Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Hyunday Coupe - Coupé de Oro (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/68580-hyunday-coupe-coupe-oro.html)

RoSonic 24-02-08 21:23

Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
18 Attachment(s)
Hyunday Coupe - "Coupé de Oro"

Galerie foto cu un Hyunday Coupe modifcat in Spania si prezentat in revista MaxiTuning.

demian 24-02-08 21:28

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
prea evoluati arata beton

demian 24-02-08 21:28

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
Quote:

Originally Posted by demian (Post 1380885)
prea evoluati arata beton

coupe de aur

keemo 24-02-08 21:33

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
e ciudata blana aia la schimbator si la frana de man...k in rest e ok ...imi place !!

xtrim 24-02-08 21:45

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
Mie nu imi place culoarea in rest e Ok :P

golidix 24-02-08 21:54

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
arata bine masinutza,dar cred ca a lasat la sf schimbatoru si frana de mana si a ramas fara inspiratie :lol: si patratelele alea naspa

ArCaDa 24-02-08 21:54

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
urat..chiar nu imi place...interioru ce ma mai incanta ca in rest e urat...prea impopotonat cu patratele alea pe el si jantele sunt oribile...:sad:

maryo86 24-02-08 21:58

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
Masina e super dar nu-mi plac patratelele alea colorate si blanita de la schimbator si frana de mana.

BULLDOG 24-02-08 22:17

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
cenumi place ii blana aia ... si volanu .. care nu are nici o treaba cu masina.... in rest ii frumoasa .. si complexa

Marius_mym89 24-02-08 22:24

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
Quote:

Originally Posted by demian (Post 1380885)
prea evoluati arata beton

ai vazut A6-le ala zis "A9" :lol::lol:.....:sad:(de masina).....asta arata mai bn....;)

spiri14 24-02-08 22:57

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
dak a depus atata munca la ea.. macar de ii facea un loc la ps2-u ala..il tine in torpedo !!! ??

Chucky bmw 24-02-08 23:04

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
fatza nu imi place restu e frumos

Dr3adLorD 24-02-08 23:43

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
Mi nu-mi prea plac jantele

ERY 24-02-08 23:49

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
Am mai vazut la spanioli cateva coupeuri modificate si toate au o chestie comuna...au tendinta de a lungii bara aia fata cam mult...iar la aceasta masina care este una de expo au pus presurile alea de 2 lei....

Big_85 25-02-08 00:05

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
parerea mea este ca masina asta este lucrata cu mult bun gust cu toate ca mergea o culoare mai agresiva


All times are GMT +2. The time now is 21:42.

- Copyright 2026 4Tuning