![]() |
Desene NOI cu masini
4 Attachment(s)
M-am decis sa ma inscriu si io pe forumu asta cand am vazut ca este sectiune de \"dizain\" manual...am si io cateva masini de-ale mele, desenate acu cred ca 3-4 ani...astea is urate rau; am ceva desene noi dar pt asta trebuie sa-mi cumpar baterii la digitala....cat de curand :)
In rest ce sa zic...nu prea le am io cu tuningu . . . masina de curse nu am, am numa o Dacie 1310 din '88 ;) ; masina visurilor dupa cum se vede e Audi RS6 :) Sper sa va placa desenele . . . |
tare......... :shock: 8)
|
dap ... sunt destul de reusite
|
vw ala e superb bv :wink:
|
bv
este tare vw ala |
ce conteaza man ca nu le ai cu tuning pana la urma tuningul este o chestiune de gust atata timp cat stii sa desenezi cum stii ti eu nu mi-as face griji
|
si inca o intrebare in ce sunt facute in creion normal?
|
:)
da, sunt facute in creion normal
|
bravo tir frate sunt misto
si proportiile sunt reusite |
pentru toti interesati de design auto site-ul asta este www.cardesignnews.com
|
intrati pe forum ca nivelul este apropiat de al vostru si este un site mondial deci...............
|
1 Attachment(s)
uite cateva poze dintre cele mai reusite de pe siteul ala
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
hai fratilor nu mai desenati si voi nimic?
|
alte desene
2 Attachment(s)
aici is cateva desene ... mai exact 2... unul dintre ele e facut chiar azi..in vreo juma de ora(cel cu MINI :) ) iar celalat Skoda e facut acu vreo 3 sapt. sper sa va placa:)
da, stiam demult de cardesignnews.com merry xmas |
marfa :wink: ...
dar muult mai tare e asta... http://www.rs6.com/smilies/rs6addict.gifsuper tare.... :lol: |
alte desene
3 Attachment(s)
iarasi cateva desene..le-am gasit azi :)
|
Poza aia cu duba (Sprinter parca) e super!
|
1 Attachment(s)
Poti sa faci si un Ford pt mine ? Iti multumesc anticipat
|
Re: Desene NOI cu masini
cum postez imaginile?
sunt icepator shi nu stiu |
| All times are GMT +2. The time now is 17:03. |
- Copyright 2026 4Tuning