Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar telefoane stricate ( defecte ) (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/107663-cumpar-telefoane-stricate-defecte.html)

razvanik_89 04-02-09 09:49

Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Cumpar telefoane defecte . Nu ofer mai mult de 50 lei ! Va rog sa precizati modelul , defectul si pretul aferent . Tel 0748076513

pyttbull 04-02-09 11:37

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am eu ...un nokia 6100 ( se aprinde...si atat ...nu se mai vede nimic ) si un sony ericsson t230 ( se vede doar jumate de ecran ) panasonic x60 ( e cu clapita si sa rupt folia aia dintre ecran si taste )

Daniel_Toa 04-02-09 14:36

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am asa :
- nokia 3310, fara baterie si fara display
- nokia 2300 nu are baterie si display
- simens a50, porneste dar nu se aprinde ecranul
- Motorola T190 - nu se incarca

si mai am cateva dar nu mi le aduc aminte, revin mai pe seara cu ce mai am.

razvanik_89 11-02-09 14:15

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
up! puneti si preturile la ele !! ma intereseaza modele cat de cat mai noi , exclus nokia 3310 , motorola t190 sau altele de genul asta.

SAX1987 11-02-09 15:18

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
un Motorola k1 care a fost trantit, nu merge difuzorul si nici nu vibreaza. Fara zgarieturi

uncazan 11-02-09 15:30

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
salut...am si eu un samsung E350! are mici probleme cu folia...se aprinde jumate de ecran...pret...nu stiu cat sa cer....

darius.speed 21-02-09 23:04

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am un samsung d500 merge dar nu mai are ecranul de protectie ..fa-mi un pret la el

razvanik_89 27-02-09 08:01

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
sus!!

coconr9 27-02-09 18:54

Re: telefoane stricate
 
detin si eu 3 tel stricate.un samsung d900i arata f bine dar nu mai vad nik p ecran,am toate accesoriile la el bateria tine cam 2 zile si putin,un sony-ericsson K700i are ecranu spart,in rest merge tot si am incarcator la el si cablu de date si un k300i merge tot la el numai k are carcasa varza si bateriile la amandoua sunt varza...am nevoie sa le dau urgent...le pot skimba p toate cu un samsung D600 bun nu neaparat nou,dak nu,un pret pt toate 200 lei

quick_silver2 27-02-09 19:32

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Nokia 3410 complet te intereseaza ? problema cu soft'u.. nu porneste atat. nu a fost scapat in apa sau chestii de genu

razvanik_89 05-03-09 16:58

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
sus!!

magu 05-03-09 17:15

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am un philips....nu stiu exact modelul.......in cutie cu incarcator.......color, polifonic.........nu are probleme.....doar ca arata putin mai uzat la exterior........50ron vreau pe el

razvanik_89 05-03-09 17:23

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Ma intereseaza telefoane stricate , nu bune !!

Daniel_Toa 05-03-09 17:45

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Pe lanaga cele de mai sus, care le ai refuzat mai am un Touch Screen , are displayul spart atat . Esti interesat de el ?

bluey 06-03-09 08:55

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Niste dummy-uri de sony-ericsson nu vrei pentru carcase?
Modele noi.

razvanik_89 09-03-09 21:57

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Quote:

Originally Posted by bluey (Post 2123476)
Niste dummy-uri de sony-ericsson nu vrei pentru carcase?
Modele noi.

nu am ce face cu ele , ms ! up

SAX1987 09-03-09 22:09

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Eu ti-am oferit un K1, te intereseaza sau nu?

Daniel_Toa 10-03-09 06:46

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Ne poate am enumerat anterior atatea telefoane si nimic nimic, pe tine te intereseaza sa cumperi telefoane stricate ? sau ai doar placearea de a avea un topic deschis ?

uncazan 10-03-09 16:09

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
salut...am si eu:
-2 nokia 6230
-samsung e720
-panasonic gd 55
-siemens pe sina
- ngage cu display spart....



Astept sa ma contactezi!

stefanUTzZzu 04-06-09 20:36

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
2 Attachment(s)
Am o palsa de telefoane .. Si noi si vechi .. Nu stiu exact ce au .. Vezi daca te
intereseaza ceva .. Am pus poza . Primele 3 merg [Sagemul are displayul spart ]

justlolman 12-07-09 02:16

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am eu un Sony Ericsson k300i care nu arata tocmai bine si nu are baterie (s-a umflat). Cat dai pe el?

redbull2007 12-07-09 21:40

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am 2 tel`ul 6280 la unu e plaka si la unu banda ... cat oferi pe aman2 . ? astept Pm !

Slim29 17-07-09 19:58

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
te intereseaza un 6300 cu display ars sau cv de genu .. dar numai merge??

TaZzY E30 12-08-09 09:53

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am un Sony Ericsson V630i....display spart si probleme q tastele:D.....

dj_viruss 06-09-09 12:50

Re: telefoane stricate
 
mai ai telefoanele?(d900,k300,k700)
contacteaza-ma id: dj_viruss90

alin_orghici 09-10-09 11:00

Re: telefoane stricate
 
salut m-ar interesa samsung d900 cat ceri pe el?

alin_orghici 09-10-09 11:00

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
contacteazama daca mai ai telefonul la id alin_orghici

tot_costel 19-10-09 09:46

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
salut .. am un tel samsung E 800, panglica stricata plus mufa in care intra panglica, in rest e ok
pret 50 ron

tot_costel 19-10-09 09:49

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
salut .. am un tel samsung E 800, panglica stricata plus mufa in care intra panglica, in rest e ok
pret 50 ron
id tot_costel

Catalin-bz 21-10-09 14:41

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am un Samsung D900i display spart,si un nec N341i nu porneste cat oferi pe ele....astept PM

myta 03-12-09 15:19

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am nevoie de placa cu piese k 700i - 30ron

VladM 03-12-09 17:46

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am un 1100 cu displayu crapat,carcasa e buna totu e bun,bateria tine o saptamana.

Catalin-bz 03-12-09 19:30

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Samsung D900i si Nec N341i te intereseaza?lasa-mi PM

myta 03-12-09 19:42

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
momentan nu

myta 04-12-09 21:51

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
dau 30 lei pe sony erycson k 700i stricat

IuLiaNo 04-12-09 22:19

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
6500c nu se mai aprinde display-ul ?

ducele 03-02-10 18:17

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am o cutie cu toate cartile si accesoriile de la un samsung SGH-J770,1 set casti nokia cu jack, un siemens A70 functioneaza perfect, un nokia 1600 functioneaza perfect baterie 5 zile si un Samsung SGH E250 black cu casti si incarcator functioneaza foarte bine dar cred ca va trebui schimbata foitza de la display deoarece mai face urat.Cat oferi pe toate?

ShAp3U 11-02-10 14:24

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Salut razvanik am un sony ericsson K330 doar cu displayul stricat cam cat miai dat pe el??

da_miha 11-02-10 20:13

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am un motorola w220- are folia de la difuzor rupta, in rest e nok.
Un sagem my x 2 care nu se mai incarca.
Pret 40 lei amandoua.

Bogdan YBR 12-02-10 03:19

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
e65 arata fff bine dar nu se mai aprinde. cred ca e folia de la display. 100lei


All times are GMT +2. The time now is 13:35.

- Copyright 2026 4Tuning