![]() |
Folie Carbon
4 Attachment(s)
Imbrac in folie de carbon ornamente, bord, oglinzi, capota...etc. Cine e interesat sa-mi lase un pm sau sa posteze aici.
Folia este 3M |
Re: Folie Carbon
POI AFISEAZA SI U PRETURI IN MARE, O CAPOTA DE EX?
|
Re: Folie Carbon
o capota normala bate cam pe la 100 de euro, in functie de cata folie este consumata. la prima poza, la bordul de corsa a costat 150 ron
|
Re: Folie Carbon
k mersi
|
Re: Folie Carbon
vinzi si separat folie? m-ar interesa pentru un interior de octavia 2 consola centrala plus ornamentele de pe usi
|
Re: Folie Carbon
pai iti pui tu singur? cam cata folie trebuie?
|
Re: Folie Carbon
pt o capota de logan...cam cat costa ???
|
Re: Folie Carbon
Cat costa o bucata 50x50?
|
Re: Folie Carbon
1 Attachment(s)
lasa si tu un nr de tel. k ma intereseaza la primavara cand "aranjez" masina pentru vara , vreau sa imbrac capota in folie pt. k e modificata si din pacate din cauza caldurii de asta vara a facut unele fisuri si vreau sa ma duk la un tinichigiu sa o slefuiasca bine si pe urma sa o "imbrac"
eventual uite o poza si cam cat ma face? |
Re: Folie Carbon
0765 478 490
Dan suni si discutam :P |
Re: Folie Carbon
Salut!
1. Cat timp rezista folia pe masina ... oferi garantie? 2. Se poate da jos usor? Raman urme? Daca ma satisfac raspunsurile o sa vreau si eu o capota facuta. Multumesc! |
Re: Folie Carbon
Quote:
1.Garantia este de 2 ani 2.Da se poate da jos usor dar sa nu fie o temp foarte scazuta , nu raman nici un fel de urme de lipici sau matuirea vopselei |
Re: Folie Carbon
Quote:
|
Re: Folie Carbon
Quote:
|
Re: Folie Carbon
Quote:
|
Re: Folie Carbon
Quote:
|
Re: Folie Carbon
6 Attachment(s)
cred ca am mai intrebat pe alt anunt al tau dar totusi :
|
Re: Folie Carbon
Sorry, cred ca ar trebui inchis threatu asta, pentru ca nu a mers....si ne-am lasat :) sorry
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:07. |
- Copyright 2026 4Tuning