![]() |
Reclama RDS
1 Attachment(s)
:arrow:
|
ce porcarie :lol:
misto reclama :shock: |
de dreptul mortala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
sa inteleg k e aia cu:
ciauleeeeeeees bulaaaaaan!!!! :?: :lol: :lol: :lol: dar avantajul e...k e ieftin....interent de cea mai cheshche calitate...nuh? :lol: :lol: :lol: |
bai,de ce nu merge sa o download-ez....?????????????
deci o da jos,dar nu o deschide..... |
@madskillz... da aia e
@needbrain... nu te vrea nici makar o reclama :lol: :lol: |
ba puteam sa jur ca o sa zici ceva de genu asta :evil:
|
@creierash...sterge downloadul din queue si ia-l again
@speeder... esti zeu frate...m-am cracanat de ras ... bv ... tine-o tot asa :) vezi poate gasesti vreuna si de romtelecom =)) |
este si partea 2 si a 3-a....mie lene sa le pun :D .....
|
moamaaaaa......lene?nu se poate....hai mah bulan k 2 si 3 nu le stiu... :lol: plzzz
|
pune shi celelalte partzi pls......
|
1 Attachment(s)
na ba partea 2 si 3 + un bonus de la mine :lol:
dezarhivati raru....is 3 fisiere...partea a 2 si 3 + sare mucu full :lol: |
1 Attachment(s)
sare mucu o stiu....e prea tare :lol: :lol:
da \"hello gagika\" o stiti?? |
3 Attachment(s)
uitati si restu :D
|
Nu sunteti sanatosi!!!!SUPER TARE!!!! :D
|
:lol: Le stiam, dar tot le-am mai luat.. poate poate o mai fi o parte care nu o am. Oricum ... de toata coma!
|
Re:
Quote:
super tare ... stii tu zicala : m-am cracanat de ras ! si la partile secundare :) |
e tare faza :D si rds 4 e misto
|
:lol:
|
sunt tari :D
|
acum am descoperit topicul, le aveam si eu, sunt de nota 20, p bune :lol: :lol:
|
o stiati pe asta?
|
pe asta care?
:roll: |
BEy frate prea tare !!! Am ras cu lacrimi :peace: :)))
|
ioi..da` suntetzi in urma ...
a aparut shi 5 shi 6 shi 7 shi 8 ...da` eu nu pot sa le pun....ca is pe tzapp X-( ... cine le vrea...ii le tirmit shi sa le pun shi aici ;) ... |
| All times are GMT +2. The time now is 09:07. |
- Copyright 2026 4Tuning