![]() |
vand bara fata E46
4 Attachment(s)
Dupa cum spune si titlu vand una bucata bara fata de E46 din 2004. Am atasat si pozele mai jos
Culoarea ei este negru dar eu zic ca tre data cu smirghel si revopsita deoarece mai e julita. Pret: 100e e originala. PS: e si foarte murdara:) |
Re: vand bara fata E46
up: pret negociabil :)
|
Re: vand bara fata E46
up. still available.
|
Re: vand bara fata E46
up este negociabil pretu .. licitati :))
|
Re: vand bara fata E46
Fara sa te superi pe mine dar crezi ca iti da cineva 200 euro pe o coaja zgariata si pocnita cand o bara Gen M-Tech de E46 noua este 225 euro cu tot cu proiectoare in tzipla ???
Mai gandeste-te la pret ( Nu considera ca sunt vreun client interesat ) daca vrei sa scapi de ea ... |
Re: vand bara fata E46
nu.. pretu e exagerat de mare.. am zis negociabil adica ofertati :)
apropo aia m-tech nu e originala la banii aia :)) si aftermarketurile nu prea se imbina perfect. am modificat pretU :) |
Re: vand bara fata E46
up 100e. :???:
|
Re: vand bara fata E46
Up 100E.
|
Re: vand bara fata E46
up 100E.
|
Re: vand bara fata E46
uppppppp
|
Re: vand bara fata E46
up.up.up.
|
Re: vand bara fata E46
up up up
|
Re: vand bara fata E46
valabila
|
Re: vand bara fata E46
3 Attachment(s)
Up. poze noi cu bara ca in alea zici ca e... :lol::oops:
|
Re: vand bara fata E46
Up. 400RON
|
Re: vand bara fata E46
Upppppppp
|
Re: vand bara fata E46
Upppppppppp
|
Re: vand bara fata E46
valabila
|
Re: vand bara fata E46
susssssssssss
|
Re: vand bara fata E46
Upppppp
|
Re: vand bara fata E46
uppppp
|
Re: vand bara fata E46
uppppppppppppppppppppppppp
|
Re: vand bara fata E46
up 349 RON
|
Re: vand bara fata E46
uppppppppp
|
Re: vand bara fata E46
upppppppp
|
Re: vand bara fata E46
S-a dat. se poate inchide!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:45. |
- Copyright 2026 4Tuning