![]() |
Intrebare simpla de chestionar!
1 Attachment(s)
Aceasta intrebare va poate cadea la examenul scris, aviz celor ce vor permis :D
|
Edi: niciuna din variantele propuse de tine nu e corecta.
Varianta corecta este: trenul, avionul si, abia ultima data, submarinul. Dupa acestea, urmeaza tancul, cele doua tractoare, camionul de la salubritate, troleu' de Colentina si F50ul de pe prima banda. :wink: |
Daca e in Bucuresti... clar primul care trece e METROUL! :lol:
|
dacia aia rosie o s treaca prima ca e rosie ca focu :lol:
|
tu pe poza ALB - NEGRU , vezi dacii rosii ..
adevarat ? :lol: |
nu trece nimeni pt k se dadeau caramele gratis la buticu d la colt, iar toate masinile erau parcate iar soferii la coada...
|
Re:
Quote:
chiar asa mai santos,ntz ntz ntz....n-ai ochi format :wink: |
aoleu...akum am vazut
pai in blocul ala,la etajul 2.... vedeti ce face blonda aia cu nenea ala negru?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: |
Re:
Quote:
|
daia faci clatite cu gem impreuna cu blonda de la 2? :lol: :lol: :lol:
altcva nu sa putut,nui asa?! :? :shock: |
nu te mai oftica mah.....iti las si tie doua,sa nu ti se umfle.....airbagurile
|
sper sa mearga cu viteza mica sa nu`i ia radaru :))
|
astia mai vor sa puna si camere de filmat la toate stopurile.... pentru ce sa puna?? ca in afara de un bax de rotzi care se grabesc sa inainteze 2 metri... nu prea au ce inregistra :twisted: :chainsaw: :help:
|
conform legii :
pietonu' trece primu', isi baga picioarele-n ei de soferi, iar un sofer mai enervat va trece primul ... peste pieton ... si asa se descurca traficu ;;) |
1 Attachment(s)
conform legii in poza apar oameni atat de prosti .. incat ar trebuii bagati toti la puscarie ...
iar tu . .needbrain , tu esti cel mai chulo frate , tu vezi dacii rosii in poze alb-negru , m-ai termenat .. adevaru e ca .. ai dreptate .. printre zecile alea de masini , tre sa fie si-o dacie rosie .. viva la photoshop acum zi la care dacie rosie te referi :lol: |
1 Attachment(s)
Santos, cred ca la cea in chenar galben se referea :)
|
lol :D da era poza asta si color nu alb-negru... :? dak o gasesc o pun:D sa dezvaluim misterul cu masina rosie
|
sec
|
Re:
Quote:
apropo,alta intrebare:soferii profesionisti pe ce culoare a semaforului trec? si pe care se opresc? :lol: |
Re:
Quote:
|
primul va trece un puradel de la masina la masina pt a le spala parbrizu cu apa luata din baltoaca de pe prima banda...si apoi dupa el vor trece toti soferii cu cate o bata in mana..sperand sa`l prinda si sa`i dea o recompensa :bat:
|
pai faza cu mashina rosie era d kterink dak nu v-ati prins.k si faza cu blonda, k si faza cu intrebarea sau raspunsu cu tancu' si submarinu si... :oops:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re: Intrebare simpla de chestionar!
Quote:
Toate ca toate, offtopic acum, ce dracu sa fac ca m-a prins flama de sudura aseara cand ma uitam la american chopper pe discovery, suda Vinnie la bike acolo si eu ca fraieru m-am benoclat chiar in sudura si nu mai pot de ochi :shock: , nici nu mai diclesc bine, uite am ajuns sa ma citez singur. |
Ma ce e important e ca tipa aia din afise rade de toti :lol: :lol: cica uitate si la astia ce au facut !1 :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:50. |
- Copyright 2026 4Tuning