Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Slatina (https://forum.4tuning.ro/440-slatina.html)
-   -   NoSpeedLimit Filiala Slatina (https://forum.4tuning.ro/440-slatina/102004-nospeedlimit-filiala-slatina.html)

matiu13 23-12-08 08:57

NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
Cum sigur sunt si care nu stiu ca nu a avut cine sa le spuna...
https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/101825-nsl-filiala-slatina.html

david_david 23-12-08 17:04

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
Ms mult de thread-ul facut matiu....nu am avut timp sa ma ocup si de asta;)

david_david 23-12-08 17:52

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
Maine voi da comanda de parasolare si buline.....dar vor fi gata tocmai dupa craciun...ramane sa discutam maine la o cafea mai multe detalii. Apropo...matiu, ia legatura cu mine sau cu Musca(ART). iti las nr meu, poti sa ma suni oricand la orice ora(valabil pentru toti): 0767673563 - Ovidiu Davidescu(David)

cryssl 24-12-08 21:31

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
moaa:D nebunie..o sa stau si eu mai mult sa citesc dupa craciun..pe marti asa:D felicitari david :D

david_david 25-12-08 03:59

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
ms mult criss....am promis si m-am tinut de cuvant;)

Boxici 25-12-08 09:39

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
Felicitari tuturor care au participat si sa auzim numa` de bine.

david_david 25-12-08 10:56

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
Si eu sper la fel...ca se va auzi numai de bine;)

cryssl 30-12-08 14:57

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
pff:D bine bine asa:D cand ne intalnim sa vorbim cu parasolarele si astea..aici pot sa ajut eu..fac o centralizare cei care vor..string bani ..merg si pun comanda si apoi le iau si le impartim..ca m'am interesat unde ar putea fi facute cand am vrut sa fac stikeru cu slatina racing.. pretul o sa fie in jur a 30-40 ron parasolar 10 20 bulinuta(pentru ala al meu imi luau tot asa..10 20 ..

david_david 30-12-08 15:44

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
Am vorbit si de parasolare...diseara le iau...sunt facute. am scos si pret bun pe ele. 20 ron si bulina si parasolarul:D Oricum, ms de initiativa criss;)

matiu13 30-12-08 17:16

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
primesc si eu chiar daca sunt avariat?:D

cryssl 30-12-08 19:47

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
cu placere...acu ma bag si eu in seama cu ce pot :)) dupa margine..
da logc matiu :D chiar si fara far & bara tot cireasa de pe tort ramai :D

david_david 30-12-08 22:20

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
da sef..primesti si tu:D

cryssl 04-01-09 20:27

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
inca un filmulet din partea no speed limit slatina :P
https://www.youtube.com/watch?v=iRNHh69LkX0

Boxici 06-01-09 11:50

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
Misto filmulet hai si cu partea a 2-a. :)

cryssl 06-01-09 18:50

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
pai asta e partea a 2 a :)) primul il poti vedea in semnatura..

o sa facem un film care o sa fie final..dar sa filmam si pe zii si cu aparatura mai buna :D

cryssl 12-01-09 09:53

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
No Speed Limit Slatina -The Begining-

- No Speed Limit Slatina -

3 Melodii No Speed Limit Gibi /EME / SKINERR & EKO

Bafta ;)

trafy-vr6 12-01-09 14:44

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
cine se ocupa de NSL Slatina ?

cryssl 12-01-09 17:30

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
se urmareste ca fiecare sa aiba postul lui...dar momentan de filiala se ocupa david cu actele si cu astea... urmand ca dupa finalizare sa atribuim posturile..de starter arbitru om cu pozele si alte prostioare:D daca mai aveti intrebari asteptam

trafy-vr6 12-01-09 17:31

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
si daca nu`s din Slatina pot intra ? sunt aproape de Slatina :P noi aici nu avem NSL ...

cryssl 12-01-09 20:37

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
asta nu stiu .. david poate raspunde :D

-_Liviu17_- SLI 18-02-09 08:45

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
Nice films :D mare talent pe Criss 8) omul chiar le are :D Bv Criss ;)

cryssl 18-02-09 09:17

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
mersi mult liv :D

david_david 18-02-09 17:54

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 1975977)
si daca nu`s din Slatina pot intra ? sunt aproape de Slatina :P noi aici nu avem NSL ...

trafy, vb p mess, k ai id meu:D

11KPO 30-06-09 05:07

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
ce ar trebui sa fac eu ca sa intru la NoSpeedLimit Romania Club http://static.craiovaforum.ro/images/smilies/shifty.gif

david_david 02-07-09 00:21

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
Quote:

Originally Posted by 11KPO (Post 2449031)
ce ar trebui sa fac eu ca sa intru la NoSpeedLimit Romania Club http://static.craiovaforum.ro/images/smilies/shifty.gif

salut adi! momentan sunt in unele discutii privind existenta filialei slatina cu baietzii de la buc...ne auzim p mess sau la tel;)

11KPO 02-07-09 08:34

Re: NoSpeedLimit Filiala Slatina
 
ok contacteaza-ma cand aflii ceva


All times are GMT +2. The time now is 02:56.

- Copyright 2026 4Tuning