![]() |
VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
3 Attachment(s)
1. Original;
2. EaGle; 3. Gabi. |
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
Gabi ca sa fiu fair-play.
Pacat ca nu ai colorat-o toata, in rest e super :D |
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
N-am mai avut timp, frate ! Am ajuns de la servici cu 5 minute inainte sa fac pollu' si... eram prea inghetat ca sa mai fac ceva la ea.
Ce-o fi, o fi ! Eu nu sunt ofticos ! :lol: |
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
eu am votat eagle desi e putin blury a nimerit-o cu roata spate..... pakt k nu ai avut timp gaby .... bafta
|
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
eu am votat gabi pt ca eu consider ca a vrut sa faca o masina proaspat iesita din "garaj" :)...si era in drum spre vopsitorie cand l-au prin paparazzi :lol:
|
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
gabi...................................
|
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
nu-mi place ca nu ai terminat-o da sa zicem ca se mai intampla ... oricum nu-mi plac jantele .. dar compenseaza kitul ;)
|
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
vot eagle!desi cred ca a lu` gabi iesea mai faina daca ar fi terminato...:D
|
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
eagle pt ca spre deosebire de cea a lui gabi a lui nu e wip
|
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
Eagle...mult mai faina!E terminata si arata super!
|
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
e destul de greu de votat aici! gabi nu ai vopsit masina! eagle are diferite parti blurry, dar a terminat-o! k body kitt e mai pe gustul meu a lu gabi!
|
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
gabi
daca ar fi terminat-o ar fi fost clar peste eagle |
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
Vot Eagle...
Gabi ... Imi pare rau de masina, aveai un kit bomba ;). |
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
vot Eagle:arrow: :arrow:
|
Re: VT UserGroup || EaGle vs. Gabi
vot Gaby chiar daca e wip ,dar a lui Eagle are multe greseli....:|
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:41. |
- Copyright 2026 4Tuning