Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/105269-gp-limo-masina-curse-7-locuri.html)

boy_wonder 20-01-09 14:34

GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
8 Attachment(s)
Fanii masinilor de curse au la ce visa acum: o limuzina GP cu 7 locuri. Aceasta idee apartine canadianului Mike Pettipas si, pentru a o pune in practica, a lucrat la ea mai bine de 15 ani. Mai mult de atat, canadianul din povestea noastra are visuri marete pentru aceasta.. limuzina: doreste sa doboare recordul de viteza al lui Bugatti Veyron si sa atinga 300 mph (aprox. 483 km/h)! Deci, se pare ca vom mai auzi de aceasta creatie spectaculoasa. Poate o vom vedea si pe strada, deoarece (aproape) nimic nu mai poate fi considerat imposibil in ziua de astazi, nu-i asa?

bogdan100 20-01-09 14:43

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
interesant :))
dar complet inutila...si nu stiu daca va ajunge vreodata la viteza aia

norbi_bidi 20-01-09 14:44

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
sincer e prea de tot :|... cu 7 locuri :| si sa intreaca la viteza pe Bugatti Veyron

alzisor 20-01-09 14:51

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
o porcarie :|

spiri14 20-01-09 15:01

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
nu arata cine stie ce.. dar cred ca e o mare caterinca.. cu inca 6 in spate:)) un fel de montagne russe pe strazi:))

coman razvan 20-01-09 15:08

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Interesanta ideea...dar total nepractica! :???:
Incap in ea, cati oameni incap in MCV! :lol:

BogdanF 20-01-09 15:10

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Eu unul nu m-as urca in asa ceva nici sa ma plateasca. Pentru senzatii tari de genul ala prefer un roller coaster. Este mult mai sigur si adrenalina este garantata. In plus, arata hilar.

bmw.7000 20-01-09 15:27

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
daca ar vedea vecinu meu dracia asta ar zice :" ce futre" :))))

andi_cimpean 20-01-09 16:03

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Arata ca dracu, si nu cred ca ar putea vreodata sa atinga 300 de mile, poate sa ii puna vreun Rolls(cu reactie) pe ea... Dar ciudat..nu am mai vazut masina de Grand Prix cu faruri si semnalizari... Cred ca si acolo pe pista trebuie sa te asiguri si sa semnalizezi nu?! :D

nwl_dredd 20-01-09 16:09

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
asa ceva inca n-am vazut dar e incredibil!ganditi-va ce interesanta a senzatia cand ia o curba cu vreo 200:)

UNLORD 20-01-09 16:18

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Cei mai castigati sunt pasagerii din spate, de langa motor. :)

VBogdan 20-01-09 17:50

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
uimitor....dar la c util?mai mult de panarama si bagare in seama....:lol:

R0b3r71n0 20-01-09 18:14

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
A incercat sa copieze MCV sau care a fost ideea ... oriqm pt munca depusa si bani bagati merita toate respectele ... interestant proiect

gandaku 20-01-09 19:31

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
oameni si oameni...ma intreb ce motor are..

shu.lee 20-01-09 20:55

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
fiecare cu nebuniile lui, cu toate ca e de apreciat proiectul pt munca si banii investiti mie personal mi se pare o porcarie

dem_fuzl 20-01-09 21:29

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
sa faca cineva carucioru de supermarket de 10 metri lungime. la fel de mijto, da mult mai practic. ok, ca masina e tare, dar ..... si vad ca e inscrisa in circulatie, deci F1 street-legal?? interesant. da una off-road nu fac? ca aia ar fi ok in bucuresti ... si cred ca ar fi atre sa vezi una din asta la o nunta =))

Drag_Event_Addict 20-01-09 21:38

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
draga cu ce ducem copii azi la scoala =)))))) toti cei 7:)))

Silv1u 20-01-09 21:43

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
roller coaster :))

Mune 20-01-09 22:10

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
are si muzica .. se vad boxele in poze :))

DiavoLLo 20-01-09 22:53

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
cand nu ai ce face......iti faci de lucru.....ce bine e de ei.....cand ies la pensie ....au banii sa inventeze tot ce vor ca isi permit....iar la noi muncesti pana mori si nu iti permiti sa urci o masina de la 100 cp stocl la 180....ca te duce cat o masina noua

Psycho 21-01-09 00:53

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
daca mai avea un loc se conducea cu C-ul :)) ... vorbeam cu mazare sa ia 2 - 3 sa le puna in loc de 23 in mamaia ;)

SAX1987 21-01-09 01:14

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Cea mai mare prostie vazuta de mine in ultima vreme.

FreShhhy 21-01-09 08:14

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
ce rost are? te duci cu neamu' la curse ah? :|:|:|:|

allexutzzu 21-01-09 08:56

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
maxi-taxi :lol:

dolb 21-01-09 09:01

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
au incercat sa ii copieze pe-astia de au facut loganul de 7 locuri :)

pyttbull 21-01-09 09:49

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
tare ideea......

jipianu 21-01-09 10:01

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1997724)
au incercat sa ii copieze pe-astia de au facut loganul de 7 locuri :)

da ai dreptate aici...:-P:lol::lol:

SaIBoT 21-01-09 10:19

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Wtf....limo?Hai ca daca incerca si el un proiect cu 2 locuri era cu totul altceva si mai aproape de realitate,dar asa...7 locuri?Viteza probabil ca o va atinge in linie dreapta dar in nici un caz pe pista nu va fi buna!

SaIBoT 21-01-09 10:20

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Si a mai lucrat si 5 ani la ea.Bravo lui pt ambitie

BRAVO 21-01-09 11:33

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Doamne cata imaginatie/nebunie in lumea asta.....f tare omul ce sa zic,no comm...nu cred ca as fi putut sa ma gandesc la asa ceva !!!LOLOLOLOLOLOL

SERJAN 21-01-09 20:50

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
nu mai are omul ce face... o treaba fara rost zic eu si nu cred ca ar trebui sa viseze ca o sa duca "inventia" la o viteza mai mare decat veyronul

bibi_x 22-01-09 20:26

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
foarte tare

sparly 26-01-09 12:37

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
mi se pare o mare porcarie ,tata f1 este f1 nai cum sa faci u cu 7 locuri o mare porcarie

Vasi11 28-01-09 11:24

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
dupa aceasta masina a fost copiat loganul mcv:evil_laug

clausweb 03-02-09 18:43

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Poate oferi sensatii tari mai multor pers. nu numai unei sg pers;)


All times are GMT +2. The time now is 21:00.

- Copyright 2026 4Tuning