Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   VT UserGroup || EaGle vs. Gabi (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/63168-vt-usergroup-eagle-vs-gabi.html)

Gabi 16-01-08 19:03

VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
3 Attachment(s)
1. Original;
2. EaGle;
3. Gabi.

EaGle 16-01-08 19:13

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
Gabi ca sa fiu fair-play.
Pacat ca nu ai colorat-o toata, in rest e super :D

Gabi 16-01-08 19:23

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
N-am mai avut timp, frate ! Am ajuns de la servici cu 5 minute inainte sa fac pollu' si... eram prea inghetat ca sa mai fac ceva la ea.

Ce-o fi, o fi ! Eu nu sunt ofticos ! :lol:

no limits design 16-01-08 19:46

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
eu am votat eagle desi e putin blury a nimerit-o cu roata spate..... pakt k nu ai avut timp gaby .... bafta

frost_dani 16-01-08 19:58

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
eu am votat gabi pt ca eu consider ca a vrut sa faca o masina proaspat iesita din "garaj" :)...si era in drum spre vopsitorie cand l-au prin paparazzi :lol:

keemo 16-01-08 22:03

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
gabi...................................

Psycho 17-01-08 10:04

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
nu-mi place ca nu ai terminat-o da sa zicem ca se mai intampla ... oricum nu-mi plac jantele .. dar compenseaza kitul ;)

_seby_ 17-01-08 14:04

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
vot eagle!desi cred ca a lu` gabi iesea mai faina daca ar fi terminato...:D

L33L00 17-01-08 14:52

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
eagle pt ca spre deosebire de cea a lui gabi a lui nu e wip

coman razvan 17-01-08 19:15

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
Eagle...mult mai faina!E terminata si arata super!

Reme 18-01-08 13:19

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
e destul de greu de votat aici! gabi nu ai vopsit masina! eagle are diferite parti blurry, dar a terminat-o! k body kitt e mai pe gustul meu a lu gabi!

BMWfan 19-01-08 14:22

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
gabi
daca ar fi terminat-o ar fi fost clar peste eagle

wlady 19-01-08 18:07

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
Vot Eagle...
Gabi ... Imi pare rau de masina, aveai un kit bomba ;).

Nitro Customs 20-01-08 02:06

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
vot Eagle:arrow: :arrow:

peter 21-01-08 18:08

Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
 
vot Gaby chiar daca e wip ,dar a lui Eagle are multe greseli....:|


All times are GMT +2. The time now is 21:41.

- Copyright 2026 4Tuning