![]() |
4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
1 Attachment(s)
|
Re: 4TuningFEVER 2007
:))))))
deabia astept sa speram ca nu o sa fie incidente neplacute se stie cat va fi intrarea,etc sau inca nu s-au stabilit?! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Imi place k se organizeaza din ce in ce mai multe chestii de genu asta......!
keep it up;)!!! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
unde?cum ?ce e?:Pva rog frumos spuneti`mi si mie despre ce e vb k am downl fisieru dar nu mi`l deschide imi treb adobe:D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
17 Attachment(s)
uite aici informatiile in alt format
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
nice... abia astept
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
mersi frumos k ai postat.cred k o sa iasa ceva f.frumos si ink o data felicitari 4tuning!!!din pacate nu o sa fiu prezent:((dar totusi am sa vad poze si si filme:pP;)bafta in continuare;)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
am citit si eu f frumos ash vrea sa stiu daca ma pot caza la una din vilele de acolo ? un ap cu o camera si cam ce pret are? ms mult
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
cat de mishto!!! deabia astept...aproape de casa :D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Frumos frumos
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
super tare...in sfarsit un show tuning si in constanta ...sper sa fie la fel de multe masini ca si la bucuresti la 4tday..daca nu ami multe:)...aaa..dar ceva concursuri auto....ex burn-out , "drift" ...sau ceva de genu...se organizeaza.??..avetzi unde??
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
din ce in ce mai bine ....sper sa fie macar ca celelalte..poate particip si io la urmatorul :D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
daca merge cineva de la craiova sa-mi dea si mie de stire daca are un loc liber in masina!!! asteptam niste preturi pt cazare intrare.... uhh abea astept
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
felictari ! super
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:34. |
- Copyright 2026 4Tuning