Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/109516-15-martie-2009-craiova-402-a.html)

DONU' 14-02-09 18:25

15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Duminica 15 martie 2009 la Craiova va avea loc prima cursa legala din acest an.
Vor veni masini de peste tot. Ne prezentam si noi?
Cine crede ca poate sa mearga si sa participe?
Ar fi frumos sa avem si noi cateva masini la start!

DRooPY 14-02-09 18:33

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
modifica te rog e vba de ***--- 15 MARTIE 2009---*** asta seara am fost informat de aceasta schimbare odata cu schimbarea datei concursul se va desfasura in alta locatie... sa eliminat grupa A1.... si se va modifica tabela grupelor :P

DRooPY 14-02-09 18:35

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
in mare parte baietzii au anuntat participarea azi la garaj! :P

DONU' 14-02-09 18:44

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Nu vad inca nimic oficial, desi presupun ca ai dreptate.
Modificam dupa ce suntem siguri de schimbarea datei.
Cam ce masini avem la start?

DRooPY 14-02-09 23:45

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
nu vreau s avbesc in numele altora.. ne vomintilni si vom vbi :) noi sa fim sanatosi

bobiMOM 16-02-09 02:36

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Eu unul clar merg!

Nush exact cu care din bestii :)))))

barladi 16-02-09 10:36

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
S-ar putea sa merg si eu. Insa doar sa privesc :shock: (cred)

T@zMania 16-02-09 12:51

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
M C V TEAM ready to action!!;)

feryboy 16-02-09 14:14

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
ruta?
Ploiesti targoviste pitesti sau ploiesti bucuresti pitesti?

bobby_gsi2 16-02-09 14:24

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Stie droopy ce stie...intr-adevar s-a mutat pe 15 martie...grupele probabil o sa fie cele care s-au propus aici pe forum...adica ex 101-130 de cai aspirat si pana in 115 turbo...ceva de genu`. Locatia este in apropiere de Bucovatz...la finish-ul vtm-uli este o linie dreapta.

T@zMania 16-02-09 17:07

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by feryboy (Post 2071801)
ruta?
Ploiesti targoviste pitesti sau ploiesti bucuresti pitesti?

MCV-ul meu se simte ca acasa pe ruta Ploiesti-Targoviste-gaiesti-Pitesti.
daca nu vrei sa vii cu masina itzi pastrez un loc din cele 7 disponibile;).doar sa ma anuntzi din timp

Bengy_BLS 16-02-09 20:21

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
am si io un loc la unu din voi ? ca vreau si eu sa vin.
Se poate?

Alexinno4speed 16-02-09 22:50

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
particip si eu :))

CobraArt 17-02-09 18:31

Re: 8 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Vine si eu cu masina.

DONU' 17-02-09 23:10

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Foarte bine baieti!
Reprezentati Ploiestiul cat de mult posibil!
Sa aratati acolo ca nu degeaba v-ati luat masinile astea si ati bagat bani in ele!
O sa fim cu voi acolo!
Multa bafta!
M C V Team "Ready 4 Action" :peace:

ph88bas 23-02-09 14:19

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
deci pana la urma cine vine sa si participe? in afara de bobimom?
eu unul merg!

bobiMOM 23-02-09 14:32

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by ph88bas (Post 2092695)
deci pana la urma cine vine sa si participe? in afara de bobimom?
eu unul merg!

Ajungi boss sau vb cu Vasiloiu sa-tzi pastreaze un loc si tzie pe platforma?:lol:

ph88bas 23-02-09 14:40

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2092724)
Ajungi boss sau vb cu Vasiloiu sa-tzi pastreaze un loc si tzie pe platforma?:lol:

ajung stai fara griji mai bobiantiopel!;)

riv_gms 23-02-09 15:09

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
as vrea sa vin si eu ...

jakal 23-02-09 15:28

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
merg si e dar nu sa ma dau...cine stie in ce grupa pic.....
o ard ca driver de platforma sa ducem turbatu acolo.:))

obligatoriu cu a lui nea fane sa mai calc pe mufa aia....:)):))
plus ca sar bucati din platforma si e distractiv.....:))

Chelooo 24-02-09 15:56

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Mi-ar placea sa vin si eu :D Nu sa concurez.. asa ca daca se gaseste un loc si pt mine.. promit sa fiu fotograf daca aveti nevoie :D

bobiMOM 24-02-09 22:22

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2092900)
merg si e dar nu sa ma dau...cine stie in ce grupa pic.....
o ard ca driver de platforma sa ducem turbatu acolo.:))

obligatoriu cu a lui nea fane sa mai calc pe mufa aia....:)):))
plus ca sar bucati din platforma si e distractiv.....:))

Gata boss, o ardem pe la Targovishte....TEST DRIVE....la platforma evident!!!!

Mergem pe burta cu Nea Fane.....luam aparatul de sudura la noi....ardem cornierele la loc....mashina sa nu pice...in rest toate bune....AOLEUUUU am uitat de mufa...Boss sa ai grija sa nu calcam pe ea...ca de conectat nu avem nevoie...se vede la mashina:lol:

jakal 24-02-09 23:26

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2097757)
Gata boss, o ardem pe la Targovishte....TEST DRIVE....la platforma evident!!!!

Mergem pe burta cu Nea Fane.....luam aparatul de sudura la noi....ardem cornierele la loc....mashina sa nu pice...in rest toate bune....AOLEUUUU am uitat de mufa...Boss sa ai grija sa nu calcam pe ea...ca de conectat nu avem nevoie...se vede la mashina:lol:

a mai fost impactul ala mic cu bordura dar nu s-a ginit.......:lol::lol:
ma gandesc cand o sa o cerem ce o sa fie la gura lui........:lol:

DONU' 25-02-09 00:42

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Voua v-ar trebui o platforma cu Turbo :lol:

CobraArt 25-02-09 04:21

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Am inteles eu gresit sau este drumu cam pardaf pana acolo?

Chelooo 25-02-09 06:09

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Cel putin pana in Targoviste, pe DN72 te chinui sa ocolesti o groapa si in timpul asta nimeresti in alte 2 gropi :D
E o adevarata durere de cap drumul acela..

Mai bine mergi pana pe DN1 pana la Floresti, faci stanga spre Floresti si mergi pe acolo pana la Targoviste, spre Moreni , apoi prin Nisipuri, si in final iesi in Targoviste :D ocolesti cca. 10km dar se merita caci drumul e mult mai bun :D

feryboy 25-02-09 09:43

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
O sa fiu singurul care pleaca pe ruta Ploiesti Bucuresti. autostrada si tot asa ?:)

DONU' 25-02-09 10:32

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Si eu as fi de acord tot cu aceasta ruta. In plus ar fi misto sa mergem cu toti pe ruta asta ca o sa fie super panarama pe drum.

Ploiesti - Bucuresti - Pitesti - Slatina - Craiova
sau
Ploiesti - Bucuresti - Alexandria - Rosiorii de Vede - Caracal - Craiova (dar nu stiu daca e bun drumul)

DRooPY 25-02-09 11:10

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
o ardem in haita

DRooPY 25-02-09 11:14

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
ploiesti-craiova ( ruta ploiesti-bucuresti-pitesti....-craiova) 308 km /adika 716 km dus intors asta inseamna ca tre sa plecam de pe la 6.00 A.M ca la 10.00 A.M sa fim akolo!

barladi 25-02-09 14:21

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Si eu zic la fel. Mai bn un drum mai lung dar bun, decat sa iti blestemi zilele prin gropi. Plus k mai toata lumea are ba o suspensie sport, ba un cauciuc cu talie joasa.........astea cer viteza nu gropi :D

DONU' 25-02-09 17:26

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by DRooPY (Post 2098783)
ploiesti-craiova ( ruta ploiesti-bucuresti-pitesti....-craiova) 308 km /adika 716 km dus intors asta inseamna ca tre sa plecam de pe la 6.00 A.M ca la 10.00 A.M sa fim akolo!

Daca vrem ca la ora 6:00 sa plecam eu zic la ora 5:00 sa ne strangem in Petrom la Hipodrom. Mai o cafea, o tzigara, o apa minerala, un suc...

shantzu 25-02-09 19:29

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Eu zic ca nu are rost sa va mai culcati :lol:

DONU' 26-02-09 01:00

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Corect! Avand in vedere ca la 5:00 tre sa fim la Petrom si pentru ca 15 martie e duminica, o ardem sambata noapte cu bautura prin orash si cu shunca si cu ceapa eventual si apoi spre dimineata plecam la Craiova :D (shunca si cu ceapa si sa te urci apoi in MCV... Buoss... asta chiar nu se poate)

bobiMOM 26-02-09 02:48

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
aoleuuu sa moara militzienii....la 5 tre` sa plecam????? Vericuleee si mai mergem si cu platforma?..............haoleuuuu...si mai mergem si pe la Bucureshti....numai probleme.....poola mea...nu conduc asa ca....o ard dubios pe somn...tre sa fiu odihnit la curse...corect Domnu JAKAl?
:rolleyes2:lol:

jakal 26-02-09 06:53

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
gata boss....nu e problema cu platforma..la 12 noaptea mergem...furam platforma lui nea fane...sa aibe o surpriza placuta dimineata si o ardem golaneste.......telefoanele inchise obligatoriu sa nu ne sune.:))

o rupem pe autostrada...60,70....:)):))...sa nu pice turbata de acolo......

DRooPY 26-02-09 09:07

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
pai ce mai sa stabilit o ardem dubios in haita :P

bobby_gsi2 26-02-09 09:09

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Droopila daca veniti pe pitesti...si nu cumva plec de vineri sau de sambata dai un tzar si mergem in haita mai mare.

DRooPY 26-02-09 09:10

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
da boss sa facut!!!

T@zMania 26-02-09 11:33

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
haideti sa ne strangem sa facem o echipa de drum mai mare....
s apseram ca iese ceva frumos;)
jakalule la ce pui platforma,la ce masina?


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning