Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vw Golf4 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/50036-vw-golf4.html)

trafy-vr6 29-08-07 17:08

Vw Golf4
 
Vand Vw Golf 4,an fabr. 2000, 1.9 tdi, 90 cp, trapa electrica, jante, mp3 panasonic, distributie schimbata, adus de 1 an in Ro, ABS, Servo directie, 6 airbag, 142.000km, carte service, poze peste cateva zile, pret 8700 euro neg. Cine e interesat add valcea_racing sau P.M.

recBeat 29-08-07 17:29

Re: Vw Golf4
 
Jesus !!!! si mai ziceti ca cer io mult pe a mea :P
Bafta la vanzare man :oops:

trafy-vr6 29-08-07 17:35

Re: Vw Golf4
 
multzumeanu:))

wdy- 30-08-07 14:21

Re: Vw Golf4
 
3 Attachment(s)
si uite si cateva poze cu ea

trafy-vr6 30-08-07 21:05

Re: Vw Golf4
 
nimeni interesat? pretu e negociabil!!!

wdy- 31-08-07 19:38

Re: Vw Golf4
 
mai are si 2 cotiere fata/spate mai gasii si o telecomanda la casetofon :)

trafy-vr6 01-09-07 12:31

Re: Vw Golf4
 
nu e alergata...chiar nimeni interesat?

iustinm 14-09-07 09:48

Re: Vw Golf4
 
Am vazut niste jante langa Golf IV, sunt de vanzare? Daca da, anunta-ma si pe mine 0768.551.977

wdy- 14-09-07 11:53

Re: Vw Golf4
 
le dau numai daca mi se ofera un pret bun pe ele altfel nu le dau cu totu`

iustinm 14-09-07 22:53

Re: Vw Golf4
 
pai si ce inseamna pret bun... da-mi un exemplu...

wdy- 14-09-07 22:56

Re: Vw Golf4
 
pai eu am dat 225€/buc acum u cat poti sa`mi oferi ? gandeste`te si cat imi scade din valoarea masini ...

iustinm 15-09-07 09:12

Re: Vw Golf4
 
OK, am inteles! Bafta la vanzare...

liviu85 16-10-07 00:20

Re: Vw Golf4
 
ceri mult mai scade ca in stilul asta nu o vinzi ... iti ofer 7900 pe ea cu tot cu jante

wdy- 16-10-07 19:30

Re: Vw Golf4
 
ai adus vreodata o masina din germania? te intreb si eu ca multi vorbiti da habar n`aveti cum sunt maisinile acolo vedeti pe mobile un golf din '04 la 4000€ si credeti ca exista nu ? mergi in germania cauta o masina buna si daca u mi`o scoti sun 8000€ ti`o cumpar eu. eu am dat 600€ numai pe distributie daca stii ce e aia insemna ca stii ca totusi 600 e acceptabil in fn poate o sa intelegi si u ;) mult noroc

Eugen_TL 16-10-07 20:24

Re: Vw Golf4
 
bai liviu u la toata lumea ceri sa lasa la pretz..ce naiba! ala e pretu..care e neg vb cu el acolo 2-400euro ... caer nu nu o sa scada ;) ... dar nu intra pe fiecare topic sa spui LASA LA PRET ca nu e frumos !

frate sub 8200 sa n-o lasi ;) mai bine o pastrezi face banii !


All times are GMT +2. The time now is 19:25.

- Copyright 2026 4Tuning