Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Desene NOI cu masini (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/10180-desene-masini.html)

Audi RS6 24-11-05 18:45

Desene NOI cu masini
 
4 Attachment(s)
M-am decis sa ma inscriu si io pe forumu asta cand am vazut ca este sectiune de \"dizain\" manual...am si io cateva masini de-ale mele, desenate acu cred ca 3-4 ani...astea is urate rau; am ceva desene noi dar pt asta trebuie sa-mi cumpar baterii la digitala....cat de curand :)
In rest ce sa zic...nu prea le am io cu tuningu . . . masina de curse nu am, am numa o Dacie 1310 din '88 ;) ; masina visurilor dupa cum se vede e Audi RS6 :)
Sper sa va placa desenele . . .

Skillzu 24-11-05 19:02

tare......... :shock: 8)

tng 24-11-05 19:25

dap ... sunt destul de reusite

c i k y 24-11-05 22:54

vw ala e superb bv :wink:

liviu_ro93 26-11-05 09:43

bv
este tare vw ala

BMWfan 01-12-05 18:10

ce conteaza man ca nu le ai cu tuning pana la urma tuningul este o chestiune de gust atata timp cat stii sa desenezi cum stii ti eu nu mi-as face griji

BMWfan 01-12-05 18:11

si inca o intrebare in ce sunt facute in creion normal?

Audi RS6 08-12-05 20:33

:)
 
da, sunt facute in creion normal

BMWfan 08-12-05 20:44

bravo tir frate sunt misto
si proportiile sunt reusite

BMWfan 11-12-05 18:17

pentru toti interesati de design auto site-ul asta este www.cardesignnews.com

BMWfan 11-12-05 18:20

intrati pe forum ca nivelul este apropiat de al vostru si este un site mondial deci...............

BMWfan 13-12-05 10:29

1 Attachment(s)
uite cateva poze dintre cele mai reusite de pe siteul ala

BMWfan 13-12-05 10:30

1 Attachment(s)
:arrow:

BMWfan 13-12-05 10:31

1 Attachment(s)
:arrow:

BMWfan 23-12-05 16:32

hai fratilor nu mai desenati si voi nimic?

Audi RS6 26-12-05 23:45

alte desene
 
2 Attachment(s)
aici is cateva desene ... mai exact 2... unul dintre ele e facut chiar azi..in vreo juma de ora(cel cu MINI :) ) iar celalat Skoda e facut acu vreo 3 sapt. sper sa va placa:)

da, stiam demult de cardesignnews.com

merry xmas

Skillzu 27-12-05 00:08

marfa :wink: ...

dar muult mai tare e asta... http://www.rs6.com/smilies/rs6addict.gifsuper tare.... :lol:

Audi RS6 27-12-05 18:50

alte desene
 
3 Attachment(s)
iarasi cateva desene..le-am gasit azi :)

SHOGUN-A8 10-02-06 00:21

Poza aia cu duba (Sprinter parca) e super!

Cosmin255 10-02-06 17:38

1 Attachment(s)
Poti sa faci si un Ford pt mine ? Iti multumesc anticipat

FERRARI SPIDER 25-05-07 18:09

Re: Desene NOI cu masini
 
cum postez imaginile?
sunt icepator shi nu stiu


All times are GMT +2. The time now is 17:03.

- Copyright 2026 4Tuning