Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - Coman Razvan (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/73569-machete-lucru-coman-razvan.html)

coman razvan 05-04-08 11:44

Machete in lucru - Coman Razvan
 
10 Attachment(s)
1) Am cumparat un VW New Beetle pentru prietena mea si am incercat sa il fac sa arate ca un Beetle Cross, sper ca am reusit!
Modificari : Mocheta interior, evacuare sport, geamuri fumurii, jenti putin mai mari.
2) Am pus doua "burlane" la Range Rover.

virusel 05-04-08 13:51

Re: Mici modificari!
 
foarte tare evacuarile la range....;)

manu_96xls 05-04-08 13:58

Re: Mici modificari!
 
Bravo! Sunt frumoase ambele.
PS:evacuarile la range nu sunt paralele:-P

coman razvan 05-04-08 14:36

Re: Mici modificari!
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 1467437)
Bravo! Sunt frumoase ambele.
PS:evacuarile la range nu sunt paralele:-P

Da stiu ca nu sunt paralele! :( cea din dreapta e putin mai in sus...nu o mai dezlipesc acum...e foarte mica diferenta! 8)

manu_96xls 05-04-08 17:29

Re: Mici modificari!
 
Nu am vrut sa para ca un repros sau altceva.M-am gandit doar ca nu ai observat si se poate remedia ,dar daca nu se poate nu e problema ca e frumoasa oricum:)

MM11AJJ 06-04-08 12:23

Re: Mici modificari!
 
frumoase amandoua dar mi se par cam mari jantele pe beatle in rest gj

eddycdk 06-04-08 18:25

Re: Mici modificari!
 
mai ai tu una in lucru... :lol::lol:....

AdY9005 06-04-08 18:31

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
din ce ai facut tobele la Land Rover?

coman razvan 06-04-08 18:57

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Quote:

Originally Posted by AdY9005 (Post 1469209)
din ce ai facut tobele la Land Rover?

Raspunsul se afla AICI 8)

DonCorleone 07-04-08 08:51

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 1469248)
Raspunsul se afla AICI 8)

pe beetle ai jante de mustang? :P

coman razvan 07-04-08 12:06

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Quote:

Originally Posted by DonCorleone (Post 1470383)
pe beetle ai jante de mustang? :P

Da...sunt jantele de pe Mustang ;) (care acum are al doile rand de jante de pe R32 8)) :D

coman razvan 08-04-08 19:53

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
4 Attachment(s)
Fors Focus WRC! Motorul era 100% negru :( si avea evacuarea din plastic :(

coman razvan 09-04-08 20:33

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
4 Attachment(s)
Range Rover si o poza tip WRC 8)

manu_96xls 09-04-08 23:10

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Au iesit frumos ambele motoare.8)
Se vede ca ai rabdare si iti place:)

rock_angel 14-04-08 19:04

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
imi plac evacuarile de pe range rover


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning