![]() |
Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Cumpar telefoane defecte . Nu ofer mai mult de 50 lei ! Va rog sa precizati modelul , defectul si pretul aferent . Tel 0748076513
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
am eu ...un nokia 6100 ( se aprinde...si atat ...nu se mai vede nimic ) si un sony ericsson t230 ( se vede doar jumate de ecran ) panasonic x60 ( e cu clapita si sa rupt folia aia dintre ecran si taste )
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Am asa :
- nokia 3310, fara baterie si fara display - nokia 2300 nu are baterie si display - simens a50, porneste dar nu se aprinde ecranul - Motorola T190 - nu se incarca si mai am cateva dar nu mi le aduc aminte, revin mai pe seara cu ce mai am. |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
up! puneti si preturile la ele !! ma intereseaza modele cat de cat mai noi , exclus nokia 3310 , motorola t190 sau altele de genul asta.
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
un Motorola k1 care a fost trantit, nu merge difuzorul si nici nu vibreaza. Fara zgarieturi
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
salut...am si eu un samsung E350! are mici probleme cu folia...se aprinde jumate de ecran...pret...nu stiu cat sa cer....
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
am un samsung d500 merge dar nu mai are ecranul de protectie ..fa-mi un pret la el
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
sus!!
|
Re: telefoane stricate
detin si eu 3 tel stricate.un samsung d900i arata f bine dar nu mai vad nik p ecran,am toate accesoriile la el bateria tine cam 2 zile si putin,un sony-ericsson K700i are ecranu spart,in rest merge tot si am incarcator la el si cablu de date si un k300i merge tot la el numai k are carcasa varza si bateriile la amandoua sunt varza...am nevoie sa le dau urgent...le pot skimba p toate cu un samsung D600 bun nu neaparat nou,dak nu,un pret pt toate 200 lei
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Nokia 3410 complet te intereseaza ? problema cu soft'u.. nu porneste atat. nu a fost scapat in apa sau chestii de genu
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
sus!!
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
am un philips....nu stiu exact modelul.......in cutie cu incarcator.......color, polifonic.........nu are probleme.....doar ca arata putin mai uzat la exterior........50ron vreau pe el
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Ma intereseaza telefoane stricate , nu bune !!
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Pe lanaga cele de mai sus, care le ai refuzat mai am un Touch Screen , are displayul spart atat . Esti interesat de el ?
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Niste dummy-uri de sony-ericsson nu vrei pentru carcase?
Modele noi. |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Quote:
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Eu ti-am oferit un K1, te intereseaza sau nu?
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Ne poate am enumerat anterior atatea telefoane si nimic nimic, pe tine te intereseaza sa cumperi telefoane stricate ? sau ai doar placearea de a avea un topic deschis ?
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
salut...am si eu:
-2 nokia 6230 -samsung e720 -panasonic gd 55 -siemens pe sina - ngage cu display spart.... Astept sa ma contactezi! |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
2 Attachment(s)
Am o palsa de telefoane .. Si noi si vechi .. Nu stiu exact ce au .. Vezi daca te
intereseaza ceva .. Am pus poza . Primele 3 merg [Sagemul are displayul spart ] |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Am eu un Sony Ericsson k300i care nu arata tocmai bine si nu are baterie (s-a umflat). Cat dai pe el?
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
am 2 tel`ul 6280 la unu e plaka si la unu banda ... cat oferi pe aman2 . ? astept Pm !
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
te intereseaza un 6300 cu display ars sau cv de genu .. dar numai merge??
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Am un Sony Ericsson V630i....display spart si probleme q tastele:D.....
|
Re: telefoane stricate
mai ai telefoanele?(d900,k300,k700)
contacteaza-ma id: dj_viruss90 |
Re: telefoane stricate
salut m-ar interesa samsung d900 cat ceri pe el?
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
contacteazama daca mai ai telefonul la id alin_orghici
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
salut .. am un tel samsung E 800, panglica stricata plus mufa in care intra panglica, in rest e ok
pret 50 ron |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
salut .. am un tel samsung E 800, panglica stricata plus mufa in care intra panglica, in rest e ok
pret 50 ron id tot_costel |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Am un Samsung D900i display spart,si un nec N341i nu porneste cat oferi pe ele....astept PM
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
am nevoie de placa cu piese k 700i - 30ron
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Am un 1100 cu displayu crapat,carcasa e buna totu e bun,bateria tine o saptamana.
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Samsung D900i si Nec N341i te intereseaza?lasa-mi PM
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
momentan nu
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
dau 30 lei pe sony erycson k 700i stricat
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
6500c nu se mai aprinde display-ul ?
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
am o cutie cu toate cartile si accesoriile de la un samsung SGH-J770,1 set casti nokia cu jack, un siemens A70 functioneaza perfect, un nokia 1600 functioneaza perfect baterie 5 zile si un Samsung SGH E250 black cu casti si incarcator functioneaza foarte bine dar cred ca va trebui schimbata foitza de la display deoarece mai face urat.Cat oferi pe toate?
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Salut razvanik am un sony ericsson K330 doar cu displayul stricat cam cat miai dat pe el??
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Am un motorola w220- are folia de la difuzor rupta, in rest e nok.
Un sagem my x 2 care nu se mai incarca. Pret 40 lei amandoua. |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
e65 arata fff bine dar nu se mai aprinde. cred ca e folia de la display. 100lei
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:35. |
- Copyright 2026 4Tuning