Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Daewoo Cielo rosu (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/9725-daewoo-cielo-rosu.html)

co-k 12-11-05 01:43

Un Daewoo Cielo rosu
 
6 Attachment(s)
Asta e masinuta mea...

Danny-future STN 12-11-05 02:18

:shock: :shock: :shock: Cam asa arata cei ce nu cunosc masina asta cand trece COK :shock: :shock: :shock:

quick_5hifter 12-11-05 02:58

foarte frumos cielo, dar sper ca ai in vedere un nou eleron pe viitor...

TigraPower 12-11-05 07:51

:shock: WOW ...sunt surprins....zici ca-i tunata masina in germania ...

crd ca e singurul cielo care imi place.... :roll:

DJ77VLD 12-11-05 08:29

Domne te`ncurci? :lol: :lol: :lol:

topser 12-11-05 20:43

Fibrocomu` la putere ....
Draguta masina..cu exceptia eleronului care nu se potriveste de nici o culoare !
La motor ai ceva modificari ?

co-k 12-11-05 21:03

Asa e Fibrocomu la putere. A fost si din pacate este si in continuare.Speram sa avem in viitor posibilitatea sa alegem.Oricum masina e facuta de 2 ani si la timpu respectiv a fost prima facuta la ei, chiar daca acum sunt facute la xerox mai multe dupa ea.
La motor nu am nimic modificat.

dj16xxs 20-11-05 20:23

mah de ce minti? ct-04-biw iti spune ceva?sau dj-23-xxs?

Danny-future STN 24-11-05 00:52

1 Attachment(s)
Ce-ti place sa te mai joci la faruri :P :P :P
:arrow:

co-k 15-01-06 14:13

2 Attachment(s)
Chiar daca a venit iarna si toata lumea isi pune roti de iarna eventual cauciucuri mai mici, eu am facut exact pe invers si mi-am facut upgrade la roti.
Aaaa, uitasem sunt Rial dimensiuni 205/40............17\"

topser 15-01-06 14:47

felicitari! frumoase jenti ... dau bine pe masina ..
eleronu tot nu l-ai schimbat :lol:

dj16xxs 15-01-06 17:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"co-k\"
Chiar daca a venit iarna si toata lumea isi pune roti de iarna eventual cauciucuri mai mici, eu am facut exact pe invers si mi-am facut upgrade la roti.
Aaaa, uitasem sunt Rial dimensiuni 205/40............17\"

moama ce tare! de unde le ai?cat ai dat pe ele? esti cel mai tare! :lol: :lol: :lol: .....bravo mah,ii sta mai bine decat pe lui alex!sincer!.....sa-ti iei arcuri .... am eu o combinatie..suna-ma!

NWZeu 15-01-06 18:22

da, se poate spune inca un Cielo frumos si pe buna dreptate, cat despre roti - sunt super tari si Rial e un producator care tine mult la calitate, o alegere buna ca si restul \"accesoriilor\" de pe masina. GOOD JOB :D

quick_5hifter 15-01-06 19:59

superbe jantele.....parca nici nu mai conteaza eleronul, care apropo, nu trebuie schimbat, dar ar merge modificat un pic, adus la linie cu caroseria si rotunjit putin...succes in continuare

NSL_Steffy 16-01-06 22:34

1 Attachment(s)
frumos domne!!! LA mai mare!


All times are GMT +2. The time now is 18:55.

- Copyright 2026 4Tuning