Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii KIA (https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia.html)
-   -   Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"? (https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia/108975-sunteti-acord-sectiune-separata-kia.html)

norbi_bidi 11-02-09 14:38

Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"? Da sau nu?

JohnnyX 11-02-09 14:40

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Sunt intru totul de acord cu o sectiune separata pentru Kia. Si sper ca si altii... :-)

norbi_bidi 11-02-09 14:41

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Si eu la fel... Vot: Da

Vlad_BMW 11-02-09 14:45

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
sunt si eu deacord cu sectiune separata pentru Kia... Cum si alte masini ca Mini au sectiune separata asa pot si ei

Lecca 11-02-09 14:50

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
AMIN! :lol:

Brian 11-02-09 15:00

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Si eu sunt de acord..
Cred ca sunt mai multi posesori de KIA pe forum decat posesori de Mini .. si totusi Mini are sectiune.. asa ca ar trebui una si pentru Kia :wink:

quick_silver2 11-02-09 15:33

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Da, de accord :)

bLoNduL 11-02-09 15:33

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Da... sunt multi posesori, si merita o sectiune separata

DragosKIA 11-02-09 15:49

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Ar fi normal; conform statisticii , sunt 7000 KIA noi vandute in RO (calcul vanzari din 2007-cine stie cate s-au mai vandut si inainte), plus import sh

3Xtreme 11-02-09 16:08

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Normal ca merita. Cine ar putea fi impotriva? Trebuie un anumit numar de voturi ca sa ii impresionam pe ceilalti si sa ne faca?

Norby89 11-02-09 16:20

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
sunt de acord sa fie sectiune separata pentru KIA!!!! si taica-meo are Kia Sorrento,dar nu asta conteaza.conteaza ca ar trebui sa fie sectiune separata si punct.

clawmvp 11-02-09 18:28

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
votat DA!

eMH 11-02-09 18:34

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Quote:

Originally Posted by Norby89 (Post 2057698)
sunt de acord sa fie sectiune separata pentru KIA!!!! si taica-meo are Kia Sorrento,dar nu asta conteaza.conteaza ca ar trebui sa fie sectiune separata si punct.


In sfarsit unu' de-al meu... Si eu am tot Sorento.

OnTopic: Sunt intru totul de acord cu o sectiune pt Kia !!

Marius_mym89 11-02-09 19:02

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
n-am nimic impotriva ;)

Dany.bilan628 11-02-09 19:13

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
sunt mai multi posesori de kia din cate am observat. O sectiune in plus nu cred ca strica!

razvy_91 11-02-09 19:28

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
si eu sunt de acord ...

Ja_Rule 11-02-09 19:59

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Votat Da! chiar sunt fan Kia

eMH 11-02-09 21:20

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Deci deja sunt 30 de persoane care vor usergroup Kia. Sunt convins cati au fost la Porsche,sau la Mini,sau la alte masini,mult mai rare decat Kia :|

scturoag 11-02-09 21:40

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
De ce nu ?!? daca sunt multi posesori de Kia ... sa se deschida ... votat: DA

3Xtreme 11-02-09 22:25

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Votati, votati si iar votati. Vad ca se aduna lume si exact cum anticipam nici un vot pentru NU. E foarte bine daca se pot strange atatea voturi intr-un timp asa scurt.

machupicchu 12-02-09 10:17

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
votat DA

eMH 12-02-09 12:40

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Spre deosebire de topicul cu intrebarea "sunteti multumiti de masina VOASTRA Kia?",unde am primit foarte multe voturi "nu" de la indivizi care nu s-au urcat in viata lor intr-o astfel de masina,vad ca aici primim ajutor si de la cei ce nu au masini Kia.
Deci lucrurile se misca intr-o directie favorabila noua. Multumim celor care au votat !

RD-Woo 12-02-09 14:01

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Evident, votat DA!!!
de cand asteptam o astfel de sectiune dedicata marcii...!

orlando 12-02-09 14:21

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Votat da!

admin 12-02-09 15:19

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
sectiunea a fost creata. va rog sa imi dati pe messenger vali_inedit sau pe email la [email protected] numele moderatorului ales de voi pentru forum si in acelasi timp si numele moderatorului de grup KIA driver pe care o sa il creez dupa ce am aceste date pe email

3Xtreme 12-02-09 16:56

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Am reusit fratilor!!!!!!!!!!!!!:D:D::peace::D:D Avem propriul nostru colt KIA.8)
Link: https://forum.4tuning.ro/590-kia.html

JohnnyX 12-02-09 16:57

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Felicitari tuturor !!!

Lecca 12-02-09 16:57

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
multam mult adminilor! 8)

3Xtreme 12-02-09 16:58

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Quote:

Originally Posted by JohnnyX (Post 2061133)
Felicitari tuturor !!!

Multumim, multumim!:D

norbi_bidi 12-02-09 17:05

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
M-am inscris eu pentru moderator de forum si pentru moderator de grup kia driver... sper sa va convina... (am ceva experienta deja fiind moderator si in alta parte... pe deasupra sunt posesor de Kia si tata a fost mecanic auto deci va pot ajuta cam la orice)

3Xtreme 12-02-09 17:07

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Mie unul imi convine pentru ca esti activ pe aici pe forumul Kia.

JohnnyX 12-02-09 17:09

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
N`am nimic impotriva.

ionut.popescu 12-02-09 17:36

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Votat DA

eMH 12-02-09 20:03

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Mie imi e indiferent...Oricine ar fi,pt mine e bine :)

procee'der 15-02-09 14:51

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
votat da, cu intarziere:mrgreen:

eMH 15-02-09 22:01

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Cam tarziu. Oricum...banuiesc ca topicul se poate inchide,din moment ce deja avem acum o sectiune. Rugam moderatorul sectiunii sa o faca :>

norbi_bidi 19-02-09 22:41

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Sectiunea "Kia" s-a deschis... Tema inchisa :-)


All times are GMT +2. The time now is 13:35.

- Copyright 2026 4Tuning