Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sondaje Auto (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto.html)
-   -   Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri? (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto/80003-aveti-placea-aveti-placea-pleoape-faruri.html)

22VIN 04-06-08 13:59

Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Mie unul, sincer, nu-mi plac, pentru ca mi se pare ca strica aspectul curat al masinii, se vede de la 1km ca sunt aplicate acolo. dupa mine un element de tuning reusit este cel care iti da impresia ca face parte din masina, ca asa ar fi trebuit sa fie de la inceput. prefer o capota prelungita peste faruri decat pleoape. si vad ca obiceiul de a monta chestiile astea de plastic pe faruri e din ce in ce mai des intalnit
Voi ce credeti?
http://autozone.phg.ro/pictures/anun..._VW_Golf_V.jpg
http://https://forum.4tuning.ro/newth...ewthread&f=408

Crisskro 04-06-08 15:41

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Strica liniile masinii. Ajuta cu ceva? Bat mai tare farurile? Fac forme pe pereti? :D

iMAGiNE 05-06-08 10:20

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Pe masina mea [Peugeot 307] sigur nu ar da bine pleoapele. Sunt in schimb, multe alte masini pe care pica super bine si le schimba si aspectul! D

strik3ru 10-06-08 00:50

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Capota prelungita, se vede pe masinutza!!!

Al3xPuma 10-06-08 22:19

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
E inutil ... cica tuning :))) o aplice daia din plastic :P ... capota prelungita e mult mai misto .. dar adevarat mai multi bani .. eh ...

dagosh88 12-06-08 02:03

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Capota prelungita sau nimic.

PureBase 15-06-08 16:55

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
mie îmi plac , dar , depinde de maşini... că nu pot pune pleoape pe un Ferarri:rolleyes2
în schimb pe Dacia Solenza cred că merg , deci mi-ar placea să am...

fasso 15-06-08 22:31

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
cu toate ca am pe masina pleoape, prefer capota prelungita!da un alt aspect, de bad ass!insa la masina mea nu s-a putut face prelungirea capotei peste faruri deoarece capota mea nu ajunge la faruri,asa ca am adoptat stilul pleoapelor!

paul_ral 15-06-08 22:32

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
1 Attachment(s)
Am, imi plac, sunt Kamei.

fasso 15-06-08 22:35

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Quote:

Originally Posted by paul_ral (Post 1593283)
Am, imi plac, sunt Kamei.

uite un exemplu de masina pe care dau bine pleoapele!finutze si subtile....bravo!nice vr6 apropo;)

Messerschmitt 18-06-08 16:01

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
da preferabil ar fi o capota putin mai lunga... dar cum costa mult mai multi bani si mult mai mult timp... ROMANU E IN ROMANIA;) deci trageti concluzia
Si la unele masini merg niste pleoape , nu mai are aspectu ala de faruri de neam prost si par un pic mai finute

nutzuXXL 18-06-08 18:14

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
depinde de masiana . la unele dau chiar f bine , la altele ... dau in kitch .

Messerschmitt 18-06-08 18:58

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Deci nutzuXXL u ce masina ai/.?? sau ce ti-ai pune ploape sau capota alungita??

nutzuXXL 18-06-08 23:31

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Quote:

Originally Posted by Messerschmitt (Post 1599138)
Deci nutzuXXL u ce masina ai/.?? sau ce ti-ai pune ploape sau capota alungita??

am o galeata din '85 , un fiat ritmo aflat deocamdata la reanimare . daca-i pun pleoape , o sa arate ca draq , si o dau in kitch . nu are rost sa-i fac asa ceva.

taicamiu are un golf 3 . la masina asta pleoapele arata destul de bine , dar o alungire a capotei " bad boy loock " ar arata demential :twisted: . deci daca e sa dau un ban , il dau pe "bad boy loock"

Messerschmitt 19-06-08 10:58

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
dap ai dreptate ar fi belea... la golf;) SPOR LA BANI!!:D


All times are GMT +2. The time now is 22:34.

- Copyright 2026 4Tuning