![]() |
GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
8 Attachment(s)
Fanii masinilor de curse au la ce visa acum: o limuzina GP cu 7 locuri. Aceasta idee apartine canadianului Mike Pettipas si, pentru a o pune in practica, a lucrat la ea mai bine de 15 ani. Mai mult de atat, canadianul din povestea noastra are visuri marete pentru aceasta.. limuzina: doreste sa doboare recordul de viteza al lui Bugatti Veyron si sa atinga 300 mph (aprox. 483 km/h)! Deci, se pare ca vom mai auzi de aceasta creatie spectaculoasa. Poate o vom vedea si pe strada, deoarece (aproape) nimic nu mai poate fi considerat imposibil in ziua de astazi, nu-i asa?
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
interesant :))
dar complet inutila...si nu stiu daca va ajunge vreodata la viteza aia |
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
sincer e prea de tot :|... cu 7 locuri :| si sa intreaca la viteza pe Bugatti Veyron
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
o porcarie :|
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
nu arata cine stie ce.. dar cred ca e o mare caterinca.. cu inca 6 in spate:)) un fel de montagne russe pe strazi:))
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Interesanta ideea...dar total nepractica! :???:
Incap in ea, cati oameni incap in MCV! :lol: |
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Eu unul nu m-as urca in asa ceva nici sa ma plateasca. Pentru senzatii tari de genul ala prefer un roller coaster. Este mult mai sigur si adrenalina este garantata. In plus, arata hilar.
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
daca ar vedea vecinu meu dracia asta ar zice :" ce futre" :))))
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Arata ca dracu, si nu cred ca ar putea vreodata sa atinga 300 de mile, poate sa ii puna vreun Rolls(cu reactie) pe ea... Dar ciudat..nu am mai vazut masina de Grand Prix cu faruri si semnalizari... Cred ca si acolo pe pista trebuie sa te asiguri si sa semnalizezi nu?! :D
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
asa ceva inca n-am vazut dar e incredibil!ganditi-va ce interesanta a senzatia cand ia o curba cu vreo 200:)
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Cei mai castigati sunt pasagerii din spate, de langa motor. :)
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
uimitor....dar la c util?mai mult de panarama si bagare in seama....:lol:
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
A incercat sa copieze MCV sau care a fost ideea ... oriqm pt munca depusa si bani bagati merita toate respectele ... interestant proiect
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
oameni si oameni...ma intreb ce motor are..
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
fiecare cu nebuniile lui, cu toate ca e de apreciat proiectul pt munca si banii investiti mie personal mi se pare o porcarie
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
sa faca cineva carucioru de supermarket de 10 metri lungime. la fel de mijto, da mult mai practic. ok, ca masina e tare, dar ..... si vad ca e inscrisa in circulatie, deci F1 street-legal?? interesant. da una off-road nu fac? ca aia ar fi ok in bucuresti ... si cred ca ar fi atre sa vezi una din asta la o nunta =))
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
draga cu ce ducem copii azi la scoala =)))))) toti cei 7:)))
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
roller coaster :))
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
are si muzica .. se vad boxele in poze :))
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
cand nu ai ce face......iti faci de lucru.....ce bine e de ei.....cand ies la pensie ....au banii sa inventeze tot ce vor ca isi permit....iar la noi muncesti pana mori si nu iti permiti sa urci o masina de la 100 cp stocl la 180....ca te duce cat o masina noua
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
daca mai avea un loc se conducea cu C-ul :)) ... vorbeam cu mazare sa ia 2 - 3 sa le puna in loc de 23 in mamaia ;)
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Cea mai mare prostie vazuta de mine in ultima vreme.
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
ce rost are? te duci cu neamu' la curse ah? :|:|:|:|
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
maxi-taxi :lol:
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
au incercat sa ii copieze pe-astia de au facut loganul de 7 locuri :)
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
tare ideea......
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Quote:
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Wtf....limo?Hai ca daca incerca si el un proiect cu 2 locuri era cu totul altceva si mai aproape de realitate,dar asa...7 locuri?Viteza probabil ca o va atinge in linie dreapta dar in nici un caz pe pista nu va fi buna!
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Si a mai lucrat si 5 ani la ea.Bravo lui pt ambitie
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Doamne cata imaginatie/nebunie in lumea asta.....f tare omul ce sa zic,no comm...nu cred ca as fi putut sa ma gandesc la asa ceva !!!LOLOLOLOLOLOL
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
nu mai are omul ce face... o treaba fara rost zic eu si nu cred ca ar trebui sa viseze ca o sa duca "inventia" la o viteza mai mare decat veyronul
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
foarte tare
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
mi se pare o mare porcarie ,tata f1 este f1 nai cum sa faci u cu 7 locuri o mare porcarie
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
dupa aceasta masina a fost copiat loganul mcv:evil_laug
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Poate oferi sensatii tari mai multor pers. nu numai unei sg pers;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:00. |
- Copyright 2026 4Tuning