adica ex 101-130 de cai aspirat si pana in 115 turbo...ceva de genu`. Locatia este in apropiere de Bucovatz...la finish-ul vtm-uli este o linie dreapta.
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
daca nu vrei sa vii cu masina itzi pastrez un loc din cele 7 disponibile;).doar sa ma anuntzi din timp |
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
am si io un loc la unu din voi ? ca vreau si eu sa vin.
Se poate? |
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
particip si eu :))
|
Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Vine si eu cu masina.
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Foarte bine baieti!
Reprezentati Ploiestiul cat de mult posibil! Sa aratati acolo ca nu degeaba v-ati luat masinile astea si ati bagat bani in ele! O sa fim cu voi acolo! Multa bafta! M C V Team "Ready 4 Action" :peace: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
deci pana la urma cine vine sa si participe? in afara de bobimom?
eu unul merg! |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
as vrea sa vin si eu ...
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
merg si e dar nu sa ma dau...cine stie in ce grupa pic.....
o ard ca driver de platforma sa ducem turbatu acolo.:)) obligatoriu cu a lui nea fane sa mai calc pe mufa aia....:)):)) plus ca sar bucati din platforma si e distractiv.....:)) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Mi-ar placea sa vin si eu :D Nu sa concurez.. asa ca daca se gaseste un loc si pt mine.. promit sa fiu fotograf daca aveti nevoie :D
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
Mergem pe burta cu Nea Fane.....luam aparatul de sudura la noi....ardem cornierele la loc....mashina sa nu pice...in rest toate bune....AOLEUUUU am uitat de mufa...Boss sa ai grija sa nu calcam pe ea...ca de conectat nu avem nevoie...se vede la mashina:lol: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
ma gandesc cand o sa o cerem ce o sa fie la gura lui........:lol: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Voua v-ar trebui o platforma cu Turbo :lol:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Am inteles eu gresit sau este drumu cam pardaf pana acolo?
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Cel putin pana in Targoviste, pe DN72 te chinui sa ocolesti o groapa si in timpul asta nimeresti in alte 2 gropi :D
E o adevarata durere de cap drumul acela.. Mai bine mergi pana pe DN1 pana la Floresti, faci stanga spre Floresti si mergi pe acolo pana la Targoviste, spre Moreni , apoi prin Nisipuri, si in final iesi in Targoviste :D ocolesti cca. 10km dar se merita caci drumul e mult mai bun :D |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
O sa fiu singurul care pleaca pe ruta Ploiesti Bucuresti. autostrada si tot asa ?:)
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Si eu as fi de acord tot cu aceasta ruta. In plus ar fi misto sa mergem cu toti pe ruta asta ca o sa fie super panarama pe drum.
Ploiesti - Bucuresti - Pitesti - Slatina - Craiova sau Ploiesti - Bucuresti - Alexandria - Rosiorii de Vede - Caracal - Craiova (dar nu stiu daca e bun drumul) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
o ardem in haita
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
ploiesti-craiova ( ruta ploiesti-bucuresti-pitesti....-craiova) 308 km /adika 716 km dus intors asta inseamna ca tre sa plecam de pe la 6.00 A.M ca la 10.00 A.M sa fim akolo!
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Si eu zic la fel. Mai bn un drum mai lung dar bun, decat sa iti blestemi zilele prin gropi. Plus k mai toata lumea are ba o suspensie sport, ba un cauciuc cu talie joasa.........astea cer viteza nu gropi :D
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Eu zic ca nu are rost sa va mai culcati :lol:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Corect! Avand in vedere ca la 5:00 tre sa fim la Petrom si pentru ca 15 martie e duminica, o ardem sambata noapte cu bautura prin orash si cu shunca si cu ceapa eventual si apoi spre dimineata plecam la Craiova :D (shunca si cu ceapa si sa te urci apoi in MCV... Buoss... asta chiar nu se poate)
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
aoleuuu sa moara militzienii....la 5 tre` sa plecam????? Vericuleee si mai mergem si cu platforma?..............haoleuuuu...si mai mergem si pe la Bucureshti....numai probleme.....poola mea...nu conduc asa ca....o ard dubios pe somn...tre sa fiu odihnit la curse...corect Domnu JAKAl?
:rolleyes2:lol: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
gata boss....nu e problema cu platforma..la 12 noaptea mergem...furam platforma lui nea fane...sa aibe o surpriza placuta dimineata si o ardem golaneste.......telefoanele inchise obligatoriu sa nu ne sune.:))
o rupem pe autostrada...60,70....:)):))...sa nu pice turbata de acolo...... |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
pai ce mai sa stabilit o ardem dubios in haita :P
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Droopila daca veniti pe pitesti...si nu cumva plec de vineri sau de sambata dai un tzar si mergem in haita mai mare.
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
da boss sa facut!!!
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
haideti sa ne strangem sa facem o echipa de drum mai mare....
s apseram ca iese ceva frumos;) jakalule la ce pui platforma,la ce masina? |
| All times are GMT +2. The time now is 11:20. |
- Copyright 2026 4Tuning