![]() |
Filmarea TV
Am incercat sa-l pun sa ruleze sa vedeti de pe forum direct da nu merge! asa ca click jos
:poke: » Agip Tg-Jiu TV « |
Re: Filmarea TV
Super tare ..voi ati chemat televiziunea?
Cel care a vorbit a fost cristea_rotitza nu?...s-a emotionat putin :oops: |
Re: Filmarea TV
super tare!!! vrooom power, nu cristea? :D bravo baieti!
|
Re: Filmarea TV
A fost super in noaptea aia. Acum sa vedem ce va fi:)
|
Re: Filmarea TV
Fara televizune :P atrage garda si data viitoare sa nu va mai arate numerele.
|
Re: Filmarea TV
Asa e, dar ce sa faci, nu am chemat-o eu.
|
Re: Filmarea TV
Mita ce bine dai pe sticla ! ! ! :peace:
Data viitoare o comitem grav ! ! ! :2gun: |
Re: Filmarea TV
nu am vazut la Tv ,misto ce vad :)
|
Re: Filmarea TV
Frate tot Tg-Jiul a aflat,nu stiu daca e Bine sau Rau?!
|
Re: Filmarea TV
e de bine :lol: dar nu lasati multi gura casca pe langa voi sau televiziunea
|
Re: Filmarea TV
Pai televiziunea o potzi invita si sa le inpui anumite reguli cum ar fi: sa cenzureze numerele de la masini , chestii de astea si o sa fie de accord pt ca si asa au numa subiecte nasoale la antena1 tg-jiu !
|
Re: Filmarea TV
Pai din cate stiu l-i s-a spus sa blureze numerele si ei au zis : "da cum sa nu" si nu o data ci de 3 ori cred ca au fost rugati... si te trezesti pe post ca apar numerele.... ce sa mai zici?....
|
Re: Filmarea TV
Pai mergem innainte de intalnire la sediu si discutam cu ei despre cenzura . Ca nu suntem de acord sa arate numerele pentru ca pot fi dati in judecata si o sa inteleaga !
|
Re: Filmarea TV
Faza cu politia a fost doar un avertisment, probabil sa nu mai faceti prostii, burnout`uri, etc...
Daca nu faceati voi asta era altceva! |
Re: Filmarea TV
oricum venea...unde e multa lume, hop si garda
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:33. |
- Copyright 2026 4Tuning