![]() |
Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
3 Attachment(s)
Am facut acest thread fiindca am gasit intamplator ceva poze cu viitorul golf variant. Mi s-a parut o idee buna avand in vedere popu laritatea golfului, si mai ales variant la golf 4...spuneti-ne parerile voastre despre noul golf variant, postati poze, informatii, idei
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
1 Attachment(s)
O poza si de la mine cu Golful Variant la Geneva Motorshow
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
nu stiu ce sa zic.cam aiurea.
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Nu-mi plac break-urile in general...
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
nu stiu ce au patit cei de la VW...mie Passat Variant mi se pare o bijuterie...e foarte frumos...insa la golf am impresia ca au gresit cu ceva, judecand dupa spatele masinii...
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
spatele e chiar oribil
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
interiorul -dupa poza de mai sus arata f bine- designul exterior nu te surprinde cu nimic , ceva nou farurile spate care-s t integrate aiurea aducand un pic cu cele de la tuareg.
cu toate astea ...masina e chiar misto. |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
stopurile sunt chiar penale...
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Stopurile am impresia ca aduc mai mult a FOX...insa nu imi place deloc din spate masina...si forma hayonului parca imi aduce putin a Ford Focus
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
botul masini il stim foarte mult dar dupa parerea mea spatele este total gresit, conceput strimb
care nu da un ton masinu tocmai bun........etc |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Tare as vrea sa stiu ce a tras inainte ala care a desenat masina asta,sincer va spun sunt fan inrait VW dar parca nimic din ce face VW nu mai imi place asa cum imi placeau modelele mai vechi.
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Daca nu ar fi poza 2, masina ar fi super:lol: lasa...oricum vom vedea daca are succes la vanzari...
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
A iesit o masina urata :x
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
ooo, nuuu :(( ssangyong !!! :((
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
2ce spate infect arata ca o asiatica ieftina
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:19. |
- Copyright 2026 4Tuning