Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Saturn - 1-2.05.2004 (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004.html)
-   -   30-2 mai Poze filme tot ce vreti! (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004/1078-30-2-poze-filme-vreti.html)

aicad 03-05-04 10:05

30-2 mai Poze filme tot ce vreti!
 
Topic deschis doar pentru fisiere multimedia si mai putine comentarii.

ZoliaT 03-05-04 14:04

https://www.4tuning.ro/new/view_album...iutelamare2004

Prima sarja de poze de la liniutze. Momentan sunt in jur de 300 de poze or sa mai vina in jur de 200-300

Putin mai tarziu or sa apra pozele de la OFFROAD ... senzationale zic eu.

Filmele sunt in prelucrare [/url]

Psycho 03-05-04 14:17

mdaahhh ... frumos .. :)) mai vream mai vreammm

ZoliaT 03-05-04 18:39

au fost adaugate poze extrase din film care desi nu au cine stie ce calitate redau exact atmosfera de haos care era acolo ... o sa vedeti filmele si apoi o sa va dati seama de ce a fost intrerupta cursa ..

EvLSant0S 03-05-04 19:55

frumusele pozele... , pacat ma de ct... pacat pacat.... oricum ar fi fost si mai mijto daca se duceau pana la grupa d .... sau e..
era super frumos.... dar deja era plina strada...

ducu 03-05-04 22:05

Clasa D s-a mai dat....
Cel putin eu shi inca 7 mashini de la D s-au dat!!! :roll:
In rest.... nu am mai inteles nimic!!!

Gabi 04-05-04 08:40

Eu in pozele astea vad masini care nu s-au dat, cel putin cat noi am fost acolo, iar din cate tin minte, cand am plecat, nu mai era nici dracu'...

Somebody clear this mess up...

X-Ray-Eyes 04-05-04 10:00

Si filmul cand apare pe \"post\" ?
:D

ZoliaT 04-05-04 11:45

pana acum sunt gata in jur de 50 de filmuletze de la cursa de viteza, dar care nu sunt inca comprimate.
In seara asta cred eu ca apar toate de la cursa de viteza si maine cele de la offroad

X-Ray-Eyes 04-05-04 11:58

Quote:

Originally Posted by \"ZoliaT\"
pana acum sunt gata in jur de 50 de filmuletze de la cursa de viteza, dar care nu sunt inca comprimate.
In seara asta cred eu ca apar toate de la cursa de viteza si maine cele de la offroad

Grrrrrrrrrrrrrrreat !!!

Lucian 04-05-04 18:28

A risipit cineva ceva banda si la clasa A ?
 
A tras cineva si cursa dintre Daciile Break si Liberta ? Nu ca am castigat-o dar a fost frumoasa .... :D

ZoliaT 04-05-04 19:38

https://www.4tuning.ro/new/view_album...iaVideo&page=1

La aceasta adresa gasiti rezumatul video complet al etapei de viteza de la mare.

55 de filmuletze la dispozitia voastra.

Au fost filmate absolut toate liniutzele care au avut loc

Lucian 05-05-04 14:41

Quote:

Originally Posted by \"ZoliaT\"
https://www.4tuning.ro/new/view_album...iaVideo&page=1

La aceasta adresa gasiti rezumatul video complet al etapei de viteza de la mare.

55 de filmuletze la dispozitia voastra.

Au fost filmate absolut toate liniutzele care au avut loc

Am vazut ca au fost filmate. Problema mea e ca nu cred ca a fost prin si finalul de la cursa Dacia Break-Dacia Liberta . Eu abia l-am facut pe om pe ultimii 10 metri si as fi vrut sa se auda . Deci numai daca era si finalul cursei in clip se putea auzi . Asta ca o chestie pt sufletul meu. Si inca ceva. Eu nu prea am teava la net . Daca ar putea sa-mi spuna cineva care e cursa Fiat Coupe - MG . Nu ma tine dial-up-ul sa iau toate filmele pt a gasi ce caut. Merci mult celui care va face un pustiu de bine sa ma ajute !
:)

EvLSant0S 05-05-04 15:10

acceiasi problema , vad 2-3 secunde din film la care se opreste insa inca mai aud..... ce se intampla... care e problema? ii se mai intampla cuiva chestia asta?

Lucian 05-05-04 17:01

La mine tocmai asta e problema. Eu as vrea \"sunetul\" de la final in filmulet. Intrucat cursa a fost stransa si am castigat pe ultimii 5-10 metrii pe mine ma interesa sa fie in film \"a castigat break-ul !\" . :) Cam tot ce conteaza pt \"colectie\" ...

EvLSant0S 05-05-04 20:10

off ce ciuda imi e... nu imi merg filmuletzele :(

alcor 05-05-04 21:52

Filmulete si poze de la mare
 
Eu am teava la inet, si am luat toate pozele si filmuletele de la mare.
Inscriptionez un CD, apoi il pun la dispozitie sa va faceti o copie (valabil pentru cei din B.) Ne intalnim la o intersectie si va fac pe loc o copie daca aveti un CD blank pe la voi. :wink:

alex_maxx 05-05-04 22:23

...le-am luat si eu pe toate ..sun super tare ...dk nu ieseau tarani aia de la mijloc in fata ..ieseau super!!...oricum sunt marfa rau ....baieti voi cred k aveti probleme cu codecurile!!...mie imi merg perfect!! :peace: :wave:

MC Mate 05-05-04 22:50

Eu astept filmul de la Bogdan (FUG).Este un filmulet f dragut realizat in portul Tomis.Cine e in film?Va las pe voi sa vedeti.Asa k Bogdane baga si u filmu mai repede k vreau neaaparat sa-l bag pe hard.Respekt

alex_maxx 05-05-04 22:56

:wave: pt filmul lui Bogdan trebuie sa mai asteptam ..asa a zis ...
..cat despre cine era in Film...dk nu ai fost acolo o sa vezi ..!!..dk ai fost stii cine era :D

MC Mate..parca erai acolo..sau ai plecat inainte de filmare :D?? :peace:

EvLSant0S 06-05-04 01:09

Ca sa nu moara baietasii astia :) o sa dezvalui eu :) , e vorba de SIERRA v12... :) scotzand Flacarari pe tzeviile de esapament... si dand cerculetze :) , tinetzi minte ma romanilor ca masinutza are cutie automata... :) si rupe si asa cum e... so... hai facem cheta sa ii puna o cutie manuala , as da toti bani care ii am , sa vad masinutza aia cu cutiutza manuala....

bogdan 06-05-04 09:33

baieti la film se lucreaza putin ca trebuie sa umblu cu caseta sa o transfer si alte alea dar o sa-l pun cat de curand promit.

Psycho 06-05-04 10:15

santos ia`ti nishte codec`uri mai bune k alea nu sunt bune d`aia ti se opreshte imaginea ...

EvLSant0S 06-05-04 13:11

pai am ace mega codecs sau ceva de genul asta... imi recomanzi altceva?

dogarel 06-05-04 13:35

Cauta si tu o varianta mai noua.

ZoliaT 06-05-04 16:35

Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
pai am ace mega codecs sau ceva de genul asta... imi recomanzi altceva?

e f bun ala ... eu iti recomand un reinstall de windows

Lucian 06-05-04 16:45

Cu riscul de a deveni stresant mai incerc inca o data : Nu are nimeni filmuletul cu acea cursa dintre Daciile Liberta si Break cu tot cu final (macar audio daca nu a focalizat camera) ?

ZoliaT 06-05-04 16:57

cursa 12

da-o jos din galeria video a cursei de la saturn

BogdanSHA 06-05-04 17:56

1 Attachment(s)
Picatura care a umplut paharul organizarii defectuoase...
Ah - niste explicatii - in MG este Sebastian care intorcea din 3 manevre la 1om de sosire :shock: .
Hehe, din 3 manevre n-am mai intors de vreo 4 ani. E o chestie de finete _zic eu_ intoarcerea din doar 2 manevre. Un sofer adevarat cred k e un \"finutz\" :wink:

MC Mate 06-05-04 21:31

Alex eu am fost acolo cand s-a filmat dar ziceam pt ceilalti.Astept filmul.Respekt

viviesp 07-05-04 08:34

alcor
da-mi te rog un pm cu nr. tau de tel.
vreau si eu CD-ul

Lucian 07-05-04 19:34

Quote:

Originally Posted by \"ZoliaT\"
cursa 12

da-o jos din galeria video a cursei de la saturn

Am luat-o acum 2 zile si nu avea finalul nici macar audio. Acum are final ?

EvLSant0S 08-05-04 08:57

mai adminilor , K_gula , ZoliaT.... de ce nu faceti voi UN CD 4tuning ... cu intreg filmul de la mare... poate incap si pozele... , faceti un cd si cu ce a fost la TM :) sa vada si tot romanul , PE BANI NORMAL ... ganditi-va si da-ti un raspunz :) peace

Lucian 08-05-04 11:19

Buna idee ! De la mine una bucata comanda ferma daca sunt cursele si cu final !

OVI 08-05-04 11:36

si eu zic ca ar fi o treba buna, ar fi frumos :lol:

EvLSant0S 08-05-04 13:03

ma e bine ca voi sunteti de acord
:)

mai trebuie sa fie si ei :)

OVI 08-05-04 14:27

dap...cam asa ceva :lol:

BogdanSHA 08-05-04 19:36

1 Attachment(s)
Pozele mele! Sori dar sunt toate la gramada:
-golfisti, fete, 4tuning-ari, etc

Prima parte.

BogdanSHA 08-05-04 19:39

1 Attachment(s)
A doua parte cu pozele de la mare :wink:

Gabi 08-05-04 22:17

Bogdan: vad ca arhivele sunt destul de mari (=> ca sunt o gramada de poze), da' vreau sa te rog si eu ceva. Acum sunt la o sala in care nu merge sa downloadezi nimic de pe net. Poti sa cauti (daca vrei) poze in care apar eu ? Pls pls pls pls :) Stiu ca la restaurant in Mamaia am facut cateva :)


All times are GMT +2. The time now is 19:53.

- Copyright 2026 4Tuning