![]() |
Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
Toti cei care vor sa adere la acest club sa isi exprime dorinta ... regulile le voi pune zilele acestea ...
|
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
nu le mai pui
|
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
Face cozonaci , taie porcul ... nu are timp acuma :lol: ... poate dupa sarbatori !
|
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
Quote:
|
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
Pai am plecat deodata cu tine de la omv m-am dus sa vad daca pot face ceva cu furtunul spart , si ne reusind sa fac nimic am plecat acasa ...lasa ca ne vedem maine , defapt azi ... poate mai iese ceva ... (da tu nu ai somn ? e 4.30 !:shock: )
|
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
cum sa aiba somn cand umbla prin SM/BM se plimba ca doar e in vacanta omul!
|
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
Quote:
|
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
Regulile nu le mai pui??? Ca sunt curios .
https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/70205-golf-2-1-6-a.html |
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
Aspirantul la statutul de membru MR trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
1. Varsta Minima 18 ani 2. Permis de Conducere 3. Masina proprie axata pe MR DRAG, MR DRIFT, MR SHOW, MR SOUND, MR RALLY. 4. In cazul in care doreste sa adere la MR DRAG, se va da cu 1 (2) masini care se situeaza in aceasi grupa de putere cu el, si in functie de rezultat va avea un + sau un - la propunerea de aderare. 5. Plateste taxa de aderare in club, respectiv: Tricou, Sticker, Parasolar 6. Plateste in termen de 1 luna de la aderarea la MR cotizatia pe semestru in curs de desfasurare in functie de luna in care adera! 7. Acesta va fi admis daca indeplineste toate conditiile de mai sus si daca este acceptat printr-un vot de ceilalti membri MR. 8. Aderarea membrilor se va face intr-o data precisa, o singura data pe luna, la o scurta sedinta MR. Post scris de Mikutzu pe unul din thread'urile de pe site'ul MR, God rest his soul :( |
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
Uite...aici este regulamentul...;)
http://forum.midnightracers.ro/showthread.php?t=794 Ups...scuze...mi-ai luat-o inainte Ionut :D...;) |
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
mersi cata :)
|
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
alt id...trb sa iasa soarele sa facem o regrupare...sti pishto nu ? :D ... ai promis
|
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
Asta seara la practiker ... la 22 :00 , numai membri midnight racers
|
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
asa mai merge :D ... ghinion cu onomastika da oricum vin la 22 jumate...pusik;))
|
Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
La ora 22:00 intalnire Membri Midnight Racers ....Cei care vor sa ma ajute in organizarea Show'ului din 11.05.2008...In parcare la Maramuresul .
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:12. |
- Copyright 2026 4Tuning