![]() |
30-2 mai Poze filme tot ce vreti!
Topic deschis doar pentru fisiere multimedia si mai putine comentarii.
|
https://www.4tuning.ro/new/view_album...iutelamare2004
Prima sarja de poze de la liniutze. Momentan sunt in jur de 300 de poze or sa mai vina in jur de 200-300 Putin mai tarziu or sa apra pozele de la OFFROAD ... senzationale zic eu. Filmele sunt in prelucrare [/url] |
mdaahhh ... frumos .. :)) mai vream mai vreammm
|
au fost adaugate poze extrase din film care desi nu au cine stie ce calitate redau exact atmosfera de haos care era acolo ... o sa vedeti filmele si apoi o sa va dati seama de ce a fost intrerupta cursa ..
|
frumusele pozele... , pacat ma de ct... pacat pacat.... oricum ar fi fost si mai mijto daca se duceau pana la grupa d .... sau e..
era super frumos.... dar deja era plina strada... |
Clasa D s-a mai dat....
Cel putin eu shi inca 7 mashini de la D s-au dat!!! :roll: In rest.... nu am mai inteles nimic!!! |
Eu in pozele astea vad masini care nu s-au dat, cel putin cat noi am fost acolo, iar din cate tin minte, cand am plecat, nu mai era nici dracu'...
Somebody clear this mess up... |
Si filmul cand apare pe \"post\" ?
:D |
pana acum sunt gata in jur de 50 de filmuletze de la cursa de viteza, dar care nu sunt inca comprimate.
In seara asta cred eu ca apar toate de la cursa de viteza si maine cele de la offroad |
Quote:
|
A risipit cineva ceva banda si la clasa A ?
A tras cineva si cursa dintre Daciile Break si Liberta ? Nu ca am castigat-o dar a fost frumoasa .... :D
|
https://www.4tuning.ro/new/view_album...iaVideo&page=1
La aceasta adresa gasiti rezumatul video complet al etapei de viteza de la mare. 55 de filmuletze la dispozitia voastra. Au fost filmate absolut toate liniutzele care au avut loc |
Quote:
:) |
acceiasi problema , vad 2-3 secunde din film la care se opreste insa inca mai aud..... ce se intampla... care e problema? ii se mai intampla cuiva chestia asta?
|
La mine tocmai asta e problema. Eu as vrea \"sunetul\" de la final in filmulet. Intrucat cursa a fost stransa si am castigat pe ultimii 5-10 metrii pe mine ma interesa sa fie in film \"a castigat break-ul !\" . :) Cam tot ce conteaza pt \"colectie\" ...
|
off ce ciuda imi e... nu imi merg filmuletzele :(
|
Filmulete si poze de la mare
Eu am teava la inet, si am luat toate pozele si filmuletele de la mare.
Inscriptionez un CD, apoi il pun la dispozitie sa va faceti o copie (valabil pentru cei din B.) Ne intalnim la o intersectie si va fac pe loc o copie daca aveti un CD blank pe la voi. :wink: |
...le-am luat si eu pe toate ..sun super tare ...dk nu ieseau tarani aia de la mijloc in fata ..ieseau super!!...oricum sunt marfa rau ....baieti voi cred k aveti probleme cu codecurile!!...mie imi merg perfect!! :peace: :wave:
|
Eu astept filmul de la Bogdan (FUG).Este un filmulet f dragut realizat in portul Tomis.Cine e in film?Va las pe voi sa vedeti.Asa k Bogdane baga si u filmu mai repede k vreau neaaparat sa-l bag pe hard.Respekt
|
:wave: pt filmul lui Bogdan trebuie sa mai asteptam ..asa a zis ...
..cat despre cine era in Film...dk nu ai fost acolo o sa vezi ..!!..dk ai fost stii cine era :D MC Mate..parca erai acolo..sau ai plecat inainte de filmare :D?? :peace: |
Ca sa nu moara baietasii astia :) o sa dezvalui eu :) , e vorba de SIERRA v12... :) scotzand Flacarari pe tzeviile de esapament... si dand cerculetze :) , tinetzi minte ma romanilor ca masinutza are cutie automata... :) si rupe si asa cum e... so... hai facem cheta sa ii puna o cutie manuala , as da toti bani care ii am , sa vad masinutza aia cu cutiutza manuala....
|
baieti la film se lucreaza putin ca trebuie sa umblu cu caseta sa o transfer si alte alea dar o sa-l pun cat de curand promit.
|
santos ia`ti nishte codec`uri mai bune k alea nu sunt bune d`aia ti se opreshte imaginea ...
|
pai am ace mega codecs sau ceva de genul asta... imi recomanzi altceva?
|
Cauta si tu o varianta mai noua.
|
Quote:
|
Cu riscul de a deveni stresant mai incerc inca o data : Nu are nimeni filmuletul cu acea cursa dintre Daciile Liberta si Break cu tot cu final (macar audio daca nu a focalizat camera) ?
|
cursa 12
da-o jos din galeria video a cursei de la saturn |
1 Attachment(s)
Picatura care a umplut paharul organizarii defectuoase...
Ah - niste explicatii - in MG este Sebastian care intorcea din 3 manevre la 1om de sosire :shock: . Hehe, din 3 manevre n-am mai intors de vreo 4 ani. E o chestie de finete _zic eu_ intoarcerea din doar 2 manevre. Un sofer adevarat cred k e un \"finutz\" :wink: |
Alex eu am fost acolo cand s-a filmat dar ziceam pt ceilalti.Astept filmul.Respekt
|
alcor
da-mi te rog un pm cu nr. tau de tel. vreau si eu CD-ul |
Quote:
|
mai adminilor , K_gula , ZoliaT.... de ce nu faceti voi UN CD 4tuning ... cu intreg filmul de la mare... poate incap si pozele... , faceti un cd si cu ce a fost la TM :) sa vada si tot romanul , PE BANI NORMAL ... ganditi-va si da-ti un raspunz :) peace
|
Buna idee ! De la mine una bucata comanda ferma daca sunt cursele si cu final !
|
si eu zic ca ar fi o treba buna, ar fi frumos :lol:
|
ma e bine ca voi sunteti de acord
:) mai trebuie sa fie si ei :) |
dap...cam asa ceva :lol:
|
1 Attachment(s)
Pozele mele! Sori dar sunt toate la gramada:
-golfisti, fete, 4tuning-ari, etc Prima parte. |
1 Attachment(s)
A doua parte cu pozele de la mare :wink:
|
Bogdan: vad ca arhivele sunt destul de mari (=> ca sunt o gramada de poze), da' vreau sa te rog si eu ceva. Acum sunt la o sala in care nu merge sa downloadezi nimic de pe net. Poti sa cauti (daca vrei) poze in care apar eu ? Pls pls pls pls :) Stiu ca la restaurant in Mamaia am facut cateva :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:53. |
- Copyright 2026 4Tuning