Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   \"Care o are mai lunga?!\" X-Ray-Eyes VS Edy V12 : (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/6039-lunga-ray-eyes-vs-edy-v12.html)

EvLSant0S 17-06-05 14:15

\"Care o are mai lunga?!\" X-Ray-Eyes VS Edy V12 :
 
1 Attachment(s)
Ia sa vedem :D
care o are mai lunga
downloadatzi filmul , vizionatzi-l ...
si .. votati
:D care o are mai lunga :D

the_mav 17-06-05 14:32

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :P :wink:
belea amandoua.... :P :wink:

blowwind 17-06-05 14:36

clar edy :)) doar ca a lui X-Rays arata mult mai misto...zici ca`i flama de sudura.. :)

alexutzu 17-06-05 14:40

ca durata se vede clar ca la XRAY tine mai mult, dar ca marime de flacara V12 isi spune foarte clar cuvantul

Skillzu 17-06-05 14:53

frumos......fara prea multe cuvinte....e clar k in lungime e mia lunga a lui edy....k durata klar Xray-Eyes

EvLSant0S 17-06-05 15:02

Sa inteleg ca ... o combinatie intre ... cele 2 .. si anume :
Lungimea \" a lui Edy \" + Durata \" lui X-Ray-Eyes\" ... ar rezulta \"o combinatie perfecta\" nu ?! :P :lol:

Edd 17-06-05 15:23

am raspuns exact la poll a lui edy e mai lunga dar nu se compara cu a lui x-ray-eyes dureaza mai mult si pe la sfarsit e mijto amandoua instantaneu \"BIG FLAME\" nu a avut nimeni tupeu sa aprinda o tigara ar fi fost prea tare :lol: :lol: :lol: :lol:

RoSonic 17-06-05 15:40

3 Attachment(s)
Quote:

nu a avut nimeni tupeu sa aprinda o tigara ar fi fost prea tare
ia d'aici:

:lol:

EvLSant0S 17-06-05 15:43

=)))))))))) continuarea a fost aiurea :))
nush cum de am scapat cu gene/sprancene =))

Bestie 17-06-05 16:06

ca lungime... Edy, dar mai mult imi place a lui X-Ray

EvLSant0S 17-06-05 16:19

that sounded ............. GAY ! :lol: :P

GolfuletzS 17-06-05 17:14

e mai lunga a lu Edy :D da e mai frumoasa a luX ray

Edd 17-06-05 18:23

lol la toate aveti replica mha :lol: :lol: :lol: cine era tipul?? :lol: :lol: :lol: ca mi-a furat ideea :cry: :roll: :twisted: :twisted: :P oricum bv celui care a reushit :lol: :lol: :lol:

ffocus 17-06-05 18:37

a lu x-ray cand se face mare e mai fleshcaita :lol:

sau era racoare :lol: ...pardon...vant

EvLSant0S 17-06-05 18:44

deci daca ar fi una cu lungimea lui edy ,si cu durata / frumusetea celei lui x ray ar fi perfect , am inteles ... =))
u ppl sound gay =))


All times are GMT +2. The time now is 10:46.

- Copyright 2026 4Tuning