![]() |
Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
Am deschis acest topic din dorinta de a organiza o intalnire a posesorilor de GOLF 4 din toata tara. Rog colegii sa propuna locatii si date pentru a ne pune de acord. Ma gandesc sa fie undeva prin mijlocul tarii. Bafta.
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
pai...vara la mare...si iarna la munte....e cel mai convenabil...impuscam 2 iepuri de o data...
cum toti o ardem cu suspensii sport...cred k ramane doar optiunea de vara :)) |
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
raman fara praguri pana la mare :)
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
Haideti la brasov!
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
Tot la Brasov votez si eu.
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
bucuresti sau mare :P
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
propun CLUJ pentru ca este un oras foarte frumos si relativ la mijloc:d
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
Daca as avea si eu cu cine sa vin din Ploiesti... :| Chiar mi-ar placea sa vizitez Cluj-ul. N-am fost niciodata acolo.
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
votez pt brasov si eu....oricum astept stabilirea locatiei
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
eu propun luna iunie-iulie si ca locatie Sibiu (in parcarea din Piata Mica) - asta daca se doreste o intalnire scurta.
sau, putem lua exemplul colegilor cu mk1-mk2 care organizeaza intalniri anuale in natura si pe parcursul mai multor zile. mai multe detalii aici si aici este o ocazie buna pt un "road trip" , asa ca nu mai fiti comozi cu propuneri gen Bucuresti :P |
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
Si eu propun undeva pe la brasov sau pe langa brasov
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
chiar nu v-ati saturat de valea prahovei/brasov? de DN1 si aglomeratiile din weekend ??
presupun ca daca se va face intalnirea ac , se va face in weekend ... |
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
Acum ma uitam pe undeva pe langa sibiu :) si sincer mie nu imi place la bv sunt satul... defapt sunt satul de tara noastra mizerabila(gunoaie si alte alea)
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
eu am fost recent in sibiu si mi s-a parut un oras foarte curat. ai si ce vizita , atat in oras cat si in imprejurimi.
cel putin eu personal m-am saturat de valea prahovei (este frumos, nu zica ca nu) si vad o asemenea intalnire ca un prilej de a vizita tara. sunt de acord si cu Cluj , daca mai vrea cineva. se poate face un poll unde sa votam locatia , dar numai dupa ce stabilim cine merge. in poll sa voteze numai cei care participa. |
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
Propun Constanta sau braila ati putea vedea ca nu aveti ce sa vedeti in acest oras si odata ajunsi acolo v`ati gandii sa plecati in alta locatie :D
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
Brasov sau Cluj ?
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
PAK-ule , sustin si eu Sibiul :D
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
se pare ca nu mai ii activitate pe forumu asta....haideti cei care vor sa organizeze, sariti cu ideiile sau deschideti un VOT
:d |
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
si eu sustin tot sibiul
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
pai hai sa facem un poll pt locatie. dupa ce se stabileste locatia putem incepe propunerile pt data.
Variante locatie : 1.Sibiu 2.Brasov 3.Cluj 4.Constanta Adaugati ce variante mai vreti , apoi Magos adauga poll la topicul asta te rog. PS. As dori sa propuna doar cei care stiu intr-o proportie de macar 50% ca vor participa , ceilalti sa se abtina. Multumesc |
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
eu is pt Cluj si data intalnirii sa fie cand e show-ul de tuning de la cluj ;)
|
Intalnirea exclusivista Golf IV
Variante locatie :
1.Sibiu 2.Brasov 3.Cluj 4.Constanta Rog doar participantii sa voteze, si apoi sa argumenteze alegerea, pentru a putea ajunge la un rezultat realist! :) |
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
...Brasov....aer curat, liniste, priveliste frumoasa ;)
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
pe ce data va avea loc intalnirea?:D eu am votat constanta daca v`a fii sa vin :P
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
Sibiu... Pentru a evita aglomeratia infecta de pe DN1 si pentru a nu viziona acelasi lucru over and over....
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
Salutare tuturor. As fi si eu interesat sa vin, dar as vrea sa stiu si data.Pentru a-mi face programul.
Votez Sibiu |
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
Din vara incolo :) Pentru a putea avea timp de pregatiri...:)
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
Ok, mai mult de 60% eu ma bag.
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
Quote:
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
Pana una alta, Sibiul a adunat 50% din voturi... Ramane mai apoi de stabilit data...:)
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
Lumee... Treceti la vot, ca sa avem timp sa stabilim o data viabila!
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
da unde putem vota??
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
aici draga...
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
eu unul am votat sibiu dar nu m-ar deranja nici cluj unde am inteles ca va fi un show (parca djhojd zicea pe alt topic) la care as vrea sa particip [asta daca termin masina pana at] . cam cand se anunta acest show? stie cineva?
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
..pai hai atunci sa facem senzatie 8) ...mergem si la show :twisted:
|
Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
e cam greu cu timisoara... :( e distanta si ff mare... :|
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
1 Attachment(s)
eu zic k ar fii beton transfagarasanu......i-am vazut pe tovarasi cu mk1 si mk2 asta vara era o reuniune adevarata si e chiar frumos .....mergem si stam acolo cu corturile daca e nevoie sa ne si cunoastem mai bn .....si daca se stabileste ceva eu oricum vreay sa merg oriunde ar fi ..poate ne intalnim noi astia din buc. si mergem cu toti inspre locul stabilit:peace: si poate o punem si de un gratar pe fagaras
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
o initiativa interesanta la care subscriu si eu.
sighisoara sau sibiu... |
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
Quote:
|
Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
Transfagarasanu este frumos rau adevarat singurul lucuru super naspa este drumul de pe partea cu, Curtea de Arges care este plin de cratere pe partea cu Sibiul este extraordinar.
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:05. |
- Copyright 2026 4Tuning