Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Bugatti Veyron negru mat (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/84705-bugatti-veyron-negru-mat.html)

boy_wonder 17-07-08 14:15

Bugatti Veyron negru mat
 
2 Attachment(s)
Dupa cum am mai spus, multi prefera culoarea negru mat pentru supercarurile lor de sute de mii de euro. Si totusi, un arab a decis ca negrul mat nu este de ajuns pentru Veyron-ul sau, asa ca a optat si pentru o capota cromata. Oare o fi multumit acum de masina sa?!

Sasha 17-07-08 14:21

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
marfa rau.... cum arata:dribble:

dragos002 17-07-08 14:23

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
Cum poate sa arata . Criminal.

Sonny 17-07-08 14:27

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
Interesant. Mai putin capota cromata...

But who cares? It's a Veyron! :D

maryusdanyel 17-07-08 15:03

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
Si surprinzator...numere arabe:-|

tm_kata 17-07-08 15:07

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
sa mi-o dea si roz ca nu ma supar :) extraordinara

kalligraniento 17-07-08 15:10

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
Nu ma omor dupa matt dar asta e frumoasa!

cryssl 17-07-08 15:14

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
nnnniiiice :X

VWluci 17-07-08 15:15

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
evident un arab...

UNLORD 17-07-08 15:42

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
Kitchoasa combinatie! Ii lipsesc spinerele.

SKR* 17-07-08 15:50

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
Quote:

Originally Posted by VWluci (Post 1650447)
evident un arab...


mda cum apar masini vopsite genu asta te duce cu gandu la arabi :))

cristy_sofy 17-07-08 16:02

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
exista o singura explicatie soarele de acolo a matuit vopseaua mai multor masini asa se explica de ce arabii au masiniile mate :D

steffan 17-07-08 16:04

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
dai atatia bani pe o asemenea masina, esti intre fericitii 300 de cumparatori, te zbati asa mult si totusi nu iti place si vrei sa o modific :)), am vazut k cineva a votat k e kitch si nu sar urca la volan, chiar nu ai conduce asa ceva??

Prestige 17-07-08 17:01

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
O masina oricum urata in stare "latenta"....si arabi au niste gusturi cel putin discutabile....Simbioza duce la un scarabeu in platose......

puscky_007 17-07-08 17:26

Re: Bugatti Veyron negru mat
 
Quote:

Originally Posted by steffan (Post 1650518)
dai atatia bani pe o asemenea masina, esti intre fericitii 300 de cumparatori, te zbati asa mult si totusi nu iti place si vrei sa o modific :)), am vazut k cineva a votat k e kitch si nu sar urca la volan, chiar nu ai conduce asa ceva??

..eu cred ca astia care voteaza asa ceva au chef de glume.....ma gandesc ca are 4 din astea acasa si sa plictisit si nu s-ar mai suii la voan:))..sau are Dacia si nu isi tradeaza tara:))..e patriot..


All times are GMT +2. The time now is 16:19.

- Copyright 2026 4Tuning