![]() |
Peugeot 206
3 Attachment(s)
Peugeot 206
|
interesanta ... in modu bun :) cre'ca tipu s'o cam inspirat de la japonezi cand o facut'o asta ... e frumoasa
|
combinatzia de culori pe care a folosit-o este mortala...
mai ales pentru o mashina ca aceasta... jantele sunt frumoase... stopurile nu mai zic...stopurile alea fac totzi bani...nu de alta dar m-am cam saturat de lexus style... per total frumoasa kiar frumoasa foc! :wink: |
e frumos peugeot ...imi place ; oricum yo cred ca 206 e o masina care se poate modifica destul de usor :!: sunt o multime de variante de kituri 8)
|
Arata super!
Are ceva modificat si la motor :? ? |
cat am stat in bacau am fost uimit de frumuseatea acestei masini...si pe langa faptul ca arate bestial ... sunt demential :)) super!!!! bv :shock:
|
super reusita. imi place mult de tot ... f reusite culorile , jantele tot :)
e facuta cu gust |
No comment :shock: :shock: . Masina arata superb. Felicitari proprietarului :!:
|
foarte frumoasa. un mare + pentru stopurile fara pic de rosu ca la tzaranelile alea de le vezi p toate masinile.
|
:peace: 8)
|
am o intrebare pe talon ce culoare scrie ?
|
culoarea care predomina , pe a lu gusu ce scrie ? :roll:
pacat de motor : / ah dar am uitat ca nu se vbeste de motor aici , ok then , masina arata foarte bine - Spoilerul fatza nu e acelasi cu a lui shaggy + blondu ? : / jantele sunt prea mici ... zic eu .. + e inalta . . cu astea 2 ar fi bmb ... |
E frumoasa foarte misto!!!! Mai ales paint-jobul!!
|
E belea :shock: ! DOar e peugeot ce dreacu :D :twisted:
|
e reusita :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning