Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Battle || Cel mai frumos brad (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/61667-battle-frumos-brad.html)

ra2 02-01-08 18:11

Battle || Cel mai frumos brad
 
13 Attachment(s)
1.~Ada~ (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...1&postcount=16 )
2.2fast4u_DK (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...85&postcount=9 )
3.APVitza (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...3&postcount=18 )
4.B83RUP (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...9&postcount=17 )
5.CT-07-APV (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...9&postcount=19 )
6.Ernest (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...74&postcount=8 )
7.george_fufly (nu are mai multe poze...norocu meu:lol: )
8.MKE (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...0&postcount=25 )
9.mnl69 (restu de poze aici:https://forum.4tuning.ro/showpost.php...7&postcount=11 )
10.Psycho (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...54&postcount=2 )
11.RA_2fast4u (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...1&postcount=20 )
12.spgbuc (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...6&postcount=24 )
13.xxdadixx ( nu are mai multe poze...norocu meu:lol: )

Ps. am votat cu mke deoarece a mers pe un anumit stil si nu la incarcat prea mult

shantzu 02-01-08 19:16

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
dc nu ai pus si originalul ? :lol:
vot emkae

RA_2fast4u 02-01-08 19:34

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Ce ciudat arata in poza.. ...

mi l-am votat pe al meu.. ca deh il vad in fiecare zi si m-am indragostit de el :))

ra2 02-01-08 23:28

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1271581)
dc nu ai pus si originalul ? :lol:
vot emkae

sa stii ca atunci cand m am gandit aolo sa fac poll-u...2 secunde m am gandit ca trb sa caut originalu =))

Bogdan_ozzy 03-01-08 22:51

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
am votat cu ernest:) imi place:P

Psycho 04-01-08 02:05

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
de ce nu se poate vedea cine a votat pe cine ?!?!

ra2 04-01-08 12:10

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
k am uitat sa bifez prostia aia :|

nadir 04-01-08 17:06

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
2 Attachment(s)
l-am votat pe ernest .... pacat insa ca nu am am stiut din timp ca puneam si eu poze cu bradu meu!






(da e mai mare decat mine)

Psycho 04-01-08 17:34

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
stii de ce intreb pentru ca in prima zii avea 11 voturi si mi s-a parut cam blat ;) ... o s ale dau si eu mass la astia pe cta sa ma voteze sa-mi iau voturi

Psycho 04-01-08 17:42

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
ps .. daca iau abonamentu il donez ...

B-69-TAU 04-01-08 17:46

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
4 Attachment(s)
Ce sunt crengile alea mai? Voi numiti crengile alea brazi? Uite aici brad, nici nu am putut sa-l prind pe tot in poze...

Psycho 04-01-08 17:49

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
pai la cat de mare si frumos e n-a mai avut mosu bani de cadouri .. vad ca e gol dedesupt :))

B-69-TAU 04-01-08 17:52

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
1 Attachment(s)
am cel mai frumos cadou posibil....

Red_D()g 05-01-08 00:17

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
am votat pe Psycho ..... mi-a placut mult bradu lui ;) ca seamana cu al meu putin ;)

Sasha 05-01-08 00:22

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Votat : MKE - superb.... place mult si a lu xxdadixx....si un mareee + lu APVitza pt originalitate...(tuborg):lol:


All times are GMT +2. The time now is 16:36.

- Copyright 2026 4Tuning