![]() |
BMW Z4 Super GT
9 Attachment(s)
Tunerul japonez Studie AG a facut echipa cu GLAD si ASADA Racing si au construit aceasta masina de curse care va concura in competitia Autobacs Super GT 2008. GT300 Z4 Coupe este dotat cu un body kit din fibra de carbon oferit chiar de BMW Motorsport. Masina indeplineste toate conditiile pentru a participa in Super GT, insa cea mai interesanta parte este reprezentata de animatiile de pe caroserie. Ce parere aveti despre aparitia unor desene japoneze pe un model german?
|
Re: BMW Z4 Super GT
sunt destul de reusite desenele de pe masina,sunt interesante
|
Re: BMW Z4 Super GT
arata bine, sa muncit ceva la masina, insa grafica din anime sa potrivea mai bine pe o masina japoneza
|
Re: BMW Z4 Super GT
sunt interesante..dar aiurea:|
|
Re: BMW Z4 Super GT
eu zic asa: sunt reusite dar ... nu se potrivesc cu masina ;)
|
Re: BMW Z4 Super GT
mai aveau un pic si faceau si niste pokemoni :lol:
|
Re: BMW Z4 Super GT
Sunt foarte bine realizate desenele dar nu prea se potrivesc cu masna....;)
|
Re: BMW Z4 Super GT
din cauza desenelor masina nu mai pare agresiva
|
Re: BMW Z4 Super GT
desenele sunt reusite:D...dar cum sa mai spus dadeau mai bine pe o masina japoneza..:D
|
Re: BMW Z4 Super GT
Era mai misto daca nu le avea.
|
Re: BMW Z4 Super GT
pikachuuu sau pokemon cum ii spune ... poate pt ei arata bine
|
Re: BMW Z4 Super GT
nu pot sa zic ca e reusit ci doar ca e interesanta... pentru ca e chiar interesanta :)
|
Re: BMW Z4 Super GT
sa faca treaba..asta conteaza la ei :D
|
Re: BMW Z4 Super GT
vai e tare de tot...desene mai happy asa...nu numai masini negre
|
Re: BMW Z4 Super GT
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:12. |
- Copyright 2026 4Tuning