Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/42924-4tuningfever-20-22-iulie-2007-a.html)

ZoliaT 04-06-07 22:41

4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
1 Attachment(s)
4TuningFEVER 2007

https://www.4tuning.ro/Evenimente/4TuningFEVER-2007.jpg

mihai88 04-06-07 23:01

Re: 4TuningFEVER 2007
 
:))))))
deabia astept



sa speram ca nu o sa fie incidente neplacute
se stie cat va fi intrarea,etc sau inca nu s-au stabilit?!

Ciosmi 04-06-07 23:35

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Imi place k se organizeaza din ce in ce mai multe chestii de genu asta......!
keep it up;)!!!

Patrulei 04-06-07 23:59

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
unde?cum ?ce e?:Pva rog frumos spuneti`mi si mie despre ce e vb k am downl fisieru dar nu mi`l deschide imi treb adobe:D

ZoliaT 05-06-07 00:01

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
17 Attachment(s)
uite aici informatiile in alt format

TIR 05-06-07 00:40

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
nice... abia astept

Patrulei 05-06-07 02:17

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
mersi frumos k ai postat.cred k o sa iasa ceva f.frumos si ink o data felicitari 4tuning!!!din pacate nu o sa fiu prezent:((dar totusi am sa vad poze si si filme:pP;)bafta in continuare;)

ESPinoza 05-06-07 05:05

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
am citit si eu f frumos ash vrea sa stiu daca ma pot caza la una din vilele de acolo ? un ap cu o camera si cam ce pret are? ms mult

timmyamza 05-06-07 07:41

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
cat de mishto!!! deabia astept...aproape de casa :D

Lucian 05-06-07 09:44

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Frumos frumos

leonard 05-06-07 10:08

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
super tare...in sfarsit un show tuning si in constanta ...sper sa fie la fel de multe masini ca si la bucuresti la 4tday..daca nu ami multe:)...aaa..dar ceva concursuri auto....ex burn-out , "drift" ...sau ceva de genu...se organizeaza.??..avetzi unde??

ceoby 05-06-07 10:35

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
din ce in ce mai bine ....sper sa fie macar ca celelalte..poate particip si io la urmatorul :D

MAD_DMX 05-06-07 10:41

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
daca merge cineva de la craiova sa-mi dea si mie de stire daca are un loc liber in masina!!! asteptam niste preturi pt cazare intrare.... uhh abea astept

TheBig_X 05-06-07 10:45

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by leonard (Post 933885)
super tare...in sfarsit un show tuning si in constanta ...sper sa fie la fel de multe masini ca si la bucuresti la 4tday..daca nu ami multe:)...aaa..dar ceva concursuri auto....ex burn-out , "drift" ...sau ceva de genu...se organizeaza.??..avetzi unde??

Nu este spatziu de asa ceva. Dar vor fii multe genuri de concursuri la care o sa fie distractzie.

ct11lyv 05-06-07 10:55

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
felictari ! super


All times are GMT +2. The time now is 22:34.

- Copyright 2026 4Tuning