![]() |
Ce fel de becuri folosesti?
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...2cf8f83384.jpg
Ce fel de becuri folosesti? (care este alegerea ta ?xenon,halogen sau alte gaze rare ? :D) |
Re: Ce fel de becuri folosesti?
gaze rare...buna melodia..:P
ontpc Philips bluevision dar le schimb in curand cu un sistem xenon... |
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Xenon aftermarket Hella.
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
1 Attachment(s)
Bi-xenon de fabrica..
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Xenon aftermarket BlueXenon.
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Xenon Fabrica P Scurta Si Halogene Albastre P Lunga
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Philips Blue Vision si in faruri si in proiectoare...
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Bi-Xenon +xenon in proiectoare:-)
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Osram Silverstar h4
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Pe A3 am Xenon Plus, si in scurt timp o sa montez o instalatie xenon si in proiectoare.
Pe Calibra am Philips BlueVision, si ea o sa primeasca in curand Bi-Xenon+xenon in proiectoare. |
Re: Ce fel de becuri folosesti?
amarate stock... hella... le schimb doar cand am suficienti bani pentru unele aftermarket care sa bata simtitor mai bine
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
philips blue vision am avut acu am tot philips night .........is arginti becurile....cica au 30% mai multa lumina.... xenoane soon i hope
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Xenon din fabrica Hella
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
BiXenon after-market H4 pe faruri
pe proiectoare momentan halogen H11, dar umeaza sa fie schimbate cu xenon H11, sau macar imitatie xenon din LED-uri |
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Xenon Suneyes. Super multumit. luate de la cineva de pe forum.. bag si pe lunga in curand.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:20. |
- Copyright 2026 4Tuning