![]() |
Vand 2 telefoane - 6310i si N73
Vand 2 telefoane:
Nokia 6310i, stare de functionare ireprosabila, bateria tine ok ok + inca un acumulator de rezerva (ambele Lithium-polymer), incarcator, hands-free, are mici semne de purtat in buzunar. - 350 ron Nokia N73 - stare ireprosabila de functionare, card 1G, impreuna cu accesoriile si cutia cu care a venit, mici semne de purtat in buzunar - 400 ron In principiu m-ar interesa sa mai dau diferenta de la cele 2 la un Nokia E66 (dar numai cu factura). Contact - 0731.325.500 |
Re: Vand 2 telefoane
Mi-am luat E66, deci raman doar in varianta de vanzare.
|
Re: Vand 2 telefoane
Poza cu 63'u ?
|
Re: Vand 2 telefoane
Accepti schimb cu 6234 + diferenta pentru n73?:D
|
Re: Vand 2 telefoane
1 Attachment(s)
Poza cu 6310i-ul.
@ mitza mtb - Nu, nu fac schimb ca nu as mai avea ce sa fac cu el :) |
Re: Vand 2 telefoane
uppppppppppppp
|
Re: Vand 2 telefoane
Accepti schimb cu un k810i...pachet full...pe n73 tau?:-)
|
Re: Vand 2 telefoane
Nu, nu fac schimb ca nu as mai avea ce sa fac cu el
|
Re: Vand 2 telefoane
Pune te rog niste poze reale cu N73-u ...
Daca e ok ti-l iau eu ;) |
Re: Vand 2 telefoane
1 Attachment(s)
Poza cu N73-ul. Nu are nici o pb, f mici semne de purtat in buzunar.
|
Re: Vand 2 telefoane
uppppppppppppppp!
|
Re: Vand 2 telefoane
200 RON pe 63 daca vrei.
|
Re: Vand 2 telefoane
@BH 07 MDF - nu! mai las din pret, dar nu appx 1/2.
Up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tel sunt in stare absolut OK ! |
Re: Vand 2 telefoane
Up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Re: Vand 2 telefoane
uppppppppppppppppppppp!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning