Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   muzica la moda pt noi (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/681-muzica-moda-pt.html)

catalin rs4 12-03-04 03:32

muzica la moda pt noi
 
aici puteti pune melodi..ce ascultati si tot ce este la moda..inceputul il fac eu.. :lol: :lol:

FiReBuRn 12-03-04 09:24

1 Attachment(s)
Si continui eu ... este un soundtrack din 2 fast 2 furious.. ! :wink: Eu asta ascult non`stop...cea mai marpha melodie..negativ..versuri..tot.. ! :twisted:

B12ZMD 12-03-04 11:01

Modern Talking RULZZZZ !!! :lol: 8)

FiReBuRn 12-03-04 12:07

ZMD ..noi vorbim aici de muzica la moda !!! nu de poponari :lol: :lol: :lol: ..muzik la moda adica RAP ! :twisted:

alex_maxx 12-03-04 17:01

1 Attachment(s)
si mie imi place melodia aia la nebunie din 2 fast... Fireburn..pun si eu o melodie care imi place mie destul de mult (adik e prin top 20)..ce ziceti va riscati sa o \"dati jos\"...:peace:

..si vedeti k am mai pus una marfa la ...topicul cu hip hop!

cosmina 12-03-04 17:54

1 Attachment(s)
Pentru Catalin :)

alex_maxx 12-03-04 18:02

1 Attachment(s)
..pt cei care au jucat NFS Underground...probabil k ei vor recunoaste melodia ..:peace:..e o melodie buna de ascultat in masinutza la o cursa :D

catalin rs4 12-03-04 18:02

cismuna muerci mult pt melodie..si merci ca nai uitat.. :lol: :lol: :lol: :wink: maxx..superrrrrrrr melodia ..aia chiar vroiam sa o bag eu acuma. :lol: :lol:

catalin rs4 12-03-04 18:09

man sunt campoin..la nfs.. 8) :wink: in 2 zile am terminat jocul 8)

alex_maxx 12-03-04 18:10

..sorry eu din graba am uitat sa pun melodiea:) am pus-o acum ..cam greu da a luat-o...:) :peace:

Hondarul 12-03-04 23:49

GET LOW... Cea mai tare melodie de masina, dupa mine.

Pe bune !!!!!

Manelo Party 3 Rullz !!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Turbo110 13-03-04 01:37

:D
 
Linkin Park \"at the floor \"
Mi se pare cea mai cea melodie pe care am auzit-o !

b99sha 13-03-04 09:15

1 Attachment(s)
:arrow:

cr0n0s 13-03-04 11:53

2 Attachment(s)
postez si eu 2 melodii... prima sper sa va placa .. parerea mea e ca e super tare... si de a doua nu mai zic nimika.... :P

aicad 13-03-04 12:51

eu nu pot sa pun nici o melodie grrrrrrrrr


All times are GMT +2. The time now is 16:42.

- Copyright 2026 4Tuning