![]() |
Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
Pentru intrare in usergroup trebuie sa prezentati aici machetele voastre.
Cerinte:arrow:
|
Re: Aderare Usergroup
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
pozele.:D sunt 16 si mai am mai mici de 1:24
|
Re: Aderare Usergroup
central poti da join la grup;)
|
Re: Aderare Usergroup
gata am dat:D
|
Re: Aderare Usergroup
cred ca ma incadrez....le numarati voi....oricum numarul lor a ajuns in jur de 120 acum. 8)
http://www.mbogdan.ro/image/wall.jpg |
Re: Aderare Usergroup
Poti da join :lol:
|
Re: Aderare Usergroup
Cine nu este activ pe sectiune il dau afara din usergroup si nu mai intra daca nu are un motiv BINE INTEMEIAT si CREDIBIL! Fara discutii.
|
Re: Aderare Usergroup
Cam absurd, nu crezi? Poate unii sunt ocupati si nu mai au timp :) sau poate pleaca din tara, la tara ... nu stiu. Eu personal zic sa te mai gandesti putin.
|
Re: Aderare Usergroup
AM ZIS CLAR, SA AIBA MOTIV BINE INTEMEIAT!
Nu e greu, imi da un pm si gata, dar daca minte si in acel timp in care zice ca e plecat din tara posteaza in prostie pe alte topicuri= OUT ;)... Nu zic sa postati aiurea post dupa post...dar daca tot sunteti in grup sa ajutati cu sfaturi, pareri etc ;) |
Re: Aderare Usergroup
Pot da join?:D:D:D
|
Re: Aderare Usergroup
Din cate am vazut eu aici:arrow: https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/67553-machetele-mele-freak-bv.html ..da :D
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Daca machetele sunt doar 1/43, pot sa dau join?
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:41. |
- Copyright 2026 4Tuning