Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Filmarea TV (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/47823-filmarea-tv.html)

blad 03-08-07 16:38

Filmarea TV
 
Am incercat sa-l pun sa ruleze sa vedeti de pe forum direct da nu merge! asa ca click jos
:poke: » Agip Tg-Jiu TV «

26WRC 03-08-07 16:52

Re: Filmarea TV
 
Super tare ..voi ati chemat televiziunea?

Cel care a vorbit a fost cristea_rotitza nu?...s-a emotionat putin :oops:

NightClubRacer 03-08-07 19:25

Re: Filmarea TV
 
super tare!!! vrooom power, nu cristea? :D bravo baieti!

cristea_rotitza 03-08-07 20:21

Re: Filmarea TV
 
A fost super in noaptea aia. Acum sa vedem ce va fi:)

NightClubRacer 03-08-07 20:38

Re: Filmarea TV
 
Fara televizune :P atrage garda si data viitoare sa nu va mai arate numerele.

cristea_rotitza 03-08-07 20:40

Re: Filmarea TV
 
Asa e, dar ce sa faci, nu am chemat-o eu.

GJ 33 KOS 03-08-07 21:04

Re: Filmarea TV
 
Mita ce bine dai pe sticla ! ! ! :peace:
Data viitoare o comitem grav ! ! ! :2gun:

GTXR 03-08-07 23:19

Re: Filmarea TV
 
nu am vazut la Tv ,misto ce vad :)

cristea_rotitza 04-08-07 01:23

Re: Filmarea TV
 
Frate tot Tg-Jiul a aflat,nu stiu daca e Bine sau Rau?!

NightClubRacer 04-08-07 03:22

Re: Filmarea TV
 
e de bine :lol: dar nu lasati multi gura casca pe langa voi sau televiziunea

DolusD 04-08-07 13:35

Re: Filmarea TV
 
Pai televiziunea o potzi invita si sa le inpui anumite reguli cum ar fi: sa cenzureze numerele de la masini , chestii de astea si o sa fie de accord pt ca si asa au numa subiecte nasoale la antena1 tg-jiu !

ruver 04-08-07 14:40

Re: Filmarea TV
 
Pai din cate stiu l-i s-a spus sa blureze numerele si ei au zis : "da cum sa nu" si nu o data ci de 3 ori cred ca au fost rugati... si te trezesti pe post ca apar numerele.... ce sa mai zici?....

DolusD 04-08-07 15:45

Re: Filmarea TV
 
Pai mergem innainte de intalnire la sediu si discutam cu ei despre cenzura . Ca nu suntem de acord sa arate numerele pentru ca pot fi dati in judecata si o sa inteleaga !

blad 04-08-07 16:02

Re: Filmarea TV
 
Faza cu politia a fost doar un avertisment, probabil sa nu mai faceti prostii, burnout`uri, etc...
Daca nu faceati voi asta era altceva!

NightClubRacer 04-08-07 20:28

Re: Filmarea TV
 
oricum venea...unde e multa lume, hop si garda


All times are GMT +2. The time now is 20:33.

- Copyright 2026 4Tuning