![]() |
Battle || Cel mai frumos brad
13 Attachment(s)
1.~Ada~ (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...1&postcount=16 )
2.2fast4u_DK (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...85&postcount=9 ) 3.APVitza (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...3&postcount=18 ) 4.B83RUP (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...9&postcount=17 ) 5.CT-07-APV (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...9&postcount=19 ) 6.Ernest (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...74&postcount=8 ) 7.george_fufly (nu are mai multe poze...norocu meu:lol: ) 8.MKE (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...0&postcount=25 ) 9.mnl69 (restu de poze aici:https://forum.4tuning.ro/showpost.php...7&postcount=11 ) 10.Psycho (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...54&postcount=2 ) 11.RA_2fast4u (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...1&postcount=20 ) 12.spgbuc (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...6&postcount=24 ) 13.xxdadixx ( nu are mai multe poze...norocu meu:lol: ) Ps. am votat cu mke deoarece a mers pe un anumit stil si nu la incarcat prea mult |
Re: Battle . Cel mai frumos brad
dc nu ai pus si originalul ? :lol:
vot emkae |
Re: Battle . Cel mai frumos brad
Ce ciudat arata in poza.. ...
mi l-am votat pe al meu.. ca deh il vad in fiecare zi si m-am indragostit de el :)) |
Re: Battle . Cel mai frumos brad
Quote:
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
am votat cu ernest:) imi place:P
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
de ce nu se poate vedea cine a votat pe cine ?!?!
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
k am uitat sa bifez prostia aia :|
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
2 Attachment(s)
l-am votat pe ernest .... pacat insa ca nu am am stiut din timp ca puneam si eu poze cu bradu meu!
(da e mai mare decat mine) |
Re: Battle . Cel mai frumos brad
stii de ce intreb pentru ca in prima zii avea 11 voturi si mi s-a parut cam blat ;) ... o s ale dau si eu mass la astia pe cta sa ma voteze sa-mi iau voturi
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
ps .. daca iau abonamentu il donez ...
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
4 Attachment(s)
Ce sunt crengile alea mai? Voi numiti crengile alea brazi? Uite aici brad, nici nu am putut sa-l prind pe tot in poze...
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
pai la cat de mare si frumos e n-a mai avut mosu bani de cadouri .. vad ca e gol dedesupt :))
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
1 Attachment(s)
am cel mai frumos cadou posibil....
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
am votat pe Psycho ..... mi-a placut mult bradu lui ;) ca seamana cu al meu putin ;)
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
Votat : MKE - superb.... place mult si a lu xxdadixx....si un mareee + lu APVitza pt originalitate...(tuborg):lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:36. |
- Copyright 2026 4Tuning