Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

XtremeClubEmotion 26-11-05 15:33

Xtreme Club Emotion
 
Aici se vor da informatii in legatura cu clubul, ii rog pe cei din alte cluburi sa se abtina...;)..

XtremeClubEmotion 26-11-05 16:04

Informatii club!
 
Este un club nou...atentie!...nu are deocamdata masini preparate pentru curse...se vrea a fi un club al \"prietenilor\", bazat pe placerile comune si anume masinile, calatoriile...s.a. In primul rand s a vrut ca acest club sa reuneasca doar posesorii de autombile marca Seat. Dar pentru ca au existat solicitari - clubul a fost extins spre toti cei care au dorit sa faca parte din el.
Nu ne bazam pe chestii gen tuning...ci mai mult pe gasca si prietenie.
Desi incetul cu incetul cativa dintre membrii incep in perioada urmatoare sa \"lucreze\" la masini. Clubul este unul foarte nou - s a nascut in luna octombrie. Avem un site de prezentare iar membrii sai sunt din Bucuresti si Constanta.Ne vom inscrie la curse legale...desi unii dintre noi au o experienta si pt cele \"nocturne\". Nu cautam membrii de figuratie ci doar pe cei care inteleg ce inseamna cu adevarat prietenia, pasiunea pentru masini si unitatea de grup.

-=X-Team=-82-MDN 28-11-05 10:52

X-Team Constanta Va Ureaza Succes In Ceea Ce Vreti Sa Faceti !!!
Aveti grija ca nu e chiar usor. :)

XtremeClubEmotion 28-11-05 11:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
X-Team Constanta Va Ureaza Succes In Ceea Ce Vreti Sa Faceti !!!
Aveti grija ca nu e chiar usor. :)

Si voua lafel...sper sa ne vedem la Buc pe 11 daca e vremea buna...vom fi prezenti cu 4,5 sau 6 masini...sper sa fie pe grupe...;)...Succes si bravo pt infiintarea asociatiei...;)

Ady81GBX 28-11-05 21:49

FullSpeed Racing Club Constanta
 
Si noi va uram mult succes si sa va vedem cat mai multi ...numai bine tuturor 8)

ERY 12-02-06 13:54

Mesaj catre presedintele xtreme
 
Nu am apucat sa citesc ce ai scris pe \"Constanta\" pt ca a sters Gabi, dar banuiesc ca imi era adresat mie...sper ca nu ai zis ceva lipsit de bun simt.
FAza cu club de prieteni nu iti era dresata chiar daca esti in situatia asta, dar nu uita....la fel este si .....MR. Deci...nu era o aluzie, daca vreau sa zic ceva o fac si nu pe ocolite, banuiesc ca ai observat ca am stat de o parte de discutiile astea cu sigla pana acum si daca am spus ceva nu am mancat rahat. Ce ti-am scris tie o sa pun si pe un topic pe Constanta pt a nu se interpreta gresit.

Daca consideri ca am gresit cu ceva poti sa scrii pe forum sau sa imi dai un mesja. Salut.

Mustang 12-02-06 14:21

Re: Mesaj catre presedintele xtreme
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Nu am apucat sa citesc ce ai scris pe \"Constanta\" pt ca a sters Gabi, dar banuiesc ca imi era adresat mie...sper ca nu ai zis ceva lipsit de bun simt.
FAza cu club de prieteni nu iti era dresata chiar daca esti in situatia asta, dar nu uita....la fel este si .....MR. Deci...nu era o aluzie, daca vreau sa zic ceva o fac si nu pe ocolite, banuiesc ca ai observat ca am stat de o parte de discutiile astea cu sigla pana acum si daca am spus ceva nu am mancat rahat. Ce ti-am scris tie o sa pun si pe un topic pe Constanta pt a nu se interpreta gresit.

Daca consideri ca am gresit cu ceva poti sa scrii pe forum sau sa imi dai un mesja. Salut.

kiar nu isi mai au rostul discutiile vis-a-vis de sigla sau X-team aici ...
ce a fost a fost...ce-o sa fie...o sa fie ...
le uram succes baietilor (si fetelor daca exista) din X-team in continuare !

noi ramanem la ce am fost ;)

ERY 12-02-06 14:24

Intre timp s-a lamurit situatia. 8)

Mustang 12-02-06 14:26

acum am fost si eu informat pe messenger ;)

Psycho 12-02-06 18:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Intre timp s-a lamurit situatia. 8)


adik ?

ERY 12-02-06 18:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Intre timp s-a lamurit situatia. 8)


adik ?

Vorbim in particular :wink:

Evo007 12-02-06 19:09

Felicitari noului club...in ciuda problemelor cu sigla
Si sper sa realizati multe 8)

kalvin77 12-02-06 19:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
Felicitari noului club...in ciuda problemelor cu sigla
Si sper sa realizati multe 8)

Multumim frumos si sper sa realizam si multe intilniri impreuna cu mai multe cluburi din orash atit pe strazi cit si la un suc, sa numai existe fel si fel de discitii intre noi.

Sa fie intr-un ceas bun !

Ursu-=X-Team=- 12-02-06 22:47

Succes si sa ne intalnim la dungi :))

XtremeClubEmotion 12-02-06 22:50

ATATA TIMP CAT SUNT LEGALE ;) NE VEDEM LA ELE ;)

Psycho 12-02-06 23:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Ursu-=X-Team=-\"
Succes si sa ne intalnim la dungi :))

vezi k sunt 2 .. pornesc de la voiculescu si se termina la ieshire .. sunt paralele si le gaseshti pe tomis ... daca le tai si t vede vento ai surprize :))

Mariomagic 13-02-06 00:43

aveti filiale doar in buc si cta? pai mie mi-a zis peter ca aveti si in galati si in nu mai stiu ce oras din europa...si ca sunteti 20 masini din cta adevarat?

kalvin77 13-02-06 08:09

aseara am vb cu inca citiva din bucuresti din acest club. De galati nu am auzit nici eu nimic ... oricum banuiesc ca cei din bucuresti au citeva masini facute ...

XtremeClubEmotion 13-02-06 09:15

:wink: In Galati sunt deja 4 masini, si 3 in FRANTA. ;)

kalvin77 13-02-06 09:17

superb , sper sa fim simau multi pe zi ce trece, asta in spiritul competitiei si al prieteniei. :)

YZF-PWR 13-02-06 09:17

i love french toast!!! :oops: :twisted: :twisted:

kalvin77 13-02-06 09:38

mie french wimens !!! :))

needBrain 13-02-06 16:13

olala :lol: :lol: :lol: :lol: c'est la vie :lol: :lol: :lol: :lol:
i like french kiss 8)

kalvin77 13-02-06 16:46

Peter tu nu zici nimic pe aici man ?
sau te dai la fund ? :))

YZF-PWR 13-02-06 18:55

pei mai iese si el din casa ma!!! a stat cu zilele pe forum :lol: :lol:

kalvin77 13-02-06 22:30

Ahahahaha .... n-asi putea !!!

peter 14-02-06 19:13

off..baieti.greu cu Liceul..\"Ani de liceu..cu absente la romana....\"...lalala...

parca asa era mel ? nu ? :) ...


Voi ce mai faceti ? :)

AdiNX 14-02-06 20:25

Ce sa facem mai peter.... uite eu vin de la liceu :D si vad un renault facut gogoasa infuriata pe jumatate mancata pe bvd 1 Mai :lol:

YZF-PWR 14-02-06 21:23

dacia cu care s-a lovit de care era? si ce culoare?

kalvin77 15-02-06 07:13

Petre mai traiesti ma ?
Am crezut ca te-ai mutat in alta parte si acolo nu ai internet :)

Evo007 15-02-06 14:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"kalvin77\"
Petre mai traiesti ma ?
Am crezut ca te-ai mutat in alta parte si acolo nu ai internet :)

astia mai mici mai au si scoala...... nu ca stia mari care stau toata ziua deageaba ....adik mai sunt care au si munca..ai nu se pun :P

peter 15-02-06 18:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"kalvin77\"
Petre mai traiesti ma ?
Am crezut ca te-ai mutat in alta parte si acolo nu ai internet :)

supravietuiesc si yo..la liceu.. :? ..cam naspa..dar merge... :wink:

voi ce mai faceti ? :roll:

Vero_S 15-02-06 22:50

MAINE VOI POSTA NOUA SIGLA PENTRU XCE - Constanta :wink:

XtremeClubEmotion 15-02-06 22:56

1 Attachment(s)
:wink:
:arrow: NU ARE ROST SA MAI ASTEPTAM PANA MAINE........ :twisted:

CeReS 15-02-06 22:59

sa o purtati sanatosi si fara belele :wink:

XtremeClubEmotion 15-02-06 23:02

Merci .... ;)

PS: Vreau un KIT filtru de aer din carbon ... pentru ibiza 2005 - 1,4

kalvin77 15-02-06 23:20

NU mi-o luati in nume de rau dar daca motivul schimbarii stikerului a fost garda, atunci cu noua sigla v-ati facut noi prieteni. Sa vezi ce o-r sa NE PUNA MANERE sa ne-o traga cind o sa vada pe noua sigla scris RACING .... deci ce faceti voi baieti ? curse ... ia luati de aici .... le puteti face si fara talon, nu ?

XtremeClubEmotion 15-02-06 23:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"kalvin77\"
NU mi-o luati in nume de rau dar daca motivul schimbarii stikerului a fost garda, atunci cu noua sigla v-ati facut noi prieteni. Sa vezi ce o-r sa NE PUNA MANERE sa ne-o traga cind o sa vada pe noua sigla scris RACING .... deci ce faceti voi baieti ? curse ... ia luati de aici .... le puteti face si fara talon, nu ?

:wink: Dimensiunea este 15x8 cm..... Si pe masina mea sunt multe alte stikere si crede-ma ca daca se va face un abuz va voi sustine si va voi ajuta sa-l rezolvati..... :wink:

kalvin77 15-02-06 23:28

mai ai si alta masina cu care iesi la plimbare sau este simgura ta masina ? cea cu multe stikere.

XtremeClubEmotion 15-02-06 23:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"kalvin77\"
mai ai si alta masina cu care iesi la plimbare sau este simgura ta masina ? cea cu multe stikere.

http://www.xtremeclubemotion.lx.ro/membri/RVR.php


All times are GMT +2. The time now is 20:14.

- Copyright 2026 4Tuning