Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalnirea exclusivista Golf IV (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/109270-intalnirea-exclusivista-golf-iv.html)

Decodat 19-01-09 18:41

Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Am deschis acest topic din dorinta de a organiza o intalnire a posesorilor de GOLF 4 din toata tara. Rog colegii sa propuna locatii si date pentru a ne pune de acord. Ma gandesc sa fie undeva prin mijlocul tarii. Bafta.

shpritz 19-01-09 18:46

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
pai...vara la mare...si iarna la munte....e cel mai convenabil...impuscam 2 iepuri de o data...
cum toti o ardem cu suspensii sport...cred k ramane doar optiunea de vara :))

djhojd 19-01-09 19:11

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
raman fara praguri pana la mare :)

tzutzu.2009 19-01-09 20:41

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Haideti la brasov!

Decodat 19-01-09 21:22

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Tot la Brasov votez si eu.

GopPo 20-01-09 00:34

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
bucuresti sau mare :P

Speedball_tm 20-01-09 17:37

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
propun CLUJ pentru ca este un oras foarte frumos si relativ la mijloc:d

KTA87 20-01-09 20:53

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Daca as avea si eu cu cine sa vin din Ploiesti... :| Chiar mi-ar placea sa vizitez Cluj-ul. N-am fost niciodata acolo.

sorin gti power 20-01-09 21:00

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
votez pt brasov si eu....oricum astept stabilirea locatiei

PAK 20-01-09 23:16

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
eu propun luna iunie-iulie si ca locatie Sibiu (in parcarea din Piata Mica) - asta daca se doreste o intalnire scurta.

sau, putem lua exemplul colegilor cu mk1-mk2 care organizeaza intalniri anuale in natura si pe parcursul mai multor zile. mai multe detalii aici si aici

este o ocazie buna pt un "road trip" , asa ca nu mai fiti comozi cu propuneri gen Bucuresti :P

Casilias 23-01-09 14:39

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Si eu propun undeva pe la brasov sau pe langa brasov

PAK 23-01-09 14:57

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
chiar nu v-ati saturat de valea prahovei/brasov? de DN1 si aglomeratiile din weekend ??
presupun ca daca se va face intalnirea ac , se va face in weekend ...

Casilias 23-01-09 15:02

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Acum ma uitam pe undeva pe langa sibiu :) si sincer mie nu imi place la bv sunt satul... defapt sunt satul de tara noastra mizerabila(gunoaie si alte alea)

PAK 23-01-09 15:15

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
eu am fost recent in sibiu si mi s-a parut un oras foarte curat. ai si ce vizita , atat in oras cat si in imprejurimi.
cel putin eu personal m-am saturat de valea prahovei (este frumos, nu zica ca nu) si vad o asemenea intalnire ca un prilej de a vizita tara.
sunt de acord si cu Cluj , daca mai vrea cineva.

se poate face un poll unde sa votam locatia , dar numai dupa ce stabilim cine merge. in poll sa voteze numai cei care participa.

Smenarul 24-01-09 06:20

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Propun Constanta sau braila ati putea vedea ca nu aveti ce sa vedeti in acest oras si odata ajunsi acolo v`ati gandii sa plecati in alta locatie :D

Decodat 09-02-09 10:15

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Brasov sau Cluj ?

Magos 10-02-09 22:17

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
PAK-ule , sustin si eu Sibiul :D

Speedball_tm 10-02-09 22:27

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
se pare ca nu mai ii activitate pe forumu asta....haideti cei care vor sa organizeze, sariti cu ideiile sau deschideti un VOT
:d

Casilias 10-02-09 22:30

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
si eu sustin tot sibiul

PAK 11-02-09 00:14

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
pai hai sa facem un poll pt locatie. dupa ce se stabileste locatia putem incepe propunerile pt data.
Variante locatie :
1.Sibiu
2.Brasov
3.Cluj
4.Constanta
Adaugati ce variante mai vreti , apoi Magos adauga poll la topicul asta te rog.

PS. As dori sa propuna doar cei care stiu intr-o proportie de macar 50% ca vor participa , ceilalti sa se abtina.

Multumesc

djhojd 11-02-09 00:55

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
eu is pt Cluj si data intalnirii sa fie cand e show-ul de tuning de la cluj ;)

Magos 12-02-09 22:43

Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Variante locatie :
1.Sibiu
2.Brasov
3.Cluj
4.Constanta

Rog doar participantii sa voteze, si apoi sa argumenteze alegerea, pentru a putea ajunge la un rezultat realist! :)

jock 16-02-09 23:33

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
...Brasov....aer curat, liniste, priveliste frumoasa ;)

Smenarul 17-02-09 06:39

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
pe ce data va avea loc intalnirea?:D eu am votat constanta daca v`a fii sa vin :P

Magos 17-02-09 07:24

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Sibiu... Pentru a evita aglomeratia infecta de pe DN1 si pentru a nu viziona acelasi lucru over and over....

Bogdan0118 17-02-09 10:40

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Salutare tuturor. As fi si eu interesat sa vin, dar as vrea sa stiu si data.Pentru a-mi face programul.
Votez Sibiu

Magos 17-02-09 22:19

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Din vara incolo :) Pentru a putea avea timp de pregatiri...:)

Bogdan0118 18-02-09 12:52

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Ok, mai mult de 60% eu ma bag.

PAK 18-02-09 13:07

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 2074172)
Sibiu... Pentru a evita aglomeratia infecta de pe DN1 si pentru a nu viziona acelasi lucru over and over....

exact ce ziceam si eu in topicul celalalt.

Magos 18-02-09 22:36

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Pana una alta, Sibiul a adunat 50% din voturi... Ramane mai apoi de stabilit data...:)

Magos 18-02-09 22:39

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Lumee... Treceti la vot, ca sa avem timp sa stabilim o data viabila!

Speedball_tm 19-02-09 03:11

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
da unde putem vota??

djhojd 19-02-09 03:28

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
aici draga...

PAK 19-02-09 03:40

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
eu unul am votat sibiu dar nu m-ar deranja nici cluj unde am inteles ca va fi un show (parca djhojd zicea pe alt topic) la care as vrea sa particip [asta daca termin masina pana at] . cam cand se anunta acest show? stie cineva?

jock 19-02-09 23:45

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
..pai hai atunci sa facem senzatie 8) ...mergem si la show :twisted:

Magos 22-02-09 10:53

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
e cam greu cu timisoara... :( e distanta si ff mare... :|

b-01-ptk 24-02-09 16:17

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
1 Attachment(s)
eu zic k ar fii beton transfagarasanu......i-am vazut pe tovarasi cu mk1 si mk2 asta vara era o reuniune adevarata si e chiar frumos .....mergem si stam acolo cu corturile daca e nevoie sa ne si cunoastem mai bn .....si daca se stabileste ceva eu oricum vreay sa merg oriunde ar fi ..poate ne intalnim noi astia din buc. si mergem cu toti inspre locul stabilit:peace: si poate o punem si de un gratar pe fagaras

NT33EXE 25-02-09 13:32

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
o initiativa interesanta la care subscriu si eu.

sighisoara sau sibiu...

XXLCENTER 25-02-09 15:11

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Quote:

Originally Posted by NT33EXE (Post 2099165)
o initiativa interesanta la care subscriu si eu.

sighisoara sau sibiu...

Sighisoara sunt de acord. Vin si eu cu Golful meu. Votez cu incredere Sighisoara, pentru ca e localitatea aflata in mijlocul oricarei rute. Fie ca e nord, sud este sau vest.

Bogdan0118 27-02-09 19:28

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Transfagarasanu este frumos rau adevarat singurul lucuru super naspa este drumul de pe partea cu, Curtea de Arges care este plin de cratere pe partea cu Sibiul este extraordinar.


All times are GMT +2. The time now is 15:05.

- Copyright 2026 4Tuning