![]() |
Masinile din "Death Race"
28 Attachment(s)
Masinile din "Death Race"
Filmul "Death Race" va fi lansat in august 2008. Rolurile principale sunt adjudecate de Jason Statham ("The Bank Job"), Tyrese Gibson ("Too Fast Too Furious"), Ian McShane si Joan Allen. Ramane de vazut daca "Death Race" va onora remake-ul din 1975, "Death Race 2000". "Cursa Mortii" se concentreaza asupra unei inchisori, situata intr-un viitor nu foarte prietenos. Masinile din film sunt cat se poate de modificate, aducandu-ne cumva aminte de "Mad Max". Lista de mai jos cuprinde cele mai tari modele din film. 1. Frankenstein' Monstar - Ford Mustang GT din 2006 2. Machine Gun Joe's Ram - Dodge Ram 1500 4wd din 2004 3. Pachenko's Chop Top - Buick Riviera din 1966 4. 14K's Porsche - Porsche 911 din 1980 5. Colt's Jag - Jaguar XJS din 1989 6. Grimm's 300 - Chrysler 300C din 2006 7. Buick Riviera "Boat tail" din 1972 8. Pontiac Trans Am din 1979 9. BMW 735i din 1989 10. The Dreadnaught - un fel de truck |
Re: Masinile din "Death Race"
Ce buget mic a avut filmul!
|
Re: Masinile din "Death Race"
au stricat bunatate de masina-- Ford Mustang GT din 2006
|
Re: Masinile din "Death Race"
axxxel cum ai tras tu concluzia ca au avut buget mic?ca sunt curios rau
oameni au facut un film la care o sa aiba incasari,crezi ca le pasa catusi de putin ca nu va place voua ca au stricat un mustang(asta daca nu au mai multe cum a fost in cazul lui "eleanor") in fine.....asteptam filmu |
Re: Masinile din "Death Race"
mai bine nu camuflau masinile
|
Re: Masinile din "Death Race"
nici yo nu vad chestia cu bugetu mic....daca nu sunt ferrari,porsche,etc...modele 2008....nu inseamna k au bugetu mic....oricum...asteptam filmu :D...pare marfa :D
|
Re: Masinile din "Death Race"
super tare filmul.... un fel de carmaghedon :))
|
Re: Masinile din "Death Race"
mai bine luau logan si il stricau...decat alea :(
|
Re: Masinile din "Death Race"
:D cred k o sa fie ceva in genul jocului flatout 2, dar film, abea astept
|
Re: Masinile din "Death Race"
cam urate filmele astea gen mad max
i-a pus camionetei plug :) |
Re: Masinile din "Death Race"
trebuia sa dea vreo 2 cu noroi ca asa ii sade bine la roman...trebuia aia vreau aia aia nue buna...alde scurtmetraje in baie ....
|
Re: Masinile din "Death Race"
ce teroare sunt astia cu "saraca masina" ....
|
Re: Masinile din "Death Race"
pfoa ce tare, abia astept sa vad mustangul si 300C facute praf.
astep filmul. |
Re: Masinile din "Death Race"
Sincer mie imi plac, 2-3 Masini deastea in bucuresti sunt perfecte :)))
|
Re: Masinile din "Death Race"
pacat de masini ca filmul...
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:36. |
- Copyright 2026 4Tuning