![]() |
Fete si Motoare
2 Attachment(s)
cred ca ar fi o idee buna sa puneti aici masina pe care o aveti dar si fata de langa voi!sa vedem ce iese?
si daca tot am creat eu postul asta haiu sa fiu tot eu primu!dar fara masina ca inca nu am pozat-o.prima e fata __________________________ |
1 Attachment(s)
un adevarat fan
|
fete si motoare
5 Attachment(s)
fete masini, motoare...le-am fii luat cu noi :wink:
|
nice ! trebuie sa fi fost misto pe acolo...:))
|
prima masina apoi eu cu fata dar alta mashina pe fundal :)
3 Attachment(s)
:roll:
|
1 Attachment(s)
eu cu fata demult cand aveam junghina de dacie :dizzy:
nu intzeleg de ce nu posteaza nimeni aici nu au oare prietene ? sau le e rushine cu ele? hmmmmmmm :doh: ooops iar vorbeam singur :omfg: :peace: |
ba da ce freza aveai!!!! :baby: :peace:
|
am promis ca daca iau bacu ma vopsesc
l am luat shi m am tzinut de promisiune :grandmar: :mrhappy: |
daca as fi vazut mashna ta shi fata ta langa mashina, mie unu mi s ar fi parut mai interesant sincer
:o |
E greu sa prinzi prietena si amanta in aceiasi poza :lol:
|
incearca sa pui doua poze separat poate asa e mai usor :tetter:
|
Masina ai vazut-o, sa inteleg ca vrei sa vezi fata?
|
nu tzineam neaprat am spus ca ar fi fost mai interesant , in plus despre asta e vorba in topic noi+mashina+consoarta :lol:
oricum ma bucur ca ai pus o :roll: :peace: :mrhappy: |
1 Attachment(s)
Ok , uite si eu+consoarta + masina + o prietena
|
1 Attachment(s)
...uite si o poza cu bebele meu..:))..adik actuala prietena..sper sa va placa
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:20. |
- Copyright 2026 4Tuning