Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/87791-bucharest-city-challenge-2008-a.html)

DONU' 18-08-08 14:35

BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Īn perioada 22 - 24 august Palatul Parlamentului va fi gazda unui eveniment mult aşteptat de către pasionaţii motorsportului, Bucharest City Challenge 2008. Cursa se va desfăşura pe traseul Bulevardul Naţiunilor Unite, Strada Izvor, Calea 13 Septembrie şi Bulevardul Libertăţii.

Pret/bilet Bucharest City Challenge:

Vineri 22 august:
Platin : 20 RON
Gold : 20 RON
Silver : 20 RON
Paddock : 20 RON

Sambata 23 august:
Platin : 80 RON
Gold : 60 RON
Silver : 40 RON
Paddock : 40 RON

Duminica 24 august:
Platin : 115 RON
Gold : 95 RON
Silver : 60 RON
Paddock : 40 RON


Pana acum suntem catziva din 4Tuning care ne-am luat bilete pentru duminica:

DONU'
Shantzu
SIT
Jackal
Nesomn
Vishenshiu

shantzu 18-08-08 15:21

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
M-ati facut voi sa dau 60 de roni pe bilet :lol:

jakal 18-08-08 20:32

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
sa-mi bag pwla daca nu sint de munca...........plm
daca nu ma invoiesc cred ca donez biletul........pe bani :))

BurSuk 21-08-08 23:23

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Vand 2 bilete VIP la Bucharest City Challenge !!! :D

Pugralph 22-08-08 09:08

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
LA ce pretz?Si pt cand?

jakal 22-08-08 10:59

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
am si eu pt duminica....super-oferta......

Bmw_E30dak 22-08-08 11:12

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 1709266)
am si eu pt duminica....super-oferta......


cf jaka??nu mai vii?

jakal 22-08-08 11:15

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
sint de munca.........plm..........

Pugralph 22-08-08 11:49

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
cat?jakal?

jakal 22-08-08 13:17

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
30 ron........

mihai88 22-08-08 13:25

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
se mai gasesc bilete la platin sau gold?

BurSuk 22-08-08 13:32

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Quote:

Originally Posted by Pugralph (Post 1709072)
LA ce pretz?Si pt cand?

Pai avand in vedere ca sunt bilete VIP, ai acces sambata si duminica.. masa la restaurant gratis + PITwalk..si multe altele ! pretul /bilet 500 E .. daca veniti cu oferte... poate mai negociez :) Toate biletele la VIP s-au dat, asa ca nu se mai gasesc !

Pugralph 22-08-08 14:17

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Quote:

Originally Posted by BurSuk (Post 1709585)
Pai avand in vedere ca sunt bilete VIP, ai acces sambata si duminica.. masa la restaurant gratis + PITwalk..si multe altele ! pretul /bilet 500 E .. daca veniti cu oferte... poate mai negociez :) Toate biletele la VIP s-au dat, asa ca nu se mai gasesc !

Prea scump!Jakal dak am cu cine merge cred k ti-l iau,sa mai gasesc pe cineva !Daca e sa il iau iti dau un pm

Vishenshiu 23-08-08 15:27

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
pana la urma la ce ora plecam maine ? si de unde ?

DONU' 23-08-08 15:29

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
O sa trec eu sa va iau pe totzi.
Ca plecam de dimineatza...


All times are GMT +2. The time now is 20:21.

- Copyright 2026 4Tuning